Co si vybrat plastové balkonové dveře

Pozdravte mé pravidelné čtenáře!

Při práci se často setkávám se skutečností, že lidé se nemohou rozhodnout, které dveře instalovat na balkón. Někdo chce zachránit, někdo potřebuje exkluzivní design.

Například jeden zákazník chtěl změnit okno na balkon v Chruščov, ale zároveň zachovat staré dřevěné dveře. Trvalo dlouho, než ji přesvědčila, aby tuto myšlenku opustila a vysvětlila výhody plastových dveří.

Otázky o balkonových dveřích se nalévají neustále a já jsem se rozhodl věnovat tento post jim. Chcete vědět vše o typech plastových designů dveří, jste vítáni.

Balkonové dveře jsou tradiční variantou plotu mezi prostorem a balkonem (lodžií). Moderní plastové dveře balkónového typu jsou v otvoru instalovány pouze s oknem (dveřmi), které jsou vedle sebe ve všech typických variantách zasklení. Tento design se nazývá "balkonový blok".

Druhy balkónových dveří

\ t

Klasické balkonové dveře v balkónové jednotce s jedním oknem.

Transparentní horní a neprůhledné dno je tradiční volbou pro staré dřevěné dveře i moderní konstrukce na bázi PVC.

Důležitým rozdílem mezi moderními plastovými dveřmi je přítomnost prahové hodnoty, která je určena především k tomu, aby byl výstup na balkon (nebo lodžii) pohodlnější.

V některých případech, např. Při provádění stavebních a opravárenských prací uvnitř budov, však nesmí být prahová hodnota použita.

Stylové balkonové dveře s průhledným dnem. Vynikající a sofistikovaná verze PVC dveří. Zdůrazní krásné dokončení balkonu, lodžie. Takové plastové dveře vypadají snadněji, navzdory skutečnosti, že se na úkor skleněné jednotky zvyšuje její hmotnost.

V případě širokého křídla ve výrobě namontujte zesílené kování: zesílené závěsy. Aby se snížila hmotnost konstrukce a tím i zatížení kování, doporučuje se namontovat do dveří tohoto typu jednodílnou jednotku (se dvěma sklenicemi).

Balkonové dveře s plnou skleněnou výplní jsou prakticky vizuálně beztížné, jako kdyby nebyly v otvoru. Takovou stavbu upřednostňují majitelé v nově zrekonstruovaných bytech, což klade důraz na individuální styl interiéru.

Tato možnost by také měla být upřednostňována, pokud balkon sousedí s malou místností (místnost). Průhledná výplň dveří nevytváří žádné překážky pro pohled, proto je místnost opticky zvětšena díky dodatečnému prostoru balkonu.

Balkonový blok ve Stalinových domech je dvoukřídlá konstrukce dveří. Vzhledem k tomu, že stropy v „stalinistických domech“ jsou vyšší, pak je také balkonový blok vyšší, což by samozřejmě mělo být považováno za cenový faktor, který zvyšuje konečné náklady na výrobek.

Dveře (křídla dveří) mohou být otevírány (posuvné dveře) nebo jednou pevnou částí. Varianty klasických dveří (zdola z neprůhledného sendviče) jsou možné dveře se skleněnou výplní.

Horní část rámu balkónového bloku v „stalinkě“ může být provedena ve formě hluchého (neotevřeného) dílu nebo otevíracího otvoru. Pro usnadnění jeho použití ve výrobě je instalován mechanismus dálkového otevírání, který umožňuje, bez pomoci štafle (a jiných prostředků), otevřít křídlo pro ventilaci.

Vlastnosti nákupu dveří z PVC na zakázku

V závislosti na vašem přání si můžete vybrat balkónové dveřetradiční oddělení: horní sklo, spodní neprůhledný sendvič, nebo celoskleněné plastové dveře. Kromě toho mohou být dveře doplněny pohodlnou rukojetí pro upevnění zavřené polohy z vnějšku (falešná rukojeť na dveřích se západkou pro podrobnosti).

