Venkovní plastové dveře - výběr, výhody a nevýhody

Dobrý den, milí čtenáři! Velmi často se mě ptají na plastové - pouliční dveře.

V současné době existuje na trhu výrobců mnoho společností, které vyrábějí a prodávají profily dveří. Jak si vybrat správné dveře? Co by mělo být cílem a naplnit dveře? Který výrobce je lepší zvolit? Jaká kritéria by měla splňovat plastové ulice?

Tento článek mě pobídl k tomu, abych napsal své klienty a přátele, pro které byla volba a instalace venkovních plastových dveří skutečnou výzvou.

Přední dveře jsou ochrana a obličej vašeho domova. Komplexnost výběru pouličních dveří se liší od interiéru, protože uliční dveře musí také plnit ochrannou funkci. Musí se udržovat v teple a neprocházet vlhkostí, prachem, větrem.

Pokud narazíte na všechny tyto otázky, doporučuji vám přečíst si tento článek, ve kterém vám dám odpovědi a doporučení týkající se této problematiky, povím vám všechny nuance, pomůžu vám vybrat si pouliční plastové dveře, které vám budou dlouho sloužit.

Výhody vnějších plastových dveří

 • Vchodové plastové dveře z profilu bez otevírání a zavírání
 • Vstupní skupiny z plastů jsou velmi silné
 • Materiál použitý při výrobě těchto dveří je šetrný k životnímu prostředí
 • .
 • Tyto dveře jsou trvanlivé. Vhodné certifikáty zaručují 40 podmíněných let služby
 • Mohou mít jakoukoliv barvu: od obvyklé bílé až po imitaci struktury dřeva
 • Schopnost instalovat okna s dvojitým zasklením různých tlouštěk s různými skly (úspora energie, triplex, tónovaná barva)
 • Konstrukce rámu a křídla zajišťuje dobré odvodnění
 • Nesvítí žlutě a nepraská včas
 • Je snadné se o ně starat
 • .

Vstupní skupiny PVC profilů plně odpovídají všem mezinárodním normám v oblasti životního prostředí, takže jsou dokonce instalovány v institucích a nemocnicích.

Plastové dveře jsouhodný konkurent věčné klasice dřeva. Dveře z PVC profilů jsou instalovány nejen na balkonech, ale slouží také jako vstupní dveře v obchodech a interiérové ​​dveře v mnoha kancelářích.

Popularita plastových dveří je odůvodněna jejich výhodami:

 1. Individualita.Pokud jde o instalaci PVC konstrukcí, obraťte se na naše partnery a objednejte si potřebné rozměry plastových dveří a odpovídající konfiguraci.
 2. Spolehlivost.Moderní výroba nabízí výběr jakéhokoliv typu profilu, který umožňuje zvolit možnost pro každou místnost a klima.
 3. Atraktivita.Bílé plastové dveře se sklem „usnadňují“ interiér, činí místnost lehčí a pohodlnější.
 4. Komfort.Instalací těchto dveří na balkon nebo do interiéru oceníte vynikající zvukovou a tepelnou izolaci, snadnou údržbu a dlouhou životnost.
 5. Dostupnost.Dveře mají nejlepší kombinaci ceny a kvality.
 6. Zaručená kvalitaod výrobce profilu, dvojitého nebo trojitého zasklení pro obytné a veřejné budovy, individuální řešení pro instalaci uličních a balkonových dveří, přepážky vám pomohou provést kvalitní opravu a zlepšit kvalitu života.

Obraťte se na některého z našich partnerů ve vaší oblasti, kde najdete data výroby a náklady na výměnu plastových dveří.

Univerzálnost plastových dveří

Výrobci plastových dveří v Čeljabinsku si všimli, žeMohou být použity k dekoraci a ochraně následujících typů obytných místností:

 • kotelna;
 • lázeň;
 • skleníky;
 • fondy;
 • zimní zahrada;
 • sprcha.

