Plastové posuvné dveře na verandu

Plastové posuvné dveře na verandu

Pozdrav všem! Nedávno přišel do naší kanceláře solidní klient a zeptal se manažera, zda bychom mu mohli udělat „skleněnou stěnu“.

Po dlouhém výslechu a konzultaci se ukázalo, že ve skutečnosti potřeboval plastové posuvné dveře do čerstvě vestavěné domácí verandy.

Pro informace o tom, jaké typy jsou a co byste měli věnovat zvláštní pozornost, přečtěte si následující výběr materiálů.

Skleněné posuvné dveře a okna ze skleněného kompozitního profilu jsou stylovým řešením pro váš domov.

Teplé, odolné, trvanlivé, perfektně zapadají do interiéru.

Tyto konstrukce slouží k návrhu výstupu na balkon, verandu nebo terasu, zimní zahradu, vchodové nebo vnitřní dveře. Díky dvojitému kartáčovému těsnění zůstane i ten nejsilnější vítr a chlad venku.

Plastové posuvné dveře na verandu

Bezplatné plánování bytů vám umožní přeměnit váš domov na útulné místo, kam se chcete po práci vrátit. Každý byt může být změněn podle vlastního vkusu, a posuvné skleněné dveře jsou pro tento účel vhodné.

Například mohou být použity k propojení kuchyně s balkonem nebo ložnicí s terasou. Je pohodlný a rozšiřuje prostor místnosti.

Chcete se snadno otevřít a udržet v teple? Posuvné kovové dveře z profilu CENTURY - to je nejlepší volba!

Dveře se neotáčejí, ale tiše se pohybují do strany a mají nízký práh - to je velmi pohodlné a bezpečné a použití velké skleněné jednotky opticky rozšiřuje prostor a umožňuje proniknout ještě více světla do bytu.

Použití zařízení Seigenia prémiové třídy v konstrukci představuje vážný problém pro nezvané hosty. A to není všechno!

Posuvné dveře k lodžii

Balkonová jednotka je kombinací balkonových dveří a okna. Pod okenním otvorem je obvykle umístěn radiátor. Tyto balkonové bloky stojí v každém typickém domě a často kazí interiér bytu.

Ale může to být snadnooprava s plnou výměnou balkonového bloku. Jak přesně? Stěna pod oknem je zničena a chladič je přemístěn na jinou zeď. Do výsledného otvoru jsou instalovány posuvné posuvné dveře na balkon.

Toto vizuálně zvětšuje prostor místnosti, ukazuje se, že se jedná o plnou skleněnou stěnu, která se někdy mylně nazývá francouzské dveře.

Panoramatické dveře na terasu

Pro skleněné terasy je široce používán skleněný kompozitní profil. Mechanická pevnost skleněného kompozitu činí strukturu robustní a schopnou odolávat těžkým nákladům.

Proto se skleněný kompozit používá také pro posuvné dveře velkých rozměrů (více než 3 m na výšku a 1,5 m na šířku). Skleněná konstrukce potřebná pro šířku může být tedy sestavena z posuvných skleněných dveří.

To je důležité!
Tyto výrobky se také nazývají panoramatické nebo francouzské dveře. Jediný limit hmotnosti, dveře se pohybují podél vodítek na válcích, ale budete pohybovat.

Tepelná izolace, kterou poskytuje skleněný kompozitní profil, v kombinaci s tepelně úspornými vlastnostmi skleněné jednotky, zajišťuje vysokou energetickou účinnost. Současně vypadají posuvné nebo portálové dveře stylově a v místnosti je dostatek světla.

Skleněný kompozitní profil může být dýhován nebo natřen jakoukoliv barvou podle stupnice RAL, může být laminován, potažen perlou a mohou být použity i jiné specifické účinky.

Dveře na balkón

SZasklívací terasy jsou obvykle skryté rámové konstrukce (zapuštěné v podlaze) Pokud nastavíte práh na úrovni podlahy, je to velmi výhodné: když otevřete dveře, není zde žádný práh a můžete snadno provést přeskupení v domě nebo pohybovat postiženými.

Plastové posuvné dveře, vyrobené ze sklolaminátového profilu, nebo spíše jejich rám, mohou být vynikajícím řešením v interiéru.

Rám je vyplněn sklem, které lze vyrobit v různých stylech. Například, posuvné balkonové dveře transparentní mohou dobře přenášet světlo do místnosti, a s tónovaným dvojitým proskleným oknem chrání před slunečním zářením a vytváří útulnou atmosféru.

Zasklení pro tepelnou úpravu šetří elektřinu pro vytápění místnosti v chladném období. Můžete vytvořit libovolný design posuvných dveří kombinací průhledného oddělení se žaluzií.

Trochu o návrhu

Teplé prosklené posuvné dveře jsou portálové a posuvné ve stejné rovině.

Portálové dveře mají vodítka upevněná na vnějšku profilu a při otevření se nejprve pohybují z roviny skříně a poté se pohybují na stranu z profilů původně určených pro otočný otvor.

Posuvné konstrukce jsou posunuty ve stejné rovině na vodítkách umístěných v krabici. Dveře mohou být vyrobeny ze dřeva, hliníku, sklolaminátu a metaloplastů.

Věnujte pozornost!
Posuvné hliníkové dveře a dřevěné posuvnéDveře mají téměř pouze jednu nevýhodu, jsou drahé!

Konstrukce z PVC nebo jiné posuvné plastové dveře (kov-plast) za nízkou cenu mají konstrukční vady způsobené velkou teplotní expanzí plastu.

Posuvné dveře ze skleněného kompozitu nemají konstrukční vady z kanadského profilu.

Výhody portálových posuvných systémů

Plastové dveře jsou vyráběny v interiérech z vysoce kvalitních profilů Rehau s využitím spolehlivého evropského hardwaru.

Nabízíme pouze ta nejlepší řešení pro váš balkon, vytváříme originální design dveří, s ohledem na očekávání zákazníka. Co je zajímavé a atraktivní posuvné plastové dveře?

 • Volné podle ceny
 • \ t
 • Významně šetří místo v domácnosti nebo v kanceláři
 • Má vynikající ochranu proti teplu a hluku
 • Mají širokou škálu aplikací
 • Snadné použití - snadné otevírání a zavírání díky spolehlivým válcům
 • Zabraňte vniknutí nečistot, prachu a usazenin do interiéru v důsledku vysokých vodicích kolejnic
 • Dlouhá životnost

Velkolepý design portálových dveří, ideální kombinace nejen s výrobky z PVC, ale také s běžnými dřevěnými okny. Tyto systémy lze objednat pro uspořádání nejen soukromých domů, ale i loftů, kanceláří, bytů.

 1. Úspora místa - pohybem ventilů ve svislé polozerovina nevyžaduje další prostor před otvorem. To je nejlepší řešení, pokud je třeba balkon nebo čtvereční metry.
 2. Spolehlivost mechanismů - posuvné systémy fungují dokonale, nezasekávají, nepropadají, nezažijete žádné obtíže při jejich provozu.
 3. Portály jsou vyrobeny z teplého profilu, odolného okna s dvojitým zasklením, takže udržují teplo v domě dobře, a pokud se rozhodnete pro energeticky úsporné systémy, bude v horkých dnech uvnitř i na balkoně chladný.
 4. Anti-vloupání - systém vypadá křehký a nespolehlivý, ale pokud se pokusíte prolomit dveře, není to snadné. Jsou používány spolehlivé mechanismy, zajištěno těsné uložení ventilů a pláten.
 5. Ekologická šetrnost - dveře a samotná konstrukce nevydávají škodlivé páry, necítíte vůni PVC.

Při výběru dveří na balkon nebo terasu zvažte vlastnosti místnosti a vaše očekávání. Pokud je zapotřebí dodatečná tepelná ochrana, vyberte profil s největší hloubkou, multifunkční nebo energeticky úsporná okna s dvojitým zasklením.

Jsme připraveni Vám nabídnout příslušenství a mechanismy pro spolehlivé uzamčení systémů: pokud se obáváte o balkón, pro možnost vniknutí do místnosti, urychlíme rozptýlení možných obav. Portálové systémy jsou v tomto ohledu velmi spolehlivé.

Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci s výběrem dveří, poskytnutím úplných informací o portálových systémech. Váš balkon je kardinálněse změní: po instalaci navrhovaných systémů bude pro vás jednodušší využít svůj prostor, bude příjemnější strávit čas na lodžii nebo na terase.

Rozhodli jste se instalovat posuvné plastové dveře (Portal)?

Elegantní posuvné dveře Portál je trendem moderního designu, díky svému použití designéři činí interiér stylovým a prostorným.

Ještě častěji jsou posuvné plastové dveře v Petrohradě umístěny na balkóně, lodžii /verandě, kde se dokonale předvádějí v našem klimatu.

Dveře vypadají skvěle uvnitř kanceláří, v kavárnách a obchodech, jinými slovy, rozsah použití je velmi široký a oceňovaný!

Existuje několik typů posuvných dveří:

 • Portály vrat se skládají z 1-2 posuvných dveří.
 • Zvedací a posuvné modely se posouvají nahoru, pak na stranu.
 • Portálové posuvné práce jako dveře v prostoru vlaku - poloviny se posouvají k sobě.
 • Dveře harmoniky se skládají z několika úlomků a jsou posunuty jako hudební nástroj stejného jména.

Kde se používají?

Kde se používají posuvné dveře?

Loggie: Posuvné dveře k lodžii jsou vynikajícím nástrojem pro rozšíření využitelné plochy.

Nezasahuje do nábytku a pokojových rostlin. Zasklená lodžie s plastovými dveřmi se promění v samostatný malý pokoj.

Na lodžiibez prosklení plastová dvířka dobře šetří teplo, chrání před větrem, prachem.

Balkony:Plastové posuvné dveře jsou tou nejlepší volbou pro balkon. Barva plastu může být přizpůsobena stylu interiéru.

Dveře s velkou skleněnou tabulí zdůrazňují sofistikovanost minimalistického balkonu.

Plastové dveře dávají modernímu vzhledu balkonu staré architektury, jde do prosklených balkonů.

Balkony:Portálové dveře z plastu jsou nejlepším řešením pro verandu v soukromém domě. Odolný rám posiluje celou strukturu verandy a hermetický plast šetří o 30% více tepla než jiné materiály.

Panoramatické dveře mezi verandou a zahradou otevřou nový pohled, který nepropustí déšť a vítr.

Zimní zahrady:Zimní zahrada by měla být co nejsvětlejší. Světlé a průhledné dveře dokonale řeší úkol osvětlení.

Dveře nahrazují jednu ze stěn a nepropustný plast udržuje všechny rostliny před chladem a větrem. Větrání místnosti se snadno provádí pomocí omezujících uzávěrů.

Cena za posuvná plastová okna

Posuvné dveře - stylový, praktický a funkční design se systémem válečkových mechanismů. Vzhledem ke složitosti konstrukce posuvného typu nemohou být tyto dveře levné.

Posuvné dveře nepovažujte za nákup ekonomické třídy - každý návrh je vyroben striktně individuálně pro objednávku, standardní sériové modely prostě nejsouexistuje a specifické náklady Portálu jsou určeny na základě velikosti a všech požadavků!

Při výrobě posuvných plastových dveří se používá vysoce kvalitní profil, okno s dvojitým zasklením a spolehlivé příslušenství prvotřídní třídy. díky tomu jsou tyto dveře ještě spolehlivější a odolnější bez ohledu na stupeň použití.

To je důležité!
Hotové výrobky splňují evropské normy a podléhají přísné kontrole kvality RAL a ISO 9001. Všechny konstrukce jsou vybaveny systémem současného otevírání několika pásů najednou, což vytváří pohodlí při používání.

Konečná cena posuvných dveří závisí na typu použitých skleněných obalů, profilech a armaturách, ačkoliv standardně, jak bylo uvedeno výše, používáme kování Seigenia pro nepřekonatelnou kvalitu a spolehlivost při používání, jakož i pro složitost instalace.

Pro určení přibližné ceny volání 8 (812) 363-16-93 manažer odpoví na vaše otázky a pomůže vám určit přibližný rozpočet bez volání specialisty na měření.

Proces výroby posuvných plastových dveří (Portál) se provádí přísně na individuálním základě. Můžete si objednat výrobu jednoduchých i vícenásobných struktur.

A můžete si být jisti, že všechny použité skleněné tabule se vyznačují trvanlivostí a odolností proti mechanickému namáhání a použitá technologie triplex přesně zaručuje vynikající zvukovou izolaci a zajišťuje vyšší bezpečnost.

Pro maximální hladké a tiché otevírání /zavírání se v konstrukcích používají válečkové vozy, tlumicí systémy a mechanismy pro synchronní otevírání ventilů.

Celá finální konstrukce se ve srovnání s analogy vyznačuje trvanlivostí a spolehlivostí!

Posuvné dveře od výrobce CENTURY - záruka používání nejnovějších technologií, jednoho z nejlepších výrobců kovových konstrukcí na petrohradském trhu! Všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a bezpečné použití - velmi odolné proti poškrábání a odlišnému vzhledu. Chcete to samé? Pak čekáme na vaše volání!

Jak funguje posuvný mechanismus

Posuvné konstrukce jsou okna nebo dveře, ve kterých se listy pohybují paralelně k sobě podél dvou vodicích kolejnic, jako jsou dveře ve skříni. Tato konstrukce významně šetří použitelnou plochu jakékoli prosklené místnosti.

Posuvné portály mají všechny výhody plastových oken a zároveň jsou v mnoha směrech nadřazeny analogům z jiných materiálů. Jsou cenově dostupnější než elitní hliník, ale vzduchotěsnější a teplejší!

PVC posuvné portály jsou univerzálním designem, který lze úspěšně použít pro zasklení lodžií a balkonů, obytných místností a kanceláří, chat a venkovských domků, galerií veřejných budov a mnoha dalších objektů.

Věnujte pozornost!
Všechny profilové systémy, ze kterých se montují posuvné PVC portály, jsou šetrné k životnímu prostředí. Použití laminovánífilmy lze nastavit posuvný systém libovolné barvy. Díky konstrukci a použití plastů jsou PVC portály super ergonomické, lehké a těsné.

Proč si lidé kupují posuvné dveře?

Trvanlivost

Sklolaminátový kompozit je velmi trvanlivý materiál. Jeho pevnost je 9krát vyšší než u PVC a 2-4krát vyšší než u hliníku. Díky tomu nemusí být profil posuvných skleněných kompozitních dveří vyztužen kovem, což znamená, že tyto dveře jsou mnohem jednodušší než dveře z PVC a budete je potřebovat méně, abyste je otevřeli a zavřeli.

Úspora místa

Důležitou výhodou montáže vnitřních posuvných dveří namísto běžných výkyvných dveří je úspora místa potřebného k otevření. To platí zejména v malých místnostech, jako je koupelna.

Trvanlivost a spolehlivost

Posuvné dveře, na rozdíl od klasických, neobsahují závěsy, které se opotřebovávají a vrzají, rukojeti, které mohou narazit na zeď. Hmotnost dveří je rovnoměrně rozložena podél vodítek, na rozdíl od výkyvných dveří, kde na závěsy dopadají velká zatížení a postupně je snižují. Laminátový materiál není vystaven hnilobě, vlhkosti, teplotní expanzi.

Bohaté příležitosti

Můžete uspořádat své kompozitní dveře, malovat je v jakékoliv z tisíců barev, což jim dává texturu dřeva, obecně jste omezeni pouze vaší představivostí. Prostor pro dveře můžete vyrobit s jednokomorovou nebodvoukomorové okno s dvojitým zasklením, s různými typy brýlí - úspora energie, ochrana proti slunci, tónovaná barva a filmy odolné proti nárazům.

Ekologická šetrnost

Sklolaminát je materiál šetrný k životnímu prostředí. Na rozdíl od PVC nevytváří při zahřátí nebo při přímém slunečním záření škodlivé látky. S ním se nemůžete starat o své zdraví.

Bezpečnost

S posuvnými dveřmi je obtížné sevřít nebo sevřít prsty, malé děti a domácí zvířata je nemohou otevřít.

Inovativní řešení pro panoramatické posuvné dveře

Panoramatické dveře vypadají velmi výhodné v každém interiéru. S výhledem do zahrady nebo na terasu, které se pyšní množstvím světla a jsou ideálním místem pro okolní krajinu.

V nedávné době se instalace panoramatických dveří stala neobvyklou a ve městských bytech se balkon nebo lodžie v případě potřeby stanou jedním prostorem s místností. A místnost je vizuálně rostoucí, naplněná světlem.

Hlavní výhodou profilového systému VEKASLIDE je, že může být použito pro výrobu velmi velkých dveří: od bílého profilu až po 6 metrů a 2 metry 70 cm, od barev - až 4,5 metru a 2 metry 40 cm vysoký.

Stejně jako všechny profilové systémy VEKA je VEKASLIDE vyztužen ocelovým profilem uzavřené smyčky, což dodává konstrukci takzvanou rozměrovou stabilitu.

Bez ohledu na povětrnostní podmínky, kvalitu provozu, \ tteplotní rozdíl, panoramatické dveře od VEKASLIDE nebudou klesat a neztrácí tvar, i když váha křídla může dosáhnout 250 kg.

Navzdory impozantní velikosti a velkým plochám skla jsou návrhy VEKASLIDE teplé a energeticky účinné. Montážní šířka 70 mm umožňuje instalaci širokých oken - až 42 mm. Například dvojité prosklené okno naplněné argonem pomůže ušetřit maximální teplo. Pro soukromé domy, kde není ústřední vytápění, je důležitým ukazatelem energetická účinnost systému. Panoramatické dveře VEKASLIDE zabraňují úniku tepla a brání „zahřívání“ ulice.

Systém VEKASLIDE byl navržen především pro vytváření zvedacích a posuvných dveří. Dveře při zavírání klesají dolů a jsou sevřené při otáčení rukojeti. Oba spojky navíc přitlačují dveře k rámu.

To je důležité!
VEKASLIDE může být vyroben s různým počtem rolet a vzorů otevírání. Dále je možné instalovat hardware pro mechanické otevírání nebo elektrický pohon, který otevírá dveře z konzoly
.

Nízký práh, maximálně zapuštěný do podlahy, je téměř nepostřehnutelný. Na jedné straně je to pohodlné a praktické, na druhé straně mohou lidé se zdravotním postižením tyto dveře používat.

VEKASLIDE je inovativní systém, který umožňuje vytvářet velké a krásné panoramatické struktury, pohodlné a funkční.

 • Závěrka - 5-komorový systém s montážní šířkou 70mm a výškou 100mm
 • Rámový 7-komorový systém s montáží100 mm široký a 50 mm vysoký

Snížený součinitel prostupu tepla vrat je Uw = 1,3 W /m²K (se sníženým součinitelem prostupu tepla dvojskla Ug = 1,1 W /m²K)

Schopnost instalovat skleněnou jednotku o tloušťce až 42 mm umožňuje použití tepelně úsporného skla, které poskytuje snížený koeficient prostupu tepla do dveří až 0,8 W /m²K, sníženou rychlost přenosu tepla skleněné jednotky Ug = 0,4 W /m²K

 1. Mezní hodnota (výška 50 mm) s dvojitou tepelnou separací
 2. Symetrické cárky s tepelnou separací mají dodatečné oteplování
 3. Boční kosti bez dodatečných profilů mají hladký povrch pro snadnější údržbu a elegantní optiku
 4. Skryté těsnění po celém obvodu křídla
 5. Barevné těsnící díly pro těsnost a nádherný vzhled.
 6. Vysoce tepelně izolační vlastnosti jsou zachovány i v provedení odolném proti vloupání
 7. Hliníkové vedení s teflonovým povlakem pro snadné posouvání klapek
 8. Konstrukce s hliníkovým obložením nabízí další konstrukční možnosti

Profilový systém

Profily s více komorami o šířce 70 mm
Tloušťka vnější stěny 3 mm splňuje normy RAL
. Elegantní, krásný obrys
Speciální výztuž podle standardů VEKA

Systém prahových hodnot

Prahová hodnotadvojitá tepelná separace, kombinace hliník /PVC
Maximální prahová výška odpovídá DIN 18025 a nepřesahuje 20 mm

Osvědčení a licence

Osvědčení předních evropských institucí, certifikátů ISO a RAL

\ t

Oblast působnosti

Zvedací posuvné dveře, 2-, 3-, 4-křídlové s různými možnostmi otevření
Rozmanité spektrum použitého skla: obyčejné, s vysokou energetickou úsporností, ochrana proti hluku, speciální.
Možnost využití široké škály výplní dveří
\ t Maximální šířka a výška konstrukce: 6,5 m x 2,7 m

Zasklení teras

Výrobce kovového plastového profilu VEKA nabízí inovativní řešení pro zvedací a posuvné dveře VEKASLIDE.

Posuvné dveře z pětikomorového profilu s instalační šířkou 70 mm jsou ideálním řešením pro zasklené terasy a lze je použít v venkovských domech, chatách a zábavních centrech.

Speciální práh, speciální těsnění a schopnost instalovat okna s dvojitým zasklením do tloušťky 42 mm tepelně úspornými skly zaručují vynikající energeticky úsporné vlastnosti a spolehlivou ochranu proti hluku a prachu.

Pozor!
Dodatečná instalace příslušenství proti vloupání zajišťuje vaši bezpečnost.

Při výběru kovového plastového profilu pro zasklívací terasy kontaktujte naše partnery a dozvíte se více o systémech VEKASLIDE. Jsme si jistioceníte naši péči a vyberte si spolehlivý profil pro kvalitní opravy u vás doma.

Těsnění:

 • Sklopné těsnění
 • Pevný obrys těsnění v rámu a křídle
 • Mezní hodnota dvojitého těsnění
 • Speciální těsnící systémy APTK nebo silikon
 • Těsnicí hmota černá, šedá a karamelová barva

Dvojité zasklení:

 • Hloubka instalace okna s dvojitým zasklením 21 mm
 • Tloušťka skla při montáži do rámu: 6 - 32 mm a křídla 6 - 42 mm

Fyzikální vlastnosti:

 • Tepelná izolace podle DIN 4108 a EnEV
 • Zvuková izolace VDI 2719 SSK
 • Vlastnosti proti vloupání odpovídají normám DIN V ENV 1627 - 1630

Další profily a příslušenství:

 • Spojovací profily - expandéry - konektory - suterénní profily - dekorativní profily - profily pro dodatečnou výztuž
 • Použitý hardware podle DIN 18357
 • Součinitel prostupu tepla 0,8 W /m2K

Posuvné dveře ze skleněného kompozitu a hliníku

Jedinečné posuvné dveře z profilu z teplého skla (GRP) jsou výsledkem vysokých technologií, kterých dosáhla společnost INLINE FIBERGLASS (Kanada).

Dveře jsou instalovány na výstupu na balkon, lodžii nebo zimní zahradu. Teplé, odolné, nadčasové posuvné dveře se perfektně hodí nejen do moderního stylu, ale i do klasického interiéru.

Hliníkové posuvné dveře

V současné doběHliníkové konstrukce jsou široce používány při stavbě a dokončování budov, bytů, chalup.

Je to způsobeno vlastnostmi materiálu, hliník je lehký, odolný vůči korozi, tvárný kov. Zvýšená pevnost a odolnost hliníkových konstrukcí umožňuje jejich použití všude.

Skleněné posuvné dveře

Transparentní posuvné dveře, stejně jako skleněná kompozitní okna, jsou původně navržena a vyrobena jako designér inline Fiberglass (řada FGK-600) pro další výrobu podle stanovených rozměrů.

Konstrukčně jsou skleněné kompozitní dveře rozděleny na dva stejné uzávěry, z nichž jeden je pevný a druhý je posunut paralelně ze strany místnosti. Výrobky z rámu a křídla jsou vyrobeny ze sklolaminátu (aka plastu) s hladkým povrchem, který má světlý lesk.

Pohyblivé křídlo se pohybuje na válcích podél kolejnic namontovaných na rámu. Je možná výroba dveří (okna) s otvorem vpravo nebo vlevo. Konstrukce je doplněna dvoukomorovým nebo jednokomorovým dvojsklem.

Věnujte pozornost!
S maximální přípustnou velikostí křídla pro snížení hmotnosti a úsilí při otevírání okna nebo dveří doporučujeme jednokomorovou skleněnou jednotku se sklem „K“.

Syntetický oboustranný kartáčový kartáč (nebojící se s molem a hnilobou) s hustými plstěnými štětinami po celém obvodu ventilů poskytuje vynikající zvukovou a tepelnou izolaci.

Posuvné dveře teplého profilu

\ t

Rukojeť posuvných dveří má západku s jasnou fixací v krajní poloze, která bezpečně zamyká dveře zevnitř. Venku je malá rukojeť původního provedení s uzamykacím prvkem.

Rám posuvných dveří je možné obarvit v libovolné barvě od 4 000 navržených odstínů dle tabulky RAL, stejně jako instalovat různé typy skla.

To je důležité!
Okna a dveře ze skleněných kompozitů nejsou kvůli své vysoké pevnosti vyztuženy a nemají díky tomuto dodatečnému „studenému mostu“ (PVC vždy zesílené).

Rohové spojky v okenních konstrukcích nejsou přivařeny jako PVC, ale jsou spojeny samořeznými šrouby, které umožní přizpůsobit návrh po dlouhodobém provozu a provádět opravy.

Posuvné dveře ze skleněných kompozitů jsou šetrné k životnímu prostředí, nemají žádné škodlivé nečistoty a žádné vypouštění, i když jsou velmi horké.

Charakteristika:

 • Šířka rámu posuvných dveří: 140 mm
 • Šířka posuvných dveří posuvných dveří: 44 mm
 • Šířka pevného křídla posuvných dveří: 53 mm
 • Možné plnění: jedno, dvoukomorové okno s dvojitým zasklením

Dveře z hliníkového profilu se rozlišují podle:

 • lehkost s vysokou pevností
 • estetický vzhled
 • požární odolnost a dobrá tepelná a zvuková izolace

Vlastnosti posuvného systému:

 • Dodaná tepelná izolacetepelný most z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, tepelný most šířky 24 mm v rámu, 12 mm v křídle.
 • Roletové křídlo se vyrábí na válcích na nerezových kolejnicích.
 • Dva obrysy kartáčových těsnění.
 • Zlepšení bezpečnosti, použití vícedrážkových zámků.
 • Dvojité válce jsou určeny pro hmotnost listů do 90 kg.
 • Hloubka křídla 45 mm.
 • Plnění do 26 mm.

Vlastnosti zvedacího a posuvného systému:

 • Tepelná izolace je zajištěna tepelným mostem z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, šířka tepelného mostu je 24 mm v rámu, 26 mm v křídle
 • Válcování ventilů se provádí na válcích podél vodicích profilů z eloxovaného hliníku
 • Dva obrysy těsnění EPDM
 • Válečky jsou určeny pro závaží křídla 80 /200kg v závislosti na výrobku
 • Profily jsou určeny pro výrobu rolet do výšky 2350 mm, šířky až 1900 mm
 • Hloubka křídla 45 mm
 • Plnění do 26 mm

Hliníkové ocelové posuvné dveře

Profil řady ALUMIL M900 Aero je posuvné hliníkové konstrukce, tyto konstrukce jsou pozoruhodné svým pohodlím a vynikajícími výkonovými vlastnostmi, speciální pryžová těsnění zajišťují nízkou tepelnou vodivost.

Jsou velmi trvanlivé, mají vysokou odolnost proti opotřebení, nevyžadují zvláštní péči a vyznačují se největší udržovatelností mezi jinými typy oken. Posuvné hliníkové profily jsou ideálním řešením pro vytvořeníprůsvitné ploty balkonů a lodžií.

Charakteristiky primárního systému:

 1. Exkluzivní provedení (zaoblený rám, křídlo, 45 ° profil a estetické přídavné prvky systému)
 2. V systému používejte pouze vysoce kvalitní komponenty.
 3. Dostupnost osvědčení a protokolů o zkouškách *, které umožňují použití tohoto systému pro zasklení balkonů a lodžií v obytných budovách všech podlaží.
 4. Větší moment setrvačnosti profilů (možnost výroby konstrukcí velkých velikostí, s použitím menšího počtu okenic při zachování zasklení, zvýšená odolnost proti zatížení větrem)
 5. Montáž na strouhankách (spolehlivá fixace, snadná výměna skla v křídle)
 6. Menší rozsah profilů (optimalizace skladových a výrobních procesů).
 7. Využití vyrovnávacích rohů (vždy ploché profily spojů a dodržení geometrie konstrukce)