Vysoce kvalitní profil VEKA a německé kování Roto instalované na všech balkonových dveřích vyráběných firmou Business-M window odpovídají moderním požadavkům na venkovní zasklení.

Pozor!
Konstrukční: Pouze jeden úchyt ovládá mechanismus zamykání dveří, zajišťuje spolehlivé uzamčení a těsné uchycení křídla dveří k rámu. Moderní dvouvrstvý systém pryžových těsnicích pásek eliminuje foukání a průvanu a v kombinaci s moderním dvojitým zaskleným oknem se plastové balkónové dveře stávají spolehlivým strážcem tepla vašeho domova.

Kromě výroby dveří BUSINESS-M poskytuje celou řadu služeb pro dodávku a montáž výrobků z PVC (okna a dveře), dokončovacích oken a dveří "na klíč". Obraťte se na našeho specialisty telefonicky (495) 718-9595 a vypočte náklady na výměnu balkónové jednotky podle vaší velikosti a podrobnějšího poradenství.

Síťka proti komárům na dveřích z PVC je velmi oblíbeným atributem pro balkónové dveře, podle průzkumů moderních obyvatel městských bytů a majitelů domů mimo město.

Spolehlivá síť pro ochranu před hmyzem, prachem a prachem na otevřených dveřích výrazně pomáhásnížit úroveň úzkosti způsobené hmyzem, snížit riziko alergických reakcí a znečištění prostor během ventilace.

Dveřní síť proti komárům firmy Business Window M firmy hliníkový rámový profil s mřížkovou výplní v sortimentu je instalována jako samostatné dveře a nezasahuje do průchodu v otevřené poloze a spolehlivě dosedá na rám v zavřené poloze.

Dveře balkónové

\ t

Nevíte, kde koupit kvalitní balkonové dveře? Společnost "Eurostyle", výrobce hliníkových a PVC konstrukcí, nabízí řadu dveří pro balkony a lodžie. Cena produktů se může lišit, ale v každém z našich dveří harmonicky kombinujeme moderní profily, energeticky úsporná okna s dvojitým zasklením, dokonalý design a neporušitelné německé příslušenství.

Chcete-li nainstalovat nové balkónové dveře nebo změnit staré dveře, stačí zavolat +7 (351) 2-101-707. Můžete si také objednat speciální hovor nebo poslat požadavek na našich webových stránkách.

Spolehlivá bariéra proti chladu a průvanu

V každém bytě jsou hlavní místa možného pronikání studeného okna okno a dveře na balkon. A pokud jsou dveře z času na čas deformovány, je volně připevněn k rámu dveří, stává se stálým zdrojem průvanu. Oteplování s pěnovou gumou a jinými improvizovanými prostředky nepomáhá, protože dveře musí být často otevřeny.

Jediným správným rozhodnutím je nahradit zastaralé dřevěné dveře novým. Náklady na takovou náhraduje to poměrně malé, zejména pokud jste spokojeni s hotovými řešeními společnosti Eurostyle!

Vyrábíme plastové i hliníkové balkónové dveře. Nejjednodušším a nejziskovějším řešením je výměna balkónové jednotky (okna a dveře). On-line kalkulačka na našich webových stránkách vám pomůže zjistit, kolik standardní PVC konstrukce a její instalační náklady. Součástí balení jsou úchyty, parapety a práh dveří. Na přání zákazníka jsou dokončeny vnější a vnitřní svahy.

Dveře pro lodžie, terasy

Jednou ze zajímavých novinek v oblasti interiérového designu jsou posuvné dveře pro lodžie.

Dobře izolovaná lodžie se ve skutečnosti stává dodatečným prostorem, který je malý, ale originální.

Posuvné dveře v tomto případě hrají roli interiéru a nepotřebují izolaci.

Lehké hliníkové posuvné dveře, které jsou spojeny pohodlnou západkou, vypadají v interiérech v moderním stylu skvěle. Zajímavou možností pro chatu jsou posuvné dveře na vyhřívanou terasu. Jsme připraveni realizovat nestandardní projekty v oblasti skla a kovu!