Kromě toho mohou být použity pro průmyslové prostory, jako jsou:

 1. sklad;
 2. kancelář;
 3. nemocniční místnosti;
 4. školní třídy;
 5. skupiny mateřských škol atd.

Díky různorodosti stylů a tvarů, barev a modelů si každý zákazník bude moci vybrat plastové plastové dveře pro sebe. Koneckonců, standardy čistoty životního prostředí jsou ideální všude.

Unikátní vlastnosti PVC dveří

Rozdíl ve vlastnostech plastových modelů výrobků z dřevěných a kovových materiálů vypadá takto:

 • trvanlivost použití;
 • vysoká hygroskopičnost;
 • praktičnost a snadnost péče;
 • bezhlučnost;
 • schopnost simulovat jakýkoli druh materiálů;
 • nízká hmotnost;
 • vynikající pevnost.

Vnější dveře kovové (železo, ocel), dřevo a plast

V soukromé chalupě a ve vchodu do činžovního domu se člověk nemůže postavit bez instalace předních dveří. Chrání před pronikáním cizinců a před povětrnostními vlivy.

Kromě provádění svých přímých funkcí jsou přední dveře také důležitým dekorativním prvkem, který působí dojmem domu a jeho majitelů.

Pro výrobu používejte různé stavební materiály: dřevo, kov, plast. Nejoblíbenější jsou dřevěné vstupní ulice, vzhledem k jejich relativně nízké ceně, snadné instalaci a dalším pozitivním vlastnostem.

Ačkoli kovové a plastové mají své výhody, díky nimž dveře z nich nacházejí své spotřebitele.

To je důležité!
Vnější kovové dveře dokonale splňují většinu požadavků. Mají vysokou pevnost a odolnost proti vloupání, tolerují nepříznivé povětrnostní podmínky. Nemají strach ze změn vlhkosti a teploty, které se často vyskytují v našem klimatu. Použití moderních dokončovacích materiálů přispívá k vytvoření spolehlivé antikorozní ochrany a zvyšuje životnost kovového křídla dveří.

Kovové vnější dveře zároveň potřebují zahřátí, protože kov má vysokou tepelnou vodivost a nemůže sloužit jako spolehlivá ochrana před chladem. Jako izolace se používají syntetická vlákna (čedič a skelná vata), pěnové plasty (polystyren, polyvinylchlorid atd.), Jakož i tepelně izolační materiály na přírodní bázi. Kromě izolace dveřního křídla je také použita plocha pro těsnění těsnění z gumy a plastů, instalovaná po obvodu.

Pro povrchovou úpravu dveří vnějších kovových dveří se používají barvy a laky, dýha z drahého dřeva, MDF, plast, sklo. To vše umožňuje výrobcům vytvářet velmiŠiroká škála produktů, ze kterých si můžete vybrat správnou volbu pro vytvoření spolehlivé ochrany vašeho domova a v kombinaci s různými designérskými styly.

Výběr vhodných vnějších dveří

Některé výhody dřevěných vnějších dveří již byly zmíněny. Můžete si také všimnout různých tvarů, textur a barev dřeva použitého pro výrobu, s nimiž můžete vytvořit úžasnou paletu křídel.

S přihlédnutím k některým vlastnostem dřeva a provozním podmínkám samozřejmě vyžadují dřevěné vstupní dveře kvalitní antiseptické ošetření, stejně jako vytvoření spolehlivého ochranného a dekorativního nátěru z nátěrových hmot. Pouliční plastové dveře, které jsou stále rostoucí poptávkou, jsou o tyto nedostatky zbaveny.

Věnujte pozornost!
Navzdory zjevné lehkosti plastu v kombinaci s kovovými profily spolehlivě odolávají prasklinám. Toto není jediné bezpečnostní opatření používané výrobci moderních PVC profilů. Komplexní zabezpečení je zajištěno použitím vandalské výztuže, zámků se zvýšenou spolehlivostí a za přítomnosti zasklení a použití nárazuvzdorného skla.

