Plastová okna REHAU - perfektní kvalita německých oken

Plastová okna REHAU - bezvadná kvalitní německá okna

Dobrý den! Naše společnost především instaluje okna Rehau. S ohledem na tento produkt vznikají zákazníci a většina otázek.

Někdo má zájem o speciální konstrukční profily, cenově dostupné produkty pro někoho. Druhý den se uskutečnil rozkaz pro těžký profil.

Klient řekl, že potřebuje okna, která vydrží bít s tenisovými míčky. K mému překvapenému výrazu jsem odpověděl, že se chce naučit žonglovat, ale bál se o bezpečnost brýlí.

Jedná se o zajímavé zákazníky u nás. O typu profilu Rehau se dočtete z následujícího textu.

Když se okna PVC poprvé objevila na ruském stavebním trhu, považovala se za novost, exotickou - a jen málo spotřebitelů se snažilo pochopit nuance: plast znamená dobré.

Nyní se situace změnila: každý, kdo se chystá instalovat plastová okna, se snaží studovat hlavní typy profilů a jejich vlastnosti v co nejpodrobnějším detailu, aby si vybral okna PVC s optimálním souborem vlastností.

Plastová okna REHAU - dokonale kvalitní německá okna.​​

Plastová okna REHAU dnes dobývala spotřebitelský trh okenních technologií ve více než 50 zemích světa. Tato vysoce kvalitní německá okna, která mají dokonalé technické vlastnosti za poměrně přijatelnou cenu, se právem stala oblíbenou v procesu zasklení všech typů budov a prostor.

To je důležité!
Vysoká kvalita plastových oken REHAU byla opakovaně prokázána díky velkému počtu provedených testů.

Při výběru okna se nezajímáme pouze o jeho vlastnosti a kvalitu, ale také se snažíme dozvědět více o pověsti společnosti, která ve skutečnosti vyrábí okna.

Asi nemluvilo o německé společnosti Rehau jen málo lidí, jejichž činností je výroba vysoce kvalitních oken.

Zároveň v Rehau nejenže vytvářejí již vyzkoušené a osvědčené spolehlivé balkony a okna, ale také neustále vyvíjejí nové, ještě spolehlivější konstrukce.

Navrhujeme, abyste se dozvěděli něco navíc o jednom z nejlepších výrobců oken na světě.

Historie stvoření

Historie vzniku oken REHAU

Všechno to začalo v poválečném období - v roce 1948 v bavorském městě Rehau položil Helmut Wagner základy společnosti,co všichni, kteří ocení a vyberou spolehlivá okna, brzy zjistí.

Zpočátku se společnost Rehau skládala z jednoho extrudéru a tří zaměstnanců a specializovala se na výrobu podešví obuvi, automobilových dílů a zavlažovacích hadic.

O tři roky později, v roce 1951, byla v německém městě Feuchtwagen otevřena druhá továrna, která byla předurčena stát se vlajkovou lodí Rehau.

V tomto závodě byly vyrobeny díly pro Volkswagen Beetle.

Již v roce 1954 se společnost zúčastnila první operace na srdci, která poskytla speciální trubky ze silikonu.

V roce 1958 společnost vyrobila první profil z PVC okna Rehau a po čtyřech letech se dozvěděla o výrobcích Rehau přes oceán - první reprezentativní kancelář otevřená v Kanadě.

Vzhledem k tomu, že roky pokračovaly, oblast podnikání společnosti se nezvyšovala. V novém tisíciletí, otěže moci byly předány Helmut Wagner k jeho synovi Jobst, a jeho bratr, Veit, se stal viceprezidentem.

V současné době má společnost 41 závodů, z nichž 25 se nachází v Evropě, 9 distribučních a 23 administrativních center a 105 obchodních míst. V Rusku jsme se dozvěděli o Rehau v roce 1995 - tehdy bylo v Moskvě otevřeno první zastupitelství.

Reprezentativní kancelář byla otevřena v jiných velkých městech Ruské federace. Kromě toho se společnost podílela na stavebních a rekonstrukčních pracích v Moskvě, olympijském Soči, letoviscích a letištích v zemi.

Hlavní činnosti společnosti

Činnost Rehau je dnes zaměřena na oblasti, jako jsou:

 1. přeprava. Auta Audi, Volkswagen, Porsche a BMW systémy vyrobené z polymerních materiálů Rehau - to je klimatizační systém a systém pro mytí oken a světlometů a mnoho dalších, které činí automobily pohodlnými nejen pro majitele, ale také pro životní prostředí;
 2. interiérový design a nábytek, jakož i komponenty. Z komponentů výroby se Rehau skládá z kancelářského a bytového nábytku. Kromě toho vyrábí Rehau zahradní hadice, záclony pro letadla, systémy letištního vytápění a mnohé další.
 3. energeticky účinné systémy. Společnost si je dobře vědoma toho, jak důležité úspory a řádné využívání přírodních zdrojů jsou proto systémy chlazení a vytápění prostor, jakož i geotermální systémy a solární panely;
 4. stavba. Samozřejmě nezapomeneme ani okenní a dveřní systémy Rehau, stejně jako to, že se společnost snaží komplexně a efektivně přistupovat k vytvoření skutečně spolehlivého domu, který bude chráněn před všemi negativními vnějšími vlivy - mrazem, vlhkostí, větrem, hlukem a hlukem. ostatní.

A Rehau přistupuje ke každé z těchto činností s přesností a precizností, která je specifická pro Němce, a neustále hledá nová řešení a zlepšuje staré návrhy. Jako talentovaná osoba je talentovaná ve všech svých činech. A vysoce kvalitní PVC okna, profil Rehau jeještě jedna strana jejího talentu.

Proto si při výběru okenních profilů Rehau získáte ta okna, která vás potěší nejen svým dokonalým vzhledem, ale i vaší schopností učinit dům co nejpohodlnějším, a to i přes různé povětrnostní podmínky.

Typy profilů REHAU pro plastová okna

Plastová okna Rehau mají několik typů profilů: Rehau Euro-Design, Rehau Basic-Design, Rehau Sib-Design, Rehau Brilliant, Rehau Delight-Design, Rehau Blitz, Rehau Geneo. Každý z těchto typů profilů je šetrný k životnímu prostředí, a proto neškodný.

Existují různá konstrukční řešení a možnosti barev. Proto vám pomůžeme vybrat ten správný výrobek, který vyhovuje každému zákazníkovi.

Konstrukce Geneo

Profilový systém GENEO je vyroben s použitím inovativního materiálu - skelného vlákna RAU FIPRO, který nemá na trhu technologií žádné analogie, což rozbíjí všechny záznamy o odolnosti vůči namáhání a pevnosti.

Okenní systém REHAU GENEO je unikátní systém okenních profilů vyztužených hromadně. Je to skutečný průlom ve výrobě okenních konstrukcí a přináší produkty okenního průmyslu na novou, nejvyšší úroveň spotřebitelských charakteristik.

To je důležité!
Základem vynálezu je inovativní vlákny vyztužený materiál RAU-FIPRO, který je pozoruhodný svou rekordní pevností, odolností proti namáhání a eliminuje ocelovou výztuž.

Rehau GENEO je revoluční vývoj technologie okentepelně a zvukově izolační vlastnosti překonávají mnoho okenních systémů. Tato okna jsou určena pro výškové i individuální stavby.

Brilantní design

Plastová okna REHAU s profilovým systémem Brilliant-Design dokonale vyhovují těm zákazníkům, kteří preferují především styl. Vynikající vzhled je optimálně kombinován s vynikajícími technickými vlastnostmi.

Věnujte pozornost!
Pětikomorový elitní profil REHAU BRILLANT-DESIGN. Vyrábí se pouze v Německu (Wittmund).

Zaoblené tvary křídla dávají celému oknu jedinečný a rafinovaný styl. Korálek může být nastaven obdélníkový nebo klasický.

 • Hloubka systému je 70 mm.
 • Povrch: lesklý
 • Trvanlivost: 40 let
 • Dvojité zasklení: 40 mm
 • Zvuková izolace: 39 dB
 • Koeficient odporu přenosu tepla: R0pr = 0,79 mS /W

Rehau Brillant Konstrukční plastová okna se dodávají ve dvou verzích: šestikomorové okno s instalační hloubkou 80 milimetrů a pětikomorovým oknem, jehož montážní hloubka je 70 milimetrů. Zvýšený počet kamer může výrazně zlepšit izolační vlastnosti.

Kromě toho mají tato okna vynikající izolaci před hlukem, odporem vzduchu a vody a jsou také jiskrově bezpečné. Okna Design Rehau Brillant jsou široce používána vvýšková konstrukce.

Konstrukce potěšení

Profil REHAU Delight-Design bude ideální součástí konstrukce vašeho okna, pokud chcete dům naplnit teplem a světlem. Využití nových technologií zvýšilo kapacitu přenosu světla až o 10%. Design vás příjemně překvapí!

To je důležité!
Zvýšená propustnost světla a elegantní design. Díky snížené výšce profilu vám Delight Design umožní proniknout do domu o 10% více světla.

Obdélníkový design pro znalce klasického okna je pětikomorový profil v rámu a křídle.

 • Hloubka systému je 70 mm.
 • Povrch: lesklý
 • Trvanlivost: 40 let
 • Okno s dvojitým zasklením: 32 mm nebo 40 mm
 • Zvuková izolace: 39 dB
 • Koeficient odporu přenosu tepla: R0pr = 0,8 mS /W

Plastová okna Rehau Delight Design jsou okenní systémy nejnovějšího designu. Vyrobeno ve tvaru čtyřkomorového systému s hloubkou 70 milimetrů, které se používají v individuální konstrukci.

Provedení Euro-70

Pokud potřebujete kvalitní německá okna s vysokou zvukovou izolací, pak je profilový systém Euro 70-design přesně to, co hledáte. Přidejte k této vysoce úsporné, odolné vůči vzduchu a vodě, jiskrově bezpečné.

Okna Euro-Design jsou ekonomický tříkomorový systém, který má hloubku 60 milimetrů, čímž snižuje tepelné ztráty.

Věnujte pozornost!
Tato okna jsou schopna odolatvelmi drsné klima, to znamená, že jsou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Tento profil používá zesílené vyztužení. Euro-Design je dokonale hladký povrch, moderní technologie a stylový vzhled.

Estet design

Dostupnost profilového systému REHAU Estet-Design z něj učinila nejžádanější na spotřebitelském trhu okenních vzorů, což však není nižší než jeho technické vlastnosti a estetika podobných výrobků elitních značek.

Konstrukce Sib

Plastová okna REHAU s profilem Sib-Design jsou speciálně navržena pro udržení tepla ve vaší domácnosti. Toho je dosaženo díky vícekomorové struktuře profilu a dvojitému obrysu těsnění.

To je důležité!
Profilový systém REHAU Sib Design speciálně navržený pro drsné ruské klima byl úspěšně testován a doporučován pro instalaci v těch klimatických pásmech země, které jsou proslulé mrazivými zimami.

Pokud byl váš dům postaven během sovětského období a nyní v něm chcete instalovat plastová okna z PVC, bude tento systém oken velmi užitečný. Montážní hloubka - 70 mm.

Takový profil umožňuje instalaci zasklení o tloušťce 45 mm. Euro okna rehau Sib Design spolehlivě chrání místnost před velkým poklesem teploty. Součinitel prostupu tepla je 0,72 m2 /W.

 • Vícekomorový profil s hloubkou systému 70 mm.
 • Povrch: lesklý
 • Trvanlivost: 60 let
 • Dvojité zasklení: 32nebo 40 mm
 • Zvuková izolace: 39 dB
 • Koeficient odporu přenosu tepla: R0pr = 0,72 m² m² /W

Plastová okna Rehau Sib Design mají čtyřkomorový systém s hloubkou 70 milimetrů, který je určen pro individuální výstavbu.

Provedení Euro-60

Použití profilového systému konstrukce Euro-60, vyvinutého na základě systému Basic-Design společnosti REHAU, umožňuje výrazně snížit náklady na zasklení vašeho domu. Profil má standardní výkon.

Konstrukce blesku

Systém konstrukčních profilů BLITZ je ztělesněním vnějšího omezení a praktičnosti každého kvalitního výrobku.

Věnujte pozornost!
Je to pro ty, kteří preferují plastová okna REHAU jako ekonomická volba pro klasické zasklení.
 • Tříkomorový profil s hloubkou systému 60 mm.
 • Trvanlivost: 40 let
 • Povrch: lesklý
 • Zvuková izolace: 39 dB
 • Dvojité zasklení: 32 mm
 • Koeficient odporu přenosu tepla: R0pr = 0,64 m² m² /W)

Plastová okna Rehau Blitz se vyznačují atraktivními cenami. Tyto návrhy oken zajistí v domě teplo a útulnost, a také bude chránit obydlí před hlukem a stane se dekorací jakéhokoliv interiéru.

Rehau Basic-Design

Rehau Basic-Design je ekonomická varianta s hloubkou hrany systému 60 milimetrů. Tato okna vás chrání před prachem, mrazem, průvanem a hlukem.

To je důležité!

Veškeré příslušenstvívysoká hustota provedení, které samo o sobě nese jemné tepelně izolační vlastnosti.

Okna Rehau Basic-Design mají moderní design, který dokonale zapadne do každého interiéru.

Systém oken Basic Design byl první, který se objevil na ruském trhu a skládá se ze tří komor, jejichž hloubka je 60 mm. V tomto profilu se také používají předkomory pro dokonalou tepelnou izolaci.

Taková okna z PVC jsou vhodná pro městské byty, a to i pro ty, kteří jdou na silnici, protože jejich hladina akustické izolace odpovídá třídě 4 a součinitel prostupu tepla je Rpr = 0,63 m2С /W.

Rozdíl mezi těmito typy oken

Rozlišování typů oken REHAU

Navzdory nejrůznějším nabídkám má vedoucí postavení pouze několik značek - včetně německé společnosti Rehau.

Okna Rehau jsou několik typů profilů, které se od sebe značně liší, takže si můžete vybrat vhodný profil REHAU pro různé klimatické podmínky a pro řešení jakéhokoliv problému.

Otevřete řadu profilů okenních systémů REHAU BLITZ a EURO-Design: Instalační hloubka 60 mm, 3 airbagy.

Tyto dva typy profilů jsou ve svých vlastnostech téměř identické, ale stěna profilu BLITZ je o něco menší.

Prakticky neovlivňuje vlastnosti okna pro úsporu tepla; Rozdíl spočívá v tom, že můžete vyrobit vyšší klapky z profilu REHAU EURO-Design než z BLITZ.

Ale okno z profilu SIB-Design se stane spolehlivou ochranou protizima: potvrzují to testy, které byly prováděny v podmínkách blízkém klimatu Sibiře.

Teplotní rozdíl z různých stran okna byl větší než 60 ° C (-42 ° C "venku", + 20 ° C "uvnitř") - nezaznamenalo se však zamrznutí okenní jednotky ani srážení kondenzátu. To znamená, že profil SIB-Design je skutečně téměř neproniknutelnou bariérou pro studený vzduch.

Profily REHAU EURO-Design a SIB-Design jsou nejoblíbenější - plně uspokojují potřeby většiny kupujících.

Ti, kteří hledají plastová okna s dodatečnými vlastnostmi, však často preferují profil DELIGHT-Design (rámy jsou užší, což zvyšuje intenzitu denního světla o 10%) nebo BRILLANT-Design: montážní hloubka 70 - 80 mm, 5 nebo 6 kamer - tyto vlastnosti mluví samy za sebe.

Okna z profilu REHAU INTELIO poskytují lepší zvukovou izolaci a z profilu GENEO, který nemá ocelovou výztuž (je nahrazena skleněnými vlákny RAU-FIPRO), vyrábějí lehká a zároveň velmi odolná okna.

Bez ohledu na to, jaké okno Rehau jste zvolili, je to hodná volba!

Termonomie = teplo + ekonomie

Thermonomy = teplo + úspory

Využití oken z profilů REHAU přispělo k vzniku nového výrazu „thermonomie“ v ruském jazyce, což znamená úsporu tepla, energie a peněz.

Thermonomy je nová vlastnost okna, která měří její energetickou účinnost.

Pro chladné ruské zimy je energetická účinnost klíčovou vlastností při výběru okna.

Okna z profilu REHAU mají energeticky úsporný systém, díky kterému úspěšně řeší problém uchování tepla v bytě, a tím šetří rodinný rozpočet.

Podle odhadů odborníků na rok v průměru utratí obyvatel Moskvy a moskevského regionu v průměru 4469 kW /hod., Což je 10 815 rublů v peněžním vyjádření. *

Tyto peníze doslova "letí" z okna. Energeticky úsporná plastová okna REHAU vám pomohou ušetřit peníze v rodinném rozpočtu a umožní vám odmítnout další vytápění.

Jako oficiální zpracovatel německého profilu REHAU může společnost zaručit kvalitu a trvanlivost oken. Společnost REHAU, založená v roce 1948 v Horních Frankách, je jedním z nejlepších výrobců specializovaných systémů pro výrobu oken.

Vyrábí také polymerní systémy pro přední automobilové značky, stavebnictví a zdravotnický průmysl. Kombinace půlstoletí zkušeností a vyspělých technologií, REHAU úspěšně drží pozici dodavatele na světovém trhu.

Plastová okna REHAU mají estetický a elegantní vzhled a ozdobí jak fasádu domu, tak vnitřní prostor místnosti.

Hodnocení zákazníků

Georg Spiridonov: 8let s okny Rehau Basik

Před 8 lety instalovali okna značky Rehau Basik. Problémy s nimi teď nevím. Dvojitá okna, tříkomorový profil. Udržují teplo v domě dobře, není únik, kromě hluku není špatný.

Profil je vyroben z hladkého lesklého plastu. Po celou tu dobu plast nevytmavil a nezhoršil se. Co nemohu říci o oknech firmy Century (stojící u chaty), jen 2 roky se proměnil v nepochopitelný, na dotek se stal nepříjemným.

Jsou doma 2 kočky a ráda leží na parapetech, a dokonce i dveře lodžie jsou tu a tam poškrábány, takže nejsou žádné škrábance a na drápech nejsou žádné stopy.

Výrobce slibuje životnost 25 let, 8 již bez problémů obstáli.

Myslím, že cena je docela vhodná, pro všechny kvality, krásy a pohodlí musíte zaplatit. Doporučuji Vám okna Rehau - tato společnost by měla být důvěryhodná.

+ Pros:Teplé, tiché, neznečišťujte, mechanismus funguje jako hodiny
- Nevýhody:Náklady, ale je to přiměřené, kvalita je ve výšce

Bogdan Valerievich: Plastová okna REHAU dobré kvality

Firma Rehau - vyrábí vysoce kvalitní a praktické výrobky. Windows Rehau Blitz byly instalovány v mém domě před 6 lety. Všechno funguje dobře a funguje dodnes, s profilem nebyly žádné poruchy. Jedná se o okna s trojkomorovým systémem, tloušťka stěny je 3 mm.

V zimě je dům teplý, z oken nic nevyfoukne. Montáž byla provedena nezávisle, není tam nic složitého, hloubka montáže je 60 mm.Okna nemají špatné vlastnosti, například koeficient odporu přenosu tepla je 0,64.

Všechny výrobky jsou vyráběny v továrně, v souladu s GOST. Osobně jsem se svou volbou 100% spokojen. Ano, samozřejmě za cenu, že jsou o něco dražší, ale kvalita mluví sama za sebe.

Pokud chcete žít v pohodlí, pohodě a pohodlí, pak si koupit okna Rehau, budete přeplácet trochu, a oni vám budou sloužit mnohem déle a lépe.

+ Pros:Profil šetrný k životnímu prostředí, snadno udržovatelný.
- Nevýhody:Náklady jsou o něco dražší.

Anton: Okna Rehau - ještě jednou volím. Ještě ne!

Nedávno se moje rodina rozhodla umístit plastová okna na přední stranu domu. Profil nebyl určen, protože zpočátku byla preferována Rehau.

Tento profil jsme zvolili ze dvou důvodů: za prvé, již máme zkušenosti s provozováním těchto oken, za druhé, Rehau má řadu významných výhod, je škoda, že cena není jednou z nich.

Hlavní věc, při nákupu oken, aby se ujistil, že výrobce je oficiálním zástupcem Rehay, požádejte o příslušné dokumenty, jinak můžete získat PVC okno pro domácí výrobu pro docela malé peníze.

Volba profilových systémů z Rehay je obrovská, my jsme se rozhodli pro Euro - Design, spoléhající se především na praktičnost. Naše klima je docela teplé, takže si vzali tříkomorový profil.

Díky kovovému profilu ve tvaru písmene U mají vybraná okna dobrou tuhost a vyztužené uzamykací prvkyBezpečný od neočekávaných hostů. Také se mi líbil fakt, že těsnění jsou instalována ve dvou řadách, což v praxi dává vynikající těsnost.

Obecně, na základě mé poslední, stejně jako předchozí zkušenosti, mohu říci, že neexistují žádné stížnosti na okna! Pokud to rozpočet dovolí, doporučuji vám, abyste dal Rehayovi.

+ Pros:Obrovský výběr profilových systémů, vynikající bezpečnost votřelců, dobrá těsnost, pokud je kvalita obecně vynikající.
- Nevýhody:Náklady

Nikita A: Plastová okna z PVC profilu REHAU - šetří na instalaci!

Asi před 3 lety jsem v jednom z místností nainstaloval okno z profilu REHAU pvc. Kvalita, která se mi opravdu líbila. Pak jsem se rozhodl vyměnit všechna stará okna za ta, která se mi líbila z tohoto profilu. V bytě se stala mnohem teplejší a z ulice nebyl žádný hluk.

Před 4 měsíci se přestěhoval do jiného bytu, kde se okamžitě rozhodl změnit okna. Nebyl čas si vybrat společnost, kterou v reklamě nazvali první.

Instalatéři přišli, rychle nainstalovali okna Pvc profilu REHAU. Všechno se zdá být normální. O tři dny později, když se změnilo počasí, jsem zjistil, že to bije strašně z okna, při bližším zkoumání se ukázalo, že okno se těsně nezavíralo.

Tito smutní mistři předělali. Pak se ukázalo, že rukojeti se otvírají obtížně, znovu zavolal mistrům.

Teprve po čtvrtém zavolání mistrů se okna začala běžně kopat a přestala z nich foukat!

+ Pros:Izolace hluku je jednoduchásmart
- Nevýhody:Pro instalaci oken volejte pouze odborníky.

Vyacheslav: Není to tak špatné, ale existují stížnosti.

Instaloval jsem plastová okna téměř 10 let a často jsem upřednostňoval výrobky značky REHAU. Cena je slušná, kvalita je vhodná, a já a zákazníci jsme byli pěkní.

Ale v létě tam bylo rozpaky, protože jsem změnila své povolání, a rozhodli jsme se změnit okna, bez pochyb jsem si vybral REHAU. Během instalace jsem bohužel chyběl. a po příjezdu byl velmi překvapen a rozrušený.

Ukázalo se, že na spojích mezi oknem a stěnou nebyla instalována žádná hydroizolace ani parotěsná zábrana. Jako výsledek, s nástupem chladného počasí a topné sezóny, vlhkost v mém bytě vzrostla natolik, že voda někdy protéká okny, a v některých místech plíseň se objevila. Navzdory tomu, že je jeho žena pravidelně otírá.

Chápu, že je to spíše chyba umělce než výrobce profilu a oken, ale faktem je, že ani naše, ani ostatní neodpovídali na naše stížnosti.

+ Pros:vzhled
- Nevýhody:špatná izolace, neimplementovala vodní a parní bariéru

Plastová okna Rehau

Plastová okna Rehau bude pečlivě udržovat atmosféru pohodlí a tepla ve vašem domě, navzdory špatnému počasí mimo okno.

Mírná cena plastových oken REHAU umožňuje ještě více kupujícím glazurovat svůj dům s využitím nejmodernějších technologií.

Plastová okna REHAU vám opět ukáže, že vaše snyteplý, pohodlný domov je docela možné.

Využívání špičkových technologií při výrobě okenních vzorů výrazně zvyšuje naši životní úroveň.

Díky svým úžasným vlastnostem tuto příležitost nabízejí kvalitní německá okna.