Dveře balkónové

 • Klasické. Standardní varianta: v horní části je okno pod dvojitým zasklením umístěno pod sendvičovým panelem. Spolehlivý, teplý a tradiční design.
 • S proskleným dnem. Varianta klasického představení, ale zároveňmístnost proniká přirozenějším světlem.
 • Pevné zasklení. Dveře s průběžným dvojsklem bez příček. Vizuálně rozšiřuje otvor a umožňuje průchod maximálního denního světla.
 • "francouzský balkon". Dveře a okno balkónového bloku jsou na podlaze. Moderní a stylová možnost. Vizuálně zvětší místnost a projde spoustou světla.

Konstrukční znaky

PVC konstrukce jsou nejlepší volbou pro montáž na lodžii nebo balkon. To je způsobeno jejich odolností vůči teplotním změnám a účinkům vlhkosti.

Plastové balkonové dveře jsou navíc velmi lehké! A to je velké plus, protože budou klást menší tlak na rám dveří a závěsy, a proto se časem nepropadnou.

Pro výrobu balkónových PVC dveří se používá profil pro výrobu oken. Možnost volby šířky profilu 60 mm a 70 mm.

Konstrukce dveří je identická s plastovými okny a má všechny výhody:

 1. Vynikající retence tepla v místnosti díky použití vícekomorového profilu z PVC, okna s dvojitým zasklením a oboustranného těsnění. Má dobrou zvukovou izolaci
 2. Imunita vůči vlivům okolního prostředí a zachování nádherného vzhledu po celou dobu životnosti
 3. Ekologické
 4. Odolná a dlouhá životnost
 5. Nenáročný v provozu a péči

Jakzpravidla se u balkonových dveří používají takové výplně, ve kterých je horní část dveří zasklená a dno je vyrobeno z plastu. Na přání klienta je však také možnost skla + skla. Pro zasklení použijte jednovrstvé sklo nebo jednokomorové sklo.

Příslušenství

Balkonové dveře nejsou určeny k instalaci samostatného zámku a tlačných rukojetí, takže jsou vybaveny stejnými armaturami jako okna.

Jsou zjevně větší a proto těžší než běžná okna, takže společnost používá pouze kvalitní a spolehlivé kování.

Pro zajištění dobré těsnosti po celé výšce se používá další střední tlak, který zabraňuje průchodu studeného vzduchu dovnitř.

A tak, že při odchodu z balkonu nebo lodžie nevypadá teplo, je k dispozici speciální balkonová veranda a balkonová západka.

Po rozhodnutí o koupi plastových balkonových dveří neztratíte. S velmi jednoduchou péčí vám bude dlouho sloužit a ochrání váš byt před chladem, prachem a hlukem venku. Jeho barva se nezmění ani pod vlivem přímého slunečního světla.

Dobrá rada!
Na rozdíl od dřevěných a kovových analogů nejsou dveře z PVC vystaveny hnilobě a korozi a zároveň jsou levnější.

Koupě balkonových dveří z PVC neznamená vůbec získat standardní bílé dveře. Plast může být vždy laminován fólií libovolné požadované barvy nebo filmem, který imituje přírodní dřevo. NavícMůžete si koupit model z materiálu namalovaného hromadně. Tato možnost neposkytuje laminování a je odolná proti poškrábání.

V salonu jsou balkonové dveře z původních PVC profilů „Rehau“, „KBE“, „Brusbox“. Kupte si to nejlepší!

PVC balkónové dveře

Plastové balkonové dveře již téměř všude zaujmou místo svých dřevěných předchůdců, což není překvapující. Mají výjimečné výkonnostní vlastnosti, jsou estetické, nenáročné na péči a ideálně doplňují balkónovou jednotku včetně okenního rámu z podobného materiálu.

Dveře z PVC z PVC mohou být zcela neslyšící, ale nejčastěji jsou zpola průhledné. V tomto případě je spodní část skříně uzavřena sendvičovým panelem a horní část je opatřena průhlednou skleněnou jednotkou. Panoramatické prosklení místnosti je ideálně doplněno balkonovými dveřmi s plným zasklením s nebo bez spros.

V domech postavených Stalinem a v některých moderních obytných komplexech projekt zajišťuje balkónové dveře se dvěma křídly. Bez ohledu na konstrukci může být křídlo ve své konstrukci jednoduché, stejně jako naklápěcí a otočná s funkcí mikroventilace a bez ní.

Výhody plastových balkonových dveří

Ve srovnání s běžnými dřevěnými protějšky

 • poskytují vynikající tepelnou a zvukovou izolaci díky hermetickému spojení křídla dveří;
 • jsou odolné proti vlhkosti a nemění své vlastnosti a vzhled podvystavení přímému slunečnímu záření, nízkým teplotám a extrémním teplotám;
 • hygienické a snadno se čistí;
 • pevné a trvanlivé;
 • spolehlivě chrání před neoprávněným vstupem;
 • mají další schopnosti, například funkci mikroventilace.

Navíc, stejně jako křídlo, mohou

 • mají několik způsobů otevření;
 • jsou vybaveny sítěmi proti komárům;
 • doplněné vnějšími západkami a dětskou pojistkou.

Výběr balkónových dveří z PVC

Parametry dveří budou záviset na zvolené okenní jednotce pro zasklení. Představujeme Vám následující možnosti zasklení pomocí různých profilů:

 1. Classic - vybaven profilovým systémem VEKA EUROLINE. Mají elegantní kontury, vysokou míru úspor energie a zvukovou izolaci;
 2. Elite - balkónová jednotka bude vybavena šestikomorovým profilovým systémem VEKA ALPHALINE. Odlišuje se při vysokých izolačních a tepelných vlastnostech;
 3. Ideální - vybaven 5-komorovým profilem VEKA SOFTLINE. Dokonalá rovnováha mezi kvalitou a designem;
 4. Ekonomika - při výrobě tohoto modelového sortimentu balkonových tvárnic se používá profilový systém VEKA WHS. Obvykle se používá, pokud je balkon nebo lodžie zasklená plastovými okny.

Pro případy instalace balkónových dveří na neglazovaném balkonu nebo lodžii existuje možnost spoléhat se na možnost zahřátí. Tyto dveře budou vyrobeny z PVC profilu s velkýmřada kamer a doplněná energeticky úsporným sklem, poskytující zvýšenou tepelnou a zvukovou izolaci.

Dveře balkónů Rehau

Dveře balkónů jsou konstrukčně a architektonicky podobné oknům. Mohou mít otočné, naklápěcí a výkyvné a výkyvné konstrukce, mohou být laminovány, mají jednu nebo několik klapek.

Společnost WINDOWS navrhuje objednat dveře na balkon z profilů REHAU 60 mm a 70 mm.

Systém je ideální pro kancelářské, maloobchodní a administrativní budovy, jakož i soukromé objekty. Nabízíme Vám klid, pohodlí a bezpečnost za přijatelné ceny.

Po dokončení zasklení a instalaci plastových dveří se z balkónu nebo lodžie stane užitečným prostorem ve vaší domácnosti. Jednoduché otočení rukojeti - a vychutnáte si krásnou scenérii v teplé místnosti, chráněné před hlukem a pouličním prachem.

Společnost otevírá skvělé příležitosti pro vytvoření útulné atmosféry pro vás a vaše hosty. S námi si můžete koupit balkonové dveře "REHAU" různých textur, barev a dekorů.

Standardní balení obsahuje profil 60 nebo 70 mm, mechanismus pro otevírání a upevnění (rukojeť na vnější straně místnosti a rukojeť se západkou uvnitř).

Na vaše přání je dodatečně namontován skládací mechanismus, hřeben, rukojeť s klíčem a samotný profil je laminován tak, aby odpovídal systému oken. Dejte si estetiku, spolehlivost a pohodlí!

Pět důvodů pro instalaci plastových dveří REHAU v balkónové jednotce

 1. Vysoké estetické vlastnosti. Díky evropským profilům kvality "REHAU", bohaté paletě barev a texturovaným funkcím získáte dveře, které dokonale zapadnou do interiéru pokoje a balkonu.
 2. Dobrá zvuková izolace. Hluk, vlhkost, prach, uliční hluk jsou blokovány více těsnicími okruhy, což zajišťuje příjemné životní podmínky.
 3. Dlouhá životnost. Vysoce kvalitní materiály, odolné otevírací mechanismy a příslušenství přispívají k efektivnímu provozu balkónových dveří již mnoho let. Profily REHAU 60 a 70 mm jsou certifikovány výrobcem, úspěšně prošly zkouškami odolnosti proti opotřebení, jsou vhodné pro práci v klimatických podmínkách Ruska a SNS.
 4. Snadná údržba. Plastové dveře "REHAU" nevyžadují dodatečné barvení, laminovaný plochý povrch lze snadno očistit od sebemenšího znečištění. Balkonové dveře budou vypadat jako nové bez velkého úsilí z vaší strany.
 5. Kontrola klimatu. Moderní balkónové dveře z plastu značky REHAU jsou vybaveny klimatizačním systémem, který zaručuje snadnou výměnu vzduchu v místnosti a pomáhá vytvářet pohodlné mikroklima.

Konstrukční a instalační možnosti

Abychom vám usnadnili rozhodování o výběru balkónových dveří a jejich vybavení, v této části stručně popíšeme hlavní rysy plastových balkonových dveří, jejichrozdíl od vstupních dveří, vč. plastové a dát tipy na to, co hledat, tak, že pozdější nápady, které mohou přijít na mysl nebyly opožděné.

Při použití současně s konceptem balkónových dveří se často používá dvojice balkonů, balkónový blok. Jedná se o dveře spojené s oknem, které se otevírá na balkon.

Stojí za zmínku, že technologie výroby balkónových dveří se prakticky neliší od okna. Podle jeho struktury, kování a plastu z PVC je to přesně stejné okno, pouze vysoké a úzké. Hlavní rozdíly oproti možnostem vstupních dveří naleznete v článku o volbě dveří.

Věnujte pozornost!
Zvláště užitečný je tento článek pro ty, kteří potřebují opravdu plastové vstupní dveře.

Zvláštností balkonových dveří je na rozdíl od předních dveří naprostá těsnost! Přední dveře neposkytují tak dobrou těsnost jako balkon - je to fakt. Funkce u předních dveří je však jiná.

Zahajovací systémy

Dveře balkónů a okna mohou být vyrobeny jak otočně, tak i sklopně. Ano, dveře mohou být sklopné. Na co to je?

Často se takové možnosti používají ke snížení nákladů na celkové náklady na balkónový pár (výklopné dveře v kombinaci se slepým oknem mohou být levnější než křídlové dveře a výklopné otevírací okno).

Dveře s vnějším otvorem (směrem k ulici).Vlastnosti, rysy.

Naši zákazníci často chtějí z jednoho nebo druhého důvodu objednat balkónové dveře z PVC s otvorem na ulici.

Možnosti:

 • Při montáži jednoduše rozložte plastové balkonové dveře. Tato možnost je možná, ale je třeba mít na paměti následující vlastnosti: Obruby, které drží sklo, budou z ulice. Pokud žijete na podlaze, která je přístupná z hlediska průniku, může to být snadnější přístup, protože zasklívací lišty jsou jednoduše odstraněny a podle toho také zasklením.

  Kromě zasklívacích lišt na straně ulice jsou k dispozici také závěsy oken, které lze také snadno demontovat. Další znak - v tomto provedení vyžaduje instalaci obousměrné rukojeti. Dalším rysem - při instalaci dveří s vnějším otvorem, měli byste vzít v úvahu zvláštnost samotného otevření, například přítomnost stavební čtvrti, která může zabránit instalaci dveří s pouličním otvorem.

 • Použití speciálního křídla pro vnější otevření. Výhodou oproti první možnosti je pouze to, že obruby jsou uvnitř. Zbytek možnosti je podobný první.
 • Jedinou správnou možností je použití dveřního profilu v kombinaci se dveřními zámky a dveřními závěsy. V tomto případě je zajištěn dostatečný alarm proti vloupání.

Západka balkonu pro dočasné uzavření dveří

Západka balkonu - velmi pohodlné příslušenství pro vaše dveře,pokud často budete muset jít na balkon, například, pokud kouříte na balkóně, nebo pověsit prádlo.

Západka balkonu je mechanická pružinová západka, která nezajišťuje těsnost uzavřeného křídla, ale umožňuje šetřit teplo a eliminovat silné průvanu, když jste na balkóně. Přečtěte si více v sekci Příslušenství.

To je důležité!
Západka balkonu nezaručuje těsné uzavření

Oboustranná rukojeť balkónových dveří

Na rozdíl od balkonové západky umožňuje instalace oboustranné rukojeti pevně zavřít dvířka. Při objednávání oboustranné madla na balkóně byste měli mít na paměti, že otevření dveří zvenčí bude útočníkovi k dispozici, zejména pokud žijete v přízemí. Chcete-li to vyloučit, potřebujete páku s klíčem.

Které skleněné balení zvolit

U balkonových dveří by skleněná jednotka měla být stejná jako okno kombinované s dveřmi.

Naše doporučení: pro okna, která směřují do ulice nebo studený balkon, vždy zvolte okna s dvojitým zasklením (se třemi okny).

Skutečností je, že pod dveřmi nejsou obvykle žádná topná zařízení a oblast na dně dveří je vždy studená.

I když se dveře nepřehnou, chladné prosklené okno může na svazích způsobit plíseň.

Jak vytvořit práh

Nejčastěji se běžně používají parapety jako prahové hodnoty pro balkónové dveře. Parapetdostatečně silný, aby na něm mohl stát.

Profesionální instalace oken by měla věnovat dostatečnou pozornost řádné instalaci tak, aby pod parapety nebyly žádné zvláštní dutiny, které by mohly chladnoucí strukturu ochladit a způsobit práh, který by měl být odstraněn z okenního parapetu. PVC parapet má výhodu oproti betonovému parapetu - je mnohem teplejší.

Pro krásu mohou být prahy balkonových dveří vyrobeny z barevného akrylátového parapetu, buď v barvě okna, nebo v barvě podlahy nebo interiéru. Přečtěte si více o tom, co jsou akrylátové plastové parapety.

Věnujte pozornost!
Čističe pod dveřmi mohou být vyrobeny z okenního parapetu, ale okenní parapet musí být zvolen nutně trvanlivý, nejlépe ze všech - akrylátový, protože vydrží váhu i velmi těžké osoby

Co je sendvičový panel? Čím lépe zaplníte dno dveří sendvičem nebo oknem s dvojitým zasklením?

Tradičně se při výrobě balkónových dveří vizuálně dělí na dvě části na úrovni spodního okenního rámu. Toto je děláno dát sílu k designu křídla dveří.

Jako výplň dolní části se používá buď dvojité okno nebo sendvičový panel. Sendvičový panel je z PVC lepených desek, přičemž mezi nimi je vyplněna izolace (často polyuretanová pěna).

Nedávno byly populární dveře, které nejsou rozděleny příčkou (impost), ale byly vyrobeny z jednoho pole (viz foto nahoře). Tyto dveře vypadají snadno akrásné, navíc přes průhlednou skleněnou tabuli přichází více světla do vašeho pokoje.

V naší společnosti si můžete objednat libovolnou možnost. Dveře z jedné skleněné jednotky přenášejí více světla do bytu a opticky zvětšují prostor

Dveřní síť proti komárům

Síťka proti komárům může být vyrobena ve formě výklopných komárových dveří. V tomto provedení může být síť proti komárům pro vás užitečná, pokud jste zvolili konfiguraci balkonového páru ve formě slepého okna a sklopných a otočných dveří.

V tomto případě je vhodnější síť moskytiér, protože bude pro vás únavné odstranit a zavěsit moskytiéru pokaždé, když opustíte balkón.