Kromě otočných dveří se používají také venkovní posuvné dveře z plastu. Umožňují vytvořit originální design vstupní skupiny a zároveň ušetřit prostor, což je v některých případech důležité.

Stojí za povšimnutí energeticky úsporné vlastnosti PVC dveří. Dobrá tepelná izolace je zajištěna vícekomorovými kovově plastovými profily a použitím dvou a tříkomorových oken s dvojitým zasklením. Kromě toho mohou výrobci navíc použít energeticky úsporný film, který odráží infračervené záření a zabraňuje úniku tepla z domu přes okna s dvojitým zasklením.

Plastové dveře do domu - nejlepší volba

K výrobě dveří se tradičně používají různé druhy stromů, různé kovy a různé kombinace těchto materiálů. Výroba prvních plastových profilů v polovině minulého století znamenala revoluci ve výrobě dveří.

Koncem dvacátého století začaly plastové dveře postupně vytlačovat jak dřevěné, tak kovové. Z balkonu a interiéru tento proces přešel na vstupní dveře do domu.

Vchodové plastové dveře pro venkovský dům

Popularita vnějších plastových dveří je dána jejich zřejmými výhodami:

 1. spolehlivost a odolnost vůči jakýmkoli teplotním vlivům a rozdílům;
 2. vynikající tepelná izolace, zejména pro izolované dveře;
 3. zaručují vysokou úroveň zvukové izolace v důsledku těsnosti konstrukce a těsnění umístěných podél vnitřního obvodu zárubně, vnějšího obvodu všech dveří a
 4. .
 5. práh;
 6. vysokáodolnost vůči mechanickému namáhání;
 7. dobrá odolnost proti vlhkosti;
 8. Plastové dveře mají také zvýšenou úroveň ochrany proti nečistotám a prachu.

Plus, plastové vstupní dveře do domu poskytují úroveň bezpečnosti srovnatelnou s kovem. Jejich výrobou je pětikomorový profil vyztužený vnitřní výztuží.

Plastové dveře do soukromého domu mohou být jednoduché nebo dvojité, neslyšící a prosklené. Taková rozmanitost činí vstupní plastové dveře velmi atraktivní při stavbě chat a domů.

Plastové dveře vchodové izolované

Izolační konstrukce dveří se vyznačují tím, že se skládají ze sendvičových panelů sestávajících ze dvou pozinkovaných ocelových plechů s polymerním povlakem a naplněných pěnou z expandovaného polystyrenu jako ohřívače. Polyuretanové lepidlo pojme všechny prvky tohoto designu.

Tepelně izolované plastové dveře třívrstvé konstrukce pomáhají zlepšit izolaci domu a zvýšit jeho požární bezpečnost, protože použité materiály nejsou hořlavé a mají vysokou odolnost vůči vysokým teplotám.

Vstupní plastové dveře

Připravené vstupní dveře do plastového domu jsou nejrychlejším a nejoptimálnějším řešením při stavbě venkovského domu. Design těchto dveří je velmi různorodý v designu a barvě, což umožňuje měnit možnosti designu pro exteriér.vstup v souladu s globálním architektonickým konceptem.

Dobrá rada!
Obzvláště oblíbené jsou plastové dveře v dřevěném domě a plastová okna. Úspora peněz při použití hotových dveří se dosahuje velmi podstatně. A zároveň není nutné platit individuální projektové požadavky a další drahé příslušenství.

Jako alternativu lze uvažovat vlastní plastové dveře, pokud chcete realizovat vlastní vývoj projektu bytové výstavby. Cena takového řešení bude samozřejmě mnohem vyšší než cena hotových plastových vstupních dveří.

