Francouzské zasklení na balkóně, co potřebujete vědět před instalací

Jsem rád, že jsem navštívil můj blog!

Dnes budu hovořit o takovém netriviálním řešení pro zasklení balkonu, jako jsou francouzská okna.

Moji zaměstnanci pracují na podobných konstrukcích s jedním vývojářem.

Podle plánu jsou instalovány v posledních dvou patrech desetipodlažní budovy, přičemž spodní sklo je modré barvy.

V článku vám podrobně povím o jejich vlastnostech, možnostech aplikace a spoustě zajímavých věcí.

Přečtěte si a platí.

Co je francouzský prosklený balkon

V procesu hledání nejoptimálnějších možností zasklení pro jejich domy a byty se stále více lidí obrací k francouzskému zasklení, které umožňuje nejen zlepšit vzhled místnosti, ale také zvýšit úroveň pohodlí.

Francouzská okna, nebo jak se také nazývají okenní dveře, jsou hliníková nebo kovově plastová okna-to-floor okna, díky kterým můžete dosáhnout maximálního přirozeného okolního světla, vizuálního rozšíření prostoru a panoramatického výhledu na okolní okolí.

Francouzská okna se obvykle instalují v soukromých domech nebo chatách, kde je přístup do soukromé zahrady nebo terasy, která nabízí krásnou krajinu.

To je důležité!
Takové zasklení však lze použít i v městských bytech, zejména v horních patrech bytových domů.

Současně není vůbec nutné porušovat celistvost nosné stěny budovy, aby bylo možné místo obvyklého uspořádání, které projekt předpokládá, instalovat francouzské okno.

Jednoduše nainstalujte francouzštinuOkna na balkóně, a tak zase dříve nebytových prostor do velkolepé a útulné terasy, na které je tak příjemné mít šálek kávy a zároveň se těší nádherný panoramatický výhled.

Francouzská okna - nové slovo v oblasti zasklení balkonů a lodžií

Francouzské zasklení balkónů je moderním typem zasklení, během něhož jsou stávající balkonové uzavírací konstrukce částečně nebo zcela demontovány a namísto toho jsou instalovány okenní konstrukce od podlahy ke stropu.

Struktura okna může kromě toho sestávat jak z pevných rámů, tak ze skupiny konstrukcí. Navíc může být spodní část zasklení vyplněna několika způsoby:

 • čiré sklo;
 • matné sklo;
 • tónovaná okna;
 • sendvičový panel (plast).

Využití francouzských oken k polepení balkonu nebo lodžie otevírá ohromné ​​příležitosti pro vytvoření neuvěřitelného designu, který může odrážet vkus a potřeby majitele pokoje.

Užitečné rady!
V každém případě umožňují vydržet design ve stejném stylu, a to jak uvnitř, tak venku.

Je třeba rovněž poznamenat, že takové zasklení přitahuje pozornost nejen jeho estetických vlastností, ale také řady výhod, které je příznivě odlišují od jiných typů zasklení.

Výhody

 • Maximální intenzita slunečního záření (přirozené světlo) balkonu a přilehlého pokoje av důsledku toho úspory nákladů na elektřinu;
 • Vizuální rozšiřování zejména balkonu a místnost, na kterou sousedí balkon jako celek;
 • Skutečný nárůst prostoru balkonu v důsledku nedostatku vnitřního obložení a izolační vrstvy;
 • Úspory na vnější a vnitřní výzdobě zdiva (parapetu) balkonu.

Pokud jde o výhody francouzského balkonu, nelze zmínit, že moderní technologie umožňují vyrábět francouzská okna, která se vyznačují nejen estetickou přitažlivostí, ale také vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, spolehlivostí a trvanlivostí.

Spolu s výhodami existují určité nevýhody, které musí být samozřejmě zohledněny při výběru tohoto typu zasklení.

Nevýhody

 • Dostatečně vysoké náklady na francouzská okna, která závisí na použití různých doplňkových možností ve struktuře oken (např. Termoreflexní fólie, PVC laminované profily, nástroje různých barev);
 • Určité problémy spojené se silným přehřátím vnitřního prostoru balkonu během horkého období a ochlazením za studena, v důsledku čehož je nutné pečlivě zvážit systém nuceného větrání balkonu, jeho vytápění a ochranu před slunečními paprsky;
 • Nutnost prát větší plochu skla než u obvyklé varianty zasklení.

Přirozeněo nedostatcích by se mělo zmínit i omezení instalace tohoto typu zasklení.

Věnujte pozornost!
Vzhledem k tomu, že okenní konstrukce používané ve francouzských oknech mají poměrně velkou hmotnost, stav balkónové plochy (podlahová deska) má velký význam.

S oslabenou deskou (např. Ve starých domech jako „Khrushchov“ nebo „Stalinka“) se doporučuje používat lehké verze francouzských oken s použitím hliníkových profilů.

Je třeba mít na paměti, že francouzské hliníkové zasklení nejenže stojí více než kovové plasty, ale je zřetelně nižší než z hlediska tepelných a zvukově izolačních vlastností.

Nový typ zasklení - „francouzský balkon“

Poměrně nedávno se v Moskvě objevil nový typ zasklení, francouzský balkon.

Ne každý stále ví, co je balkón s takovým zasklením, ale „francouzské“ zasklení se nám již podařilo uspokojit naše obyvatele a každoročně se jeho popularita a význam zvyšuje a zvyšuje.

Co je francouzské zasklení?

Francouzský balkon zahrnuje zasklení balkonu od podlahy ke stropu. Okna mohou být současně sklopná i posuvná.

Za přítomnosti skříněk se zasklení žaluzních rámů na bocích balkonu vyrábí buď z neprůhledných matných skleněných nebo plastových sendvičových panelů (větší rozpočet).možnost), je-li to žádoucí, balkon může být vyzdoben vzorem z barevného skla.

Spodní část francouzského zasklení je nejčastěji transom, je výhodnější než duté rámy a zajišťuje bezpečnost při mytí oken. V případě potřeby lze ve spodní části zasklení použít žaluzie vložené do skla.

A to je velmi výhodné! Jsou izolovány od prachu, není třeba neustále je umývat, můžete se vyhnout tomuto únavnému procesu navždy.

A když spustíte žaluzie, vizuálně vytvoříte „neprůhledný parapet“ a schováte se před zvědavýma očima.

Výhody francouzského zasklení

 • Maximální viditelnost
 • Maximální světelný otvor (do místnosti přichází mnohem více přirozeného světla, což je důležité zejména pro balkony umístěné na stinné straně)
 • Oteplování balkonu je nutné pouze v místech fasády a podlahy fasády budovy (šetří peníze a čas)
 • Minimální náklady na vnitřní výzdobu balkonu
 • \ t
 • Vnější výzdoba balkonu se vůbec nevyžaduje
 • Krásný a elegantní vzhled, výstižně spojený s fasádou budovy
 • Velké množství možností a kombinací zasklení, zaměřených na maximální pohodlí při provozu. Vzhledem k velké rozmanitosti skla (matné, tónované, vitráže) může být balkon zasklen v libovolném provedení
 • Vzhledem k odstranění zasklení na dálku můžete podstatně zvýšit užitnou plochu
 • Montage "Francouzština."zasklení "trvá méně času

Teplé nebo studené?

Zasklení francouzského balkonu lze provést ve dvou provedeních: teplé a studené. Chcete-li se rozhodnout, který z nich je pro vás vhodný, měli byste se rozhodnout, jak budete svůj balkon používat.

„Studený“ francouzský balkon je zasklení s hliníkovým profilem Provedal.

Zasklení s profilem Provedal bude chránit váš balkon před prachem, nečistotami, deštěm a větrem, poskytovat určitou zvukovou izolaci, propracovaný vzhled, ale umístění balkonu v zimním období bude zima.

Studené francouzské zasklení je velmi rozpočet a nevyžaduje dodatečné náklady na ohřev a vytápění vašeho balkonu.

Francouzské zasklení „Warm“ je zasklení s použitím PVC profilů a oken s dvojitým zasklením.

Konstrukce teplého zasklení je poměrně složitá, a proto vyžaduje odpovědnější přístup, výpočet balkónové desky pro únosnost a v případě potřeby její zesílení, jakož i ohřev podlahy a fasádní stěny budovy. Je nutná instalace tepelně izolované podlahy pro vytápění balkonové místnosti.

Francouzské zasklení s okny z PVC často vyžaduje odstranění zasklení na vzdálenost, aby se neřízlo na již tak malém obytném prostoru. Tento balkon vás udrží v teple a můžete ho dokonce kombinovat s přilehlým pokojem, čímž se zvýší obytný prostor.

Francouzské zasklení s odstraněním

Při zasklívání balkonu, aniž by bylo nutné jej vzít na vzdálenostkonstrukce nejsou namontovány podél samého okraje balkónové desky, ale s malým zářezem směrem dovnitř po celém obvodu. Současně je užitná plocha balkonu zpravidla zasklívána zasklením.

Proto doporučujeme instalovat francouzské zasklení s odstraněním minimální vzdálenosti, která v budoucnu výrazně zvýší využitelnou plochu a dosáhne efektu většího prostoru.

Současně je zpevněna balkónová deska, což zvyšuje nosnost celé konstrukce.

To je důležité!
Francouzské panoramatické zasklení od podlahy ke stropu má mnoho výhod.

Za prvé, je to jen velmi krásný výhled a maximální pronikání světla do místnosti.

Popularita tohoto zasklení neustále roste a je neustále v poptávce. Společnost VIP-Balcony byla jednou z prvních, která reagovala na rostoucí požadavky spotřebitelů a dosud získala rozsáhlé zkušenosti v oblasti francouzského zasklení.

Pokud se obrátíte na naši společnost, budete mít velký výběr toho, co dělat francouzský balkon.

Zasklení k podlaze

​​Zasklení balkonu ve francouzském stylu získává v naší zemi stále větší popularitu.

Takové zasklení se častěji používá v soukromých domech a chatách, kde se otevírá nádherný výhled na zahradu nebo jezero.

Ale v činžovních francouzštiněvhodné je také zasklení, zejména v horních patrech; Máte možnost proměnit nebytovou zónu na útulnou terasu s krásným panoramatickým výhledem na velké město.

Konstrukční prvky

Zvláštností francouzského balkonu je, že zasklení je vedeno od podlahy ke stropu, tj. Po celé výšce.

Montáž okenní konstrukce se provádí na podlaze (betonová deska), u tohoto zasklení chybí parapet (beton nebo kov), který je pro nás obvyklý.

Okenní konstrukce pro zasklení ve francouzském stylu se může skládat z pevných rámů a skupiny konstrukcí. Spodní část designu balkonu může mít několik typů, podle Vašeho přání: průhledné sklo, matné sklo, plast (sendvičové panely) nebo tónované sklo.

Francouzské zasklení balkónů umožňuje rozšířit možnosti řešení zajímavých designových nápadů a přitahuje pozornost svým rafinovaným a estetickým vzhledem.

Francouzské zasklení balkonu nebo lodžie má vedle obvyklého zasklení několik výhod.

Výhody francouzského zasklení

Francouzské zasklení balkonu umožňuje udržet maximální přirozené osvětlení místnosti, což následně vede k úsporám nákladů na energii.

Úspora peněz se projevuje na vnitřní a vnější výzdobě konstrukce budovy balkonu.

S tímto zasklením balkonu se můžeme mírně zvýšitplocha balkonu kvůli nedostatku tepelně izolační vrstvy a krytiny.

Samozřejmě stojí za povšimnutí vizuální rozšíření prostoru balkonu a přilehlé místnosti. Francouzské zasklení balkonu má vysokou tepelnou izolaci, spolehlivě chrání před hlukem, je praktické a odolné.

Nevýhody francouzského zasklení

Při výběru francouzského proskleného balkonu je třeba zvážit hlavní nevýhody tohoto typu.

V závislosti na těchto nebo jiných doplňkových možnostech pro konstrukci oken (termoreflexní fólie, laminování profilů atd.) Může být takové zasklení poměrně drahé.

Stojí za to přemýšlet nad ventilačním systémem, vytápět balkon, který je spojen s možným problémem silného přehřátí balkonu v létě a chlazení v zimě.

Existují určitá omezení týkající se montáže zasklení francouzského balkonu, a to stavu balkonové plochy. Konec konců, takové zasklení má značnou hmotnost a musíte se ujistit, že podlahová deska vydrží takové zatížení.

Za zmínku stojí také to, že s francouzským zasklením se zvětšuje plocha okna, kterou je třeba prát.

Stylový a krásný

Zasklení balkonu ve francouzském stylu je nepochybně elegantní a elegantní.

Různé barvy, materiály a konfigurace umožňují ztělesnit jakoukoli fantazii zákazníka a řešit různé nápady.

Zajímavé aHarmonickým doplňkem k francouzskému balkonu bude plot z tepaného železa, který učiní venkovní prostor elegantnějším a jedinečným.

Takové zasklení samozřejmě vymaže váš domov, umožní vám vytvořit místo, kde si můžete vychutnat krásný panoramatický výhled na město nebo okolní přírodu s šálkem kávy.

Bezpečný a bezpečný

Francouzské balkonové zasklení je naprosto bezpečné ve všech hlavních oblastech. Takové zasklení spolehlivě chrání váš domov před nezvanými hosty.

Je velmi důležité, aby vám zasklené balkony umožňovaly být v klidu a jistě v bezpečí malých dětí i domácích zvířat.

Polyvinylchlorid, ze kterého jsou vyrobeny francouzské balkony, je šetrný k životnímu prostředí a je bezpečný pro lidské zdraví.

Určujícím faktorem pro zasklení balkonu podle francouzského typu je spolehlivost základu pro zasklení, tj. Podlahová deska. Nejprve je nutné určit stav desky a v případě potřeby vyvinout metody amplifikace.

Stává se tak, že ve starých a zchátralých domech není možnost zesílit podlahovou desku na požadované ukazatele pevnosti, ale neměli byste zoufat, protože je možné použít alternativně hliníkové posuvné systémy, jejichž hmotnost je mnohem menší než systémy PVC.

Věnujte pozornost!
Francouzské zasklení balkónů je zcela bezpečné pro všechny velkésměry.

Za zmínku stojí také potřeba řádného a kompetentního výpočtu zatížení větrem, protože výpočet určuje maximální plochu a optimální počet oken s dvojitým zasklením.

Optimální volba pro úzké balkony

V naší zemi je poměrně velké množství starých "Chruščov", kde je velmi malá šířka balkonu, stejně jako domy s úzkými a dlouhými balkony.

Se standardním zasklením takového balkonu nebo lodžie se plocha díky rámu a obkladu stává ještě menší. Francouzské zasklení balkónů bude pro vás nejlepším řešením a dodá vám extra a velmi cenné centimetry šířky.

Zábradlí balkonu nebo lodžie v domech může být dovezeno dovnitř, v tomto případě se po demontáži zábradlí zvýší užitná plocha, podél hrany desky se provede nové francouzské zasklení.

Konstrukční znaky

V Evropě je francouzský balkon ve výstavbě, prakticky nevyčnívá z přední linie.

Jedná se o oplocení, na které se dá pouze noha, ale plní přesně ochrannou funkci, která umožňuje otevírat velká okna a dveře a otáčet bytový byt do lodžie. V naší zemi měl termín francouzský balkon poněkud odlišný význam.

Takzvané prosklení místnosti od podlahy ke stropu v integrovaném rámu. Hlavní výhodou tohoto řešení je zvýšení toku světla: místnost se stává útulnou, jasnou a pohodlnou.

Vlastnosti výběru profilu

Všichni FrancouziOkna mají velkou skleněnou plochu, z tohoto důvodu musíte pečlivě přistupovat k výběru profilu a skla.

Nabízíme produkty firmy REHAU a KBE, jejichž sortiment je profil se systémovou hloubkou 70 mm.

Má vynikající tepelný výkon, stejně jako schopnost instalovat dvojité zasklení tl. 40 mm.

Montáž francouzského balkonu

Francouzské okno není snadná konstrukce, jeho výroba musí být zpracována profesionály.

Pouze kvalifikovaný bude schopen správně vypočítat zatížení větrem, vyzvednout kování, doporučit možné možnosti otevření.

Francouzská okna mají velkou hmotnost, což vyžaduje spolehlivé nosné konstrukce.

Odborníci naší společnosti provedou měření, určí potřebu vyztužení, provedou všechny nezbytné výpočty.

Francouzská okna si můžete objednat s energeticky úspornými nebo multifunkčními dvojitými okny. Spodní část zákazníka může být vyrobena s plnicími sendvičovými deskami.

Určitě oceníte všechny výhody designu:

 • vysoká hluková izolace;
 • vynikající vzhled;
 • funkčnost díky vysoce kvalitnímu kování;
 • vizuální zvýšení prostoru.

Panoramatické zasklení

Francouzský balkon je jeden typ panoramatického skla od podlahy ke stropu, které se otáčíobvyklým balkonem na vytříbené terase, elegantně zařízené v naprosto každém interiéru domu.

Pro koho je toto řešení relevantní?

Mnoho klientů, v jejichž bytech okna čelí nádvoří nebo na severní straně, kde je téměř žádné slunce, se obávají, že při zasklení balkonu bude v pokojích ještě méně světla.

Majitelé bytů se zelenou zónou před okny čelí podobným problémům. Ale kontaktováním nás dostali stylové a neobvyklé řešení jejich problému.

Francouzské zasklení - cena objednávky na balkóně

Panoramatické zasklení zahrnuje úplný pohled z kteréhokoliv místa na balkóně, zatímco váš balkon může být také zcela viditelný. A zde se otevírá obrovský prostor pro fantazii.

Dobrá rada!
Tento koutek můžete ozdobit v jakémkoli stylu - od klasických až po high-tech, zdůrazňující celkový styl domu, ve kterém žijete.

Na vaše přání můžeme zasklení vyrobit s matnými nebo tónovanými dvojitými okny.

Výhody francouzského balkonu

Zvýšení množství slunečního světla není jedinou výhodou panoramatického zasklení.

Výběr francouzského zasklení pro váš balkon získáte:

 • balkon, pro který není zapotřebí vnitřní pokovování, „krádež“ části území;
 • další prostor, který nevyžaduje oteplování - značné úspory času a peněz;
 • snadné ovládání a údržba v krásném prostředístav vašeho balkonu;
 • panoramatický výhled do okolí;
 • stylové, moderní designové řešení, které vám umožní přeměnit obyčejný byt na dům Eurostandert, jak uvnitř, tak venku;
 • plná hlučnost, vlhkost a tepelná izolace bez dodatečných instalačních prací;
 • balkon, který vypadá jako nový po celou dobu provozu.

Je důležité si uvědomit, že vybraná zasklívací společnost bude v chladném období záviset na teple vašeho domu. "Domácí projekt" poskytuje panoramatické zasklení s plnou izolací - v zimě se nevyžaduje topení.

Kolik to stojí?

Pomocí speciální kalkulačky můžete zjistit odhadované náklady na zasklení balkonů a lodžií.

U každého předmětu budou náklady individuální.

Jak aplikovat a objednat francouzské zasklení balkónů

Položte jednu z následujících metod.

Po vyplnění žádosti přes webovou stránku nebo telefonicky vám přijde měřič, aby přesně vypočítal náklady na váš projekt.

Vezměte prosím na vědomí, že při objednávce našich služeb prostřednictvím stránek nabízíme nevídané slevy!

 • Zavolejte nám nyní telefonicky +7 (495) 744-00-77 (multikanálový).
 • Zavolejte měřiče a získejte slevu.
 • Vypočítejte předběžné náklady pomocí kalkulačky a podle výsledků výpočtů nám zašlete žádost o objasnění ceny.
 • Není čas ani nepříjemné volání?Zanechte požadavek se svým jménem a telefonním číslem, určete čas, který vám vyhovuje a náš manažer vám zavolá zpět!
 • Potřebujete čas na přemýšlení? Záložky naše stránky snadno najít nás příště.

Doplňkové služby

Kromě francouzských panoramatických zasklení nabízí naše společnost i zasklení balkonů a lodžií s PVC profilem, jakož i řadu doplňkových služeb pro interiérové ​​i exteriérové ​​dekorace balkonů a lodžií.

Velitelé společnosti „Home Project“ rychle a efektivně provedou instalaci střechy na balkon. Realizujeme projekty jakékoliv složitosti.

Francouzský balkon - důvěřujte profesionálům!

Už vás nebaví ukládat na balkon zbytečné věci? Chcete změnit balkón na útulné místo k odpočinku? Je tedy čas změnit staré dřevěné rámy a rozhodně se rozhodnout, že balkon není věc!

Unaveni chladnými hliníkovými okny, která v zimě zamrznou? Objednejte si teplý prosklený balkon nebo lodžii v Nakhodce a Vladivostoku. Nová společnost Windows vám pomůže, aby Váš balkon byl lehký a pohodlný, originální a krásný.

Popularita francouzské verze zasklení mezi zákazníky stále roste.

Co je to?

Jsou nazývány francouzské balkony, ve kterých je zasklení provedeno z podlahy do stropu. Na rozdíl od našeho známého balkonu není francouzštinakovové nebo betonové oplocení, montáž podlah (betonová deska).

Plastová okna poskytují vysokou zvukovou a tepelnou izolaci pro balkon nebo lodžii.

Spodní část může být vyrobena z plastového (sendvičového) a průhledného skla, stejně jako s použitím barevného filmu (zrcadlo, bronz, zlato, mat, ochranné, atd.).

Výhody zasklení francouzského balkonu:

1. Krásná a elegantní. Vizuálně výrazně zvětšuje prostor jak balkónu, tak pokoje. Má estetický vzhled, poskytuje dobrý tok denního světla. Takové zasklení ozdobí Váš byt.

2. Pohodlný a spolehlivý - teplý a těsný design, v zimě nezamrzá a v létě se nepřehřívá, nyní vás nebude obtěžovat hluk z ulice, v zimě nebudete mrazit posuvné hliníkové dveře ani hromadit vodu na běžcích.

Klapky z plastových oken vás spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím, jsou snadno a pohodlně umývatelné.

3. Úspora peněz - celkové náklady na francouzský balkon jsou nižší než klasické verze zasklení. Není třeba posilovat staré zchátralé oplocení. Neexistují žádné náklady na parapetní izolaci, vnější a vnitřní obložení.

4. Další užitečná plocha - obdržíte dalších 3-6 m2. do vašeho bytu, pokud se váš balkon nebo lodžie promění v kvetoucí skleník, mini-posilovna nebo jen místo k odpočinku.

5. Ekologická bezpečnost pro zdraví - naVýroba a montáž balkonů používá pouze materiály šetrné k životnímu prostředí, které jsou povoleny pro použití v dětských zařízeních a nemocnicích. Neexistuje žádný čínský plast pro pokovování, který při teplotě + vyzařuje zvláštní zápach.

6. Trvanlivost balkonu:
- životnost PVC konstrukcí více než 40 let, to znamená, že během této doby si okna zachová všechny své vlastnosti;
- vyztužený rám - na takovém balkoně je výška obvykle asi 2,5 ma vyšší, proto musí být rámy vyztuženy tak, aby konstrukce odolávaly zatížení větrem;
- zvýšená spolehlivost - originální silné ocