Roll-up měkká okna pro vaši verandu pro vaše pohodlí

Měkká okna pro rolety

Ahoj! Pamatuj, psal jsem o mých přátelích a jejich dachách. Letos v létě si ve dvoře postavili nádherný altán.

Za teplého počasí bylo velmi příjemné být v něm, ale bylo to zima a ani horký kebab ho neohříval.

Na jedné z posledních cest s sebou přinesl měkká okna na verandu.

Nyní v altánu pohodlné a ne mokré. A v dešti tam můžete zůstat a za větrného počasí jste někdy slyšeli o měkkých oknech? Řeknu vám to podrobněji později.

Jak mít dobrý den v přírodě ve svém vlastním domě! A vůbec nezáleží na tom, zda počasí mimo okno je jemné slunce nebo nudný lehký déšť.

Přiznej to, chtěli jste také zanechat všechny problémy, starosti ve městě, vyměnit si hlasité ulice, nekonečné dopravní zácpy a nervózní kolegy za hrnek voňavého čaje a útulnou verandu venkovského domu nebo chaty? Pak rychle jděte na čerstvý vzduch!

Roll-up měkká okna pro verandu pro vaše pohodlí

PVC Měkká okna v Moskvě Pravda, existuje jedna nuance. Co dělat, když vaše veranda není prosklená, není to měkké okno - nejsou žádné průsvitné struktury vůbec? „Jen si pomysli, jaké problémy!“ - budete překvapeni. "Jestli to začne pršet, tak půjdu do místnosti."

Koneckonců, sedět v altánu pod jednotným zvukem dešťových kapek - co by mohlo být lepší? Kromě toho byste neměli zapomenout, že kromě počasí mohou na Vás v přírodě čekat i další překvapení:

 • Vítr;
 • Studené (zejména večer a noci!);
 • Nečistoty;
 • pouliční prach;
 • Hmyz.

Pokud se však rozhodnete koupit okna z měkčeného PVC, vše vás nebude děsit. Výhody těchto konstrukcí již můžete cítit v prvních dnech po jejich instalaci. Na vaší verandě za každého počasí bude teplo, pohodlí a klid.

Nebudeš už zmrzat, namočit se v dešti, odtrhnout se od nepříjemných komárů a kýchnout od prachu, který stoupá z domu.

Ujistěte se, že si koupíte měkká okna pro altán, aby se rozloučily s tradičními problémy země.

„Jaký druh zvířete je to měkká okna pro verandu?“ - nejobvyklejší člověk se zeptá, kdo je daleko od nových výrobků v oblasti průsvitných struktur. „Vím, že jsou dřevěné, plastové. A oměkké nikdy nic neslyšelo. "

Vlastnosti měkkých oken v altánu

Měkká okna pro verandu a altán Takže se přišla řada na seznámení s podobnými strukturami, které se nazývají měkká okna. To je vynikající náhrada za standardní sklo. Měkká okna pro altány a verandy se objevila poměrně nedávno, ale již se jim podařilo získat určitou popularitu.

Jsou vyrobeny z průhledného PVC, které výrobci pečlivě a hermeticky spojují s velmi trvanlivým stanovým materiálem, který slouží jako okraj pro průhledné vložky.

Moderní průmyslová výroba nabízí svým zákazníkům obrovský výběr nových materiálů a výrobků. Tyto materiály se vyznačují vysokou pevností, odolností proti opotřebení, odolností proti povětrnostním vlivům.

PVC záclony jsou schopny provádět nejen konstrukční úkoly, ale také vysoce funkční: ochranné záclony, záclony, altány a verandy účinně chrání před větrem, deštěm, krupobitím a jinými špatnými povětrnostními podmínkami, protože tento typ materiálu je velmi odolný.

Zkušení obyvatelé léta v Moskvě vědí nejen z pověsti, že pokud použijeme stany pro altány, terasy a verandy po celý rok (ochranné záclony), pak se každá chata stane útulnější, pohodlnější a chráněná.

v obchodě si můžete koupit ochranné záclony pro PVC v Moskvě a moskevské oblasti: měkká okna pro altány a verandy, markýzy pro altány, záclony pro altány, ochranné záclony, záclony pro země nebo země záclony, markýzy PVC do zahrady, transparentnízáclony dát).

Tento výrobek může být odstraněn velmi rychle v případě špatného počasí nebo jednoduše nezbytný, protože tento výrobek lze rychle smontovat, ať už je to altán nebo terasa. Mohou být zkrouceny rukou do role, zůstávají viset ve verandě a na altánku, nebo se posouvají na stranu jako běžná opona.

Dobrá rada!
Dobré venkovní záclony, takže mohou zdůraznit design vašeho altánu, verand a dát mu jedinečný a exkluzivní vzhled, stejně jako vytvořit jedinečnou příležitost vyzdobit vnitřní prostor v altánu nebo verandě místnosti s běžnými textilní záclony a interiérové ​​předměty.

Stojí za to, abyste do své dachy nainstalovali takové ochranné záclony nebo rolety a každý letní altán v Moskvě s takovými originálními záclonami se stane celoročním. To je další možnost, která těsně pokrývá prostor. Tento úkryt pro altán, terasy je obzvláště odolný a stylový, snadno ovladatelný a velmi praktický.

Přesvědčte se, že všechny pouliční záclony nevyžadují zvláštní péči, na povrchu nehromadit částice pouličního prachu a snadno se s nimi manipuluje. Zapomenete na potíže a užijete si pohodlí! Koneckonců, PVC záclony pro altány poskytují.

Hlavní výhody měkkých oken pro verandy

Výhody takové konstrukce nelze počítat na prstech.

 1. Jedná se především o atraktivní design, který není schopen zničit vzhled vašeho venkovského domu.
 2. Ty bez tebePráce si bude moci vybrat vhodnou variantu analýzou interiéru a exteriéru vaší verandy.
 3. Druhým „plusem“ je přenos světla. Neváhejte prohlásit: měkká okna pro altány, jejichž cena vás jistě překvapí, až 90% denního světla.
 4. Díky tomu bude místnost, kde budou instalovány, vždy lehká a pohodlná.
 5. Další výhodou těchto staveb, které stojí za to věnovat zvýšenou pozornost, je ochrana a bezpečnost. PVC měkká okna pro altány a terasy jsou velmi silná, takže mohou vydržet i házení těžkých cihel.
 6. Je prostě nemožné je rozbít, takže určitě nebudete řezat ostrými kousky. Mimochodem, to je jeden z důvodů, proč tyto struktury vybírají rodiny s dětmi. Konec konců, bezpečnost dětí pro rodiče je především.
 7. Za zmínku stojí také skutečnost, že materiály používané pro výrobu ochranných oken pro verandu jsou zcela netoxické a nemohou poškodit lidské zdraví.
 8. Dokonale chrání obyvatele a hosty venkovského domu nejen před deštěm a pronikavým větrem, ale i prachem, otravnými komáry a tak dále.

Myslíte si, že jsme již uvedli všechny „výhody“ měkkých oken z PVC, které lze nyní zakoupit v Moskvě? Vůbec ne! Zveřejňujeme seznam dalších výhod těchto struktur:

 • Nízká hmotnost;
 • Trvanlivost (s řádnou instalací a řádnou péčí, může trvat nejméně 10 let. Není špatné, že?);
 • Rychlá a snadná instalace (to znamená, žeinstalace měkkých plastových oken netrvá dlouho, co nejrychleji, budete moci výsledek vyhodnotit a být s ním nadšeni);
 • Stejně rychlá a snadná demontáž;
 • odolávají teplotám od mínus 35 do plus 60 stupňů Celsia;
 • Okna z měkčeného PVC, jejichž cena je poměrně dostupná, nemají žádné cizí pachy;
 • Nespalujte;
 • Odolný vůči vzhledu a vývoji plísní, nebezpečných hub;
 • UV odolné.

Jak se správně starat o měkká okna pro polyuretanovou verandu

Jsme rádi, že jsme šťastní: taková okna jsou v jejich péči naprosto nenáročná. Nemusíte kupovat drahé domácí chemikálie, některé neobvyklé houby a tak dále.

Aby Vaše měkká okna a dveře opět svítily, stačí je ošetřit obyčejným mýdlovým roztokem. Důležité body:

 1. Je nutné jej umístit na okna a poté opláchnout vodou z kbelíku nebo hadice.
 2. Je žádoucí používat detergenty, protože na průhledném povrchu mohou zůstat skvrny.
 3. Nedoporučujeme také otírání měkkých PVC oken pro altán houbou, aby se nepoškrábaly.
 4. Chceme také poznamenat, že odborníci nedoporučují odstraňování staveb pro zimu, protože vlastnosti filmu se liší jak v teplém, tak v chladném počasí.

Shrneme-li to, konstatujeme, že nejjednodušší způsob, jak používat měkká okna, jejichž náklady, jako využ se ujistili, že je poměrně nízká - to je instalovat a nedotýkat se jich, ale čas od času opláchněte mýdlovou vodou a vodou z hadice.

„Měkká okna pro altány a verandy jsou skvělá, cena je správná, uveďte adresu, kde se dostanete?“ - pravděpodobně je to myšlenka, která se nyní objevila ve vaší hlavě.

Pospěšte si, abyste polevili terasu svého venkovského domu a spíše oceníte všechny požitky ze života na venkově! Voňavý čaj na verandě a přestávka od naléhavých problémů na vás již čekají!

Měkká válcovaná okna pro verandu

Hlavní výhody měkkých oken pro verandy

Válcová měkká okna se skládají z polyvinylchloridu. Jedná se o film dobré kvality, husté struktury. Slouží k zavírání otvorů letních pavilonů a verand.

Jedná se o alternativu k plastovým oknům, pokud zákazník nechce zavřít strukturu a vybudovat kapitálovou strukturu.

Tento film se valí do role a vypadá krásně.

PVC fólie používaná celoročně, pohodlná v létě, kdy prší, chrání před větrem. V zimě je altán chráněn kromě deště také ze sněhu.

Měkká okna nejsou 100% těsná, v zimním období v altánu s tímto designem je možné provádět činnosti, pokud jsou k dispozici topná tělesa.

Alternativa k zasklení

Trvanlivost PVC materiálu je 7-10 let. Alternativní typy materiálů pro uzavření verand a altánů, když jsou vystaveny slunečnímu záření o rok pozdějipružnost, stávají se křehkými, objevují se zlomy.

Předložený materiál se stabilnější strukturou. Praxe ukazuje, že i na otevřeném slunci si tento film zachovává své vlastnosti po dobu nejméně 5 let. V zimě se nedoporučuje zalamovat měkká okna ve formě svinutí, protože se objeví mínus 15 tuhostí.

Věnujte pozornost!
Materiál může být náhodně řezán ostrými předměty. V tomto případě nelze otvor opravit, je třeba ho znovu přetvořit. Pozitivním bodem je, že měkká okna, na rozdíl od skla, nelze zlomit.

Průměrná cena za metr čtvereční je od 1500 rublů. s upevňovacími prvky. Záleží na velikosti otvorů. Čím větší je otvor, tím méně detailů je potřeba. Proto se cena za metr čtvereční snižuje.

Vlastnosti měkkých oken, upevňovacích prvků

Jako příklad může přednášející hovořit o vlastnostech filmu, o upevňovacích prvcích a o hraně. V centrální části Ruska, na verandách, se používá materiál o tloušťce 500 a 700 mikronů. Spolehlivější varianta - 700 Kč.

Šířka rolí je 1 metr 40 cm. U otvorů širších než 1,40 m jsou kusy svařovány horkým vzduchem. Šířka švu 3 cm.

Zlepšení použití hran. Standardní šířka 5 cm pro montáž upevňovacích prvků. Oxford 600 PVC se používá pro lemování, je to omyvatelný materiál, který vypadá krásně, sešitý. Barevné schéma je jiné.

To je důležité!
Praxe ukazuje, že nejoblíbenější jsou hnědé a béžové barvy. Ve dveřích je instalován zip o tloušťce 10 mm.

Existují tři typy spojovacích prostředků. Mosazná a poniklovaná malá spona pro měkká okna ne více než 2 metry široká. Silnější - otočná konzola z nerezové oceli. Aplikuje se na záclony do šířky 5 metrů. Další možnost - silikonové pásky s držákem.

Upevňovací prvky na měkkých oknech jsou instalovány 2 možnosti. Za prvé, může být instalován na čtyřech stranách po obvodu, což umožňuje demontáž oken v letním období.

Druhá verze instalace a umístění - po stranách a na dně. Průchodky jsou instalovány nahoře. Při instalaci otočných zámků po obvodu lze odstranit měkký závěs.

Dobrá rada!
Při montáži očka pod samořezným šroubem v horní části závěsu, pokud je to nutné, se svinuje ve formě role a upevní se popruhy.

Není-li možné závěs upevnit ve spodní části, vytvoříme kapsu pro instalaci váhového prostředku (výztuž, kovový profil).

Často kladené otázky: Je možné měřit otvory na verandách pro instalaci měkkých oken sami? Pokud je otvor s hladkým povrchem, můžete to udělat.

Změřte rozměry světelného otvoru a přidejte 5 cm na každé straně pro upevňovací prvky. Pokud má konstrukce výčnělky a bude obtížné provést měření sami, měli byste se obrátit na odborníka.

Tyto záclony jsou nenáročné na údržbu, můžete použít běžnou mýdlovou vodu a vysokotlaké zařízení. Oxford materiál pro kartáč na hrany s mýdlovou vodou.

V době instalace mají závěsy nepravidelnosti, ale za slunečného počasí mizí. Film přichází sám k sobě a stává se zrcadlovým hladkým.

Montáž měkkých oken

Instalaci na verandu lze provést nezávisle. Čas strávený asi 20 minut. Instalace začíná instalací měkkého okna se sešívačkou v horní části otvoru. To umožňuje film narovnat. Poté se spustí upevnění otočných zámků.

Dále upevnění pásu k upevnění závěsu v horní poloze válce. Je zřízen přes každý běžící metr. Vzdálenost mezi bočními prvky je 40 cm.

V horní části - po 30 centimetrech. Při montáži je závěs natažen v různých směrech, aby se film vyrovnal. Takže v zimě to nebude klesat a prasknout.

Instalace okenních kutilů

Se samosestavením se vše děje v následujícím pořadí.

 1. Vyztužující okraj závěsů vyrobených podle vašich měření je ve výrobě opatřen pokovenými otvory.
 2. Připojením závěsu k rozpětí vašeho altánu, verandy, označíte místa (ve středu metalizovaných otvorů), kde bude nábytek instalován.
 3. Poté namontujte kování podle označení. Poté připojte závěsy k příslušenství, které jste nainstalovali.
  V tomto případě je stupeň napínání záclon,závisí na přesnosti instalace spojovacích prvků.

Všechno, práce se provádí.

Měkká okna - kdo, co a za co?

Měkká okna - kdo, co a za co?

Měkká okna jsou nepostradatelná pro ochranu před větrem, prachem a povětrnostními vlivy návštěvníků letních verand, restaurací a barů, zábavních zařízení s otevřeným prostorem.

Neporušují však koncepci designu exteriéru instituce, nevytvářejí žádné překážky pro užívání přírody.

Měkká okna - ideální pro instalaci na území soukromých domů v altáncích a letních terasách.

Dostanete příležitost užívat si rekreaci v přírodě od jara (po tání sněhu) až do poloviny podzimu.

Finanční investice majitelů restaurací a barů do instalace měkkých oken se jistě vyplatí, protože to je zájem návštěvníků, kteří to jistě ocení a znovu navštíví váš podnik.

Pro majitele soukromých domů - zajištění bezpečných a pohodlných podmínek pro ostatní rodiny a hosty, záruka vynikající pohody a nálady!

PVC flexibilní nebo měkká okna pro altány a verandy, která se také nazývají venkovní záclony nebo roletová okna - nové řešení pro zajištění pohodlného odpočinku v zemi.

Ochranná pružná okna umožňují v krátké době a bez vztyčení objemných konstrukcí chránit sebe, své hosty nebo návštěvníky kaváren a restaurací před větrem a srážkami. Vypadají jako obyčejné závěsy;mohou být odsunuty nebo zvednuty, zabaleny do role.

Fanoušci venkovského života mohou instalovat taková okna na letní kuchyni, v mangalnickém domě, v bazénu nebo na dětském hřišti. Záclony pro altány a verandy jsou vyrobeny z elastické PVC tkaniny a "markýzy" podle individuálních velikostí, na objednávku, poté, co velitel opustil měření nebo podle velikosti zákazníka.

Věnujte pozornost!
Ale najednou vás chceme varovat, že roletové okno, vyrobené na zakázku, nemůže být vyměněno nebo vráceno, takže pokud uděláte chybu ve velikosti, nemůžete ji přepracovat.

Vzhledem k vlastnostem použitých materiálů jsou pouliční záclony trvanlivé a trvanlivé, nezmizí na slunci, nejsou hnijící, jsou velmi snadno ošetřovatelné, nebojí se teplotních kapek a četných záhybů.

Záclony pro altány mohou být barevné a transparentní, což značně rozšiřuje možnosti pro interiér a fasády. Je to kombinace vlastností, která činí válcovaná flexibilní okna tak populární ve všech regionech Ruska.

Je možné koupit pružná měkká okna (polymerní pouliční záclony) pro altán nebo verandu v Petrohradu a Leningradskou oblast s dodávkou do vchodu, do bran dachy a v ruských městech samo-vyzvednutím z terminálu.

To je důležité!
Abychom mohli lépe ocenit měkká okna pro altány, verandy a terasy, zveřejníme video z jedné z oblíbených lokalit, které dáváVelmi vizuální reprezentace obdrženého vybavení.

Záclony z PVC samozřejmě plní především ochranné funkce. Dokonale ochrání vaši verandu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, srážkami, deštěm a dokonce i sněhem. Výrobky z PVC uchovávají teplo dobře, což vám poskytne pohodlí během Vaší dovolené.

To však není jejich jediná výhoda. Existuje mnoho dalších důvodů, proč koupit PVC záclony. Materiál má velkou životnost, je trvanlivý a elastický. Záruka v naší společnosti je například minimálně 2 roky.

Souhlasíte s tím, že poměr „cena záclon - životnost výrobku“ je mnohem výhodnější, než kdyby jste například obrátili svou pozornost na dřevěný výrobek, který ztrácí svůj reprezentativní vzhled po jedné sezóně za mnohem vyšší cenu.

Charakteristické rysy a provozní podmínky měkkých oken:

Doporučení pro péči: použití chemických čisticích prostředků je nežádoucí. Znečištěnou část konstrukce měkkého okna stačí otřít hadrem s mýdlovou vodou podle potřeby, poté ji opláchněte čistou vodou a otřete do sucha

.

Není nutné odstraňovat okna pro zimní období: PVC fólie odolává nízkým teplotám až do -70 ° C
Pro snadný přístup do místnosti a možnost větrání se doporučuje doplnit měkká okna dveřmi se zipem

.
Užitečné rady!
Je-li to nutné, může být design měkkých oken částečně otevřen, válcován ve svitku v horní části otvoru, upevněnvyrobeno s pásy.

Náklady na instalaci měkkých oken v zimním období jsou mnohem výhodnější než v létě (vzhledem k menšímu počtu objednávek). Ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit na ceně, ale zároveň nakupují praktický a vysoce kvalitní výrobek

PVC tkanina se vyznačuje schopností udržet teplo, je šetrná k životnímu prostředí, bezpečná pro lidské zdraví a odolná vůči plísním nebo plísním

Schopnost zvolit barvu hrany - v důsledku toho získáte připravená měkká okna, která nejen harmonicky doplňují, ale také příznivě zdůrazňují architekturu vaší budovy.

Jsou měkká okna pro altány drahá?

Samozřejmě, co jiného může spotřebitel zajímat, kromě kvality, životnosti a výhod těchto struktur? Samozřejmě, jejich cena!

Koneckonců, každý z nás sní "lépe, ale levněji." Dovolujeme si vás ujistit: cena měkkých válcovaných oken pro verandu vás jistě potěší!

Stojí téměř dvakrát méně než dřevěná nebo kovově plastová okna, ale nejsou v nich horší kvality, pevnosti a trvanlivosti.

Takže pokud chcete polevit svou terasu, ale obáváte se, že se vám za to nepodařilo ušetřit dostatek peněz - nebojte se, můžete snadno zapadnout i do poměrně skromného rozpočtu!

Výroba měkkých oken navíc netrvá dlouho. To znamená, že zadáním objednávky získáte co nejdříve připravené návrhy.

Na čem záležínáklady na měkká okna na terasy? Za prvé:

 • Velikost sítě;
 • Konstrukce okenního otvoru;
 • Počet spojovacích prostředků a jejich typ;
 • Firma a země výrobce podobných konstrukcí.

Náklady na měkká okna v závislosti na materiálu povrchu s instalací:

Dřevo: asi 2500 rublů /m2
Kov: cca 2800 rublů /m2
Beton a dlaždice: asi 3000 rublů /m2

Cena bez instalace:

Cena za flexibilní okna (polymerní pouliční záclony):

Náklady na závěs o tloušťce 500 mikronů (PVC) v hotovém výrobku
(PVC tkanina transparentní + barevný okraj dle vašeho výběru)
Cena = 1.000 rublů na 1 m2.

Náklady na závěs (PVC) o tloušťce 700 mikronů v hotovém výrobku
(PVC tkanina transparentní + barevný okraj dle Vašeho výběru)
Cena = 1 100 rublů za 1m2.

Náklady na hotové výrobky zahrnují kompletní sadu potřebných armatur: upevňovací prvky instalované ve vzdálenosti 40 cm po obvodu - pásek s držákem nebo otočným „francouzským zámkem“ dle Vašeho výběru, stejně jako popruhy pro upevnění záclon ve složeném tvaru.

Možnosti hrany

Možnosti hrany

Pokud byste chtěli strávit čas i v příměstském prostředí za nepříznivého počasí, doporučujeme Vám koupit PVC závěsy pro altán.

Záclony nebo, jak se také nazývají, měkká okna pro altány a verandy - to je elegantní a levné řešení, které dokonale ochrání vaše posezení.

V závislosti na vašich potřebách můžetevyberte si mrazuvzdorné PVC závěsy pro trny, průhledné a ochranné.

Prodám měkká okna pro altány - skvělé řešení pro ty, kteří se starají o vzhled svých stránek.

PVC je ideální materiál, který vám umožní volit barvy a textury.

Barevná škála je velmi široká, pružnost a pružnost materiálu činí jeho výrobky snadno použitelnými a trvanlivými.

Mnoho návrhářů si pro své projekty vybralo PVC závěsy. Měkká okna se dokonale cítí pod vlivem slunečního světla, srážky, aniž by ztratily svůj vzhled v čase.

Nabízíme dvě verze obložení závěsu:

 1. Záclony Kant z barevného PVC.
 2. Barevná syntetická tkanina

PVC záclony jsou připevněny popruhy, konzolami, otočnými konzolami nebo válečky s hliníkovými vodítky. Pro boční potrubí jsou k dispozici dvě verze: pogumovaná PVC tkanina nebo syntetická vodoodpudivá tkanina. Látkové barvy dle Vašeho výběru.

Kromě toho může být použita síť proti komárům a transparentní PVC fólie jako záclonová výplň. Pro uzavření dveří doporučujeme použít zip.

To je důležité!
Transparentní závěsy lze doplnit ručními nebo elektrickými ovládacími mechanismy, v tomto případě kovový kabel s napínači nebo hliníkový profil působí jako vertikální vodicí prvky.

PVCzáclony nejsou náročné na péči: nebojí se nízkých teplot, opakovaných zatáček. Při výrobě měkkých oken používáme transparentní PVC fólie z Jižní Koreje.

V případě znečištění stačí je umýt mýdlovou vodou nebo čisticím prostředkem pro domácnost bez brusiva, které neobsahuje rozpouštědla, například mycí prostředek.

Za účelem zachování průhlednosti fólie z PVC na delší dobu se nedoporučuje setřít houby nebo ubrousky - použijte proud vody z vodovodu, můžete dokonce pod tlakem domácí myčky nádobí.

Velké zkušenosti s projektováním, výrobou a instalací PVC záclon, zajišťují, že jsou zohledněny všechny vlastnosti vašeho objektu. Objednejte si měření a zkušeného, ​​kompetentního odborníka, který provede potřebné konzultace na Vašem místě, provede přesné měření a výpočet a navrhne optimální způsoby úspor bez obětování funkčnosti a kvality.