Svahy a tvarovky plastové pro vchodové dveře

\ t

Provádění svahů vstupních dveří a plastových překrytí na nich není jen ozdobným potěšením, ale i dalšími užitečnými funkcemi:

 • ochrana prostoru mezi dveřmi a skříní;
 • funkce protipožární ochrany;
 • odolnost proti vlhkosti;
 • zvýšená pevnost v důsledku výztuh;
 • dobrá tepelná izolace a zvuková izolace;
 • UV odolnost.

Stejně důležité pro zlepšení estetického vnímání a funkčnosti je také výběr originálního a užitečného příslušenství pro vstupní plastové dveře venkovského domu.

Instalace složitých zámků, vybavených několika zajišťovacími šrouby, významně zvyšuje bezpečnost bytového prostoru a zabraňuje nebezpečíproniknutí nepovolaných osob.

Rozhodnutí instalovat u vchodu do domu a také interiérové ​​dveře, plastové dveře se tak vyplatí finančně i z estetického a environmentálního hlediska.

Co jsou plastové uliční dveře

Venkovní plastové dveře se sklem jsou u zákazníků stále oblíbenější. To je dáno jejich nákladovou efektivností a dobrou ochranou jak před pronikáním nepovolaných osob, tak před vlivem povětrnostních podmínek.

Kromě plastového profilu mají tyto konstrukce kovové součásti, které dveře zpevňují. Jsou vhodné pro obytné budovy a průmyslové budovy, které vyžadují zvýšenou tepelnou izolaci a zároveň mohou být vyrobeny v různých variantách designu.

Oblíbené druhy​​

Širokou škálu venkovních konstrukcí se sklem lze vyrobit z moderního kovoplastového profilu, takže si každý může vybrat nejvhodnější variantu pro svůj domov. Některé z nich jsou prezentovány na fotografii. Konstrukce se liší tvarem a typem otevírání:

 1. oblouk s dvojitým zasklením,
 2. půlkruhový,
 3. postavili uliční plastové dveře s levým a pravým otvorem.

Rovněž mohou být rozdíly v typu provedení:

 • bez prahu;
 • nárazuvzdorné se sklem;
 • za přítomnosti přídavného listu, který je velmi výhodný například v lékárnách s nepřetržitým provozem;
 • s dodatečným návrhem výztuže.

Volba pouličního mechanismu se sklem je založena na přání kupujícího a určitých preferencích. Například, můžete si koupit vyztuženou konstrukci, která spolehlivě ochrání váš majetek před průnikem. V tomto případě může být volba provedena na základě návrhu.

U kancelářských prostor si mnozí vybírají produkty s dumbitovým dnem a čirým sklem nahoře. Pokud jsou dveře používány pro domácnost, můžete si vybrat vhodnou volbu podle barvy plastu, stejně jako typ vložky použité v rámu. Příkladem je struktura se zrcadlovým sklem nebo na ní umístěné vzory.

Výhody vstupních plastových dveří

Mnozí se neodvažují koupit dveře ulice, aby je mohli dát, protože považují plast za nespolehlivý materiál, pokud jde o hackování. To jsou však marné obavy, protože všechny struktury jsou vytvořeny s ohledem na tento faktor. Abychom rozptýlili obavy, stačí pochopit strukturu těchto produktů.

Vchodové plastové skleněné dveře mají tuhou konstrukci a jsou vyztuženy ocelovými prvky, aby vydržely zatížení. Zároveň je celý rám vybaven kovovými prvky, které nedovolují deformaci dveří. Mnoho takových konstrukcí je vytvořeno vložením speciálního skla, které je téměř nemožné prolomit. Hodnocení zákazníků naznačuje, že tyto produkty se staly spolehlivou ochranou pro domácnost.

Hlavní výhody:

 1. těsnost;
 2. izolace;
 3. odolnost vůči srážkám,mechanické namáhání a vlhkost;
 4. snadnost péče.

Na rozdíl od dřevěné konstrukce nevyžaduje plast speciální péči a nátěry. Proto jsou tyto výrobky vhodné a spolehlivé pro použití.

Tepelná izolace

Vzhledem k tomu, že v této struktuře je mnoho kamer, spolehlivě chrání majitele domu před průnikem chladu. Materiál, z něhož jsou dveře vyrobeny, má nízkou tepelnou vodivost, a proto spolehlivě udržuje teplotu v místnosti, nepropouští chlad ani teplo z vnějšku.

Věnujte pozornost!
Tyto konstrukce jsou vyrobeny na principu sendvičových panelů. To znamená, že mezi vrstvami je vzduchový prostor naplněný speciálním materiálem. Pro dodatečnou izolaci vytváří prahovou hodnotu. Kromě toho je po celém obvodu výrobků položen speciální tmel, který pomáhá uzavřít vstup do místnosti.

Okna s dvojitým zasklením také pomáhají udržovat optimální teplotu, protože v nich je několik sklenic s mezerou vyplněnou speciálním plynem.

Bezpečnost

Pro majitele domu, aby se cítil v bezpečí, vytvářejí okna odolná proti nárazům, speciálně navržená pro ochranu před průnikem.

Tyto konstrukce zároveň nedovolují, aby zvuk v důsledku jejich větší tloušťky.Pokud se útočníci snaží rozbít sklo, pak prostě neuspějí, protože materiál je spojen speciálním filmem, který drží fragmenty.

Příslušenství

Při použití výrobků, například v kancelářských prostorách, je nutné nainstalovat zařízení, které zavírá dvířka a zabraňuje ztrátám tepla (zavírání dveří). To je nezbytné v případech, kdy je na místě instalace konstrukce pozorován stálý tok osob.

Také konstrukce pro domácnost mohou být vybaveny speciálními vícevrstvými závěsy, které bezpečně drží plátno v rámu. Zároveň je zde příslušenství, které vám umožní vložit plastové dveře a nekazit vzhled domu. Zahrnuje smyčky, které nejsou zvenčí viditelné. Recenze těch, kteří takové konstrukce již používají, hovoří o jejich kráse a vysoké funkčnosti.

Plastové dveře se sklem, skvělá volba v soukromém domě

V současné době se plastové vstupní dveře se sklem stávají nepostradatelným konstrukčním prvkem při tvorbě individuálního a originálního exteriéru i interiéru. Tyto praktické, bezpečné a estetické návrhy dokonale zapadnou do soukromého domu i komerčního prostoru a potěší uživatele dlouhým a nepřerušovaným provozem.

Kde mohu použít kovově plastové dveře se sklem

Možnosti použití plastových dveří se sklem je mnoho. Jedná se o hotové a praktické možnosti pro balkónové vybavení,Územní kancelářské a obchodní prostory, plnění vnitřních dveří. Poměrně často se u vchodu do zimní zahrady, bazénu, garáže nebo suterénu používají konstrukce dveří se sklem. Kromě toho je ideální vstupní dveře pro soukromou chatu nebo dům, který má mnoho výhod oproti dřevěným a plastovým protějškům.

Výhody, které odlišují výrobky z plastových dveří

Vstupní kovové plastové konstrukce se sklem jsou ideální pro soukromý dům, jak mají:

 • Vynikající zvukové a tepelně izolační vlastnosti.Vchodové dveře z plastu neumožňují vniknutí hluku, prachu a chladu do soukromého domu, prachu a chladu, aby mohly vstoupit do soukromého domu, a také předcházet tepelným ztrátám uvnitř domu. Aby bylo možné se plně chránit před letním teplem, zimním chladem a hlukem z ulice, je vhodnější koupit zárubně s dvojitým zasklením v soukromém domě.
 • Slušné estetické vlastnosti a použitelnost.Široká škála typických, rozměrových, barevných a dekorativních možností plastových provedení dveří vám umožňuje instalovat je do domu s téměř jakýmkoliv exteriérem. Toho je dosaženo díky tomu, že hotové dveře mohou mít mnoho možností pro realizaci. Jsou vždy vyrobeny z barevného a bílého plastu, laminované pod dřevem a zdobené barevnými nebo vlnitými skly, vitrážemi nebo dvojitými okny.
 • Snadné čištění.Je známo, že tento vstupDveřní konstrukce v soukromém domě, na rozdíl od konstrukce bytových dveří, jsou mnohem více ovlivněny pouliční špínou a prachem.
 • Výrobky z kovu a plastuse sklem absorbují méně nečistot a povrchové vrstvy nečistot se snadno vymyjí z povrchu plastu nebo skla.
 • Odolnost vůči negativním atmosférickým faktorům.Návrhy vstupů jsou neustále vystaveny negativním účinkům ultrafialových paprsků, teplotních extrémů, vysokých úrovní vlhkosti, mechanických otřesů (krupobití, dešťové kapky) a dalších jevů. A na rozdíl od dřevěných protějšků, MDF a plastů, dveře z kovu a plastu se nedeformují a neztrácejí své vlastnosti v takových obtížných provozních podmínkách.
 • Dlouhodobé používání.Plastová konstrukce je odolný, praktický výrobek, který po dlouhou dobu chrání a zdobí dům. Tyto systémy mohou po dlouhou dobu sloužit bez opravy a výměny v případě, že uživatelé dodržují určitá pravidla pro jejich provoz. Je důležité, aby upínání křídla na zárubně bylo nejvyšší kvality, zejména tato podmínka platí pro přední dveře. Také by neměl být umožněn silný fyzický tlak na tuto strukturu.
 • Cenově dostupné náklady.Plastové dveře nevyžadují drahé vybavení, takže jejich instalace je levnější. Kromě toho jsou náklady na kvalitní plastové výrobky nižší než cena výrobků z přírodního dřeva a kovu.
 • Vysoká míra spolehlivosti.Vstupní plastové systémy jsou ve fázi výroby vybaveny vysoce pevným kovovým rámem a pevnými pevnými dveřmi, díky nimž jsou hotové dveře odolné proti mechanickému namáhání. Možnost vybavit dveře jakýmikoliv typy uzamykacích mechanismů a různými armaturami, které zvyšují spolehlivost, také pomáhá snížit riziko neoprávněného vstupu do domu.

Vchodové dveře z plastu s dvojitými okny

Před zakoupením plastových dveří a jejich instalací v soukromém domě potřebujete znát konstrukční vlastnosti těchto výrobků.

Porozumění jejich výhodám a aplikačním vlastnostem pomůže učinit volbu vědomou a odůvodněnou. Kov-plastové systémy se sklem obsahují rám, který je instalován ve dveřích a má plnou komorovou strukturu.

Konstrukce vstupních dveří může mít 3 až 7 komor. Pro tuhost celé plastové konstrukce splňuje ocelový zesilovač.

To je důležité!
Při konstrukci plastových dveří jsou nezbytně nutná křídla, která mohou být posuvného, ​​sklopného nebo skládacího typu. Další důležitou složkou této struktury je skleněná jednotka, která se skládá z 2-3 sklenic, které jsou mezi sebou hermeticky zamrzlé, v prostoru mezi nimi je sušený vzduch nebo plyn.

Kovové plastové kování, včetně rukojetí, vnitřnívazební, smyčkové mechanismy. Všechny tyto prvky společně by měly usnadnit otevírání a zavírání křídla, kvalitní upnutí plátna na krabici. Další složkou konstrukčních dveří jsou sendvičové nebo PVC panely.

Různé tvary, velikosti, barvy a možnosti zdobení plastových dveří se sklem přispějí k uspokojení chuti i těch nejnáročnějších a nejnáročnějších zákazníků. Takové hotové dveřní konstrukce jsou ideální pro soukromý dům a chatu, mohou se stát centrální částí fasády a harmonicky ladit s vnějším exteriérem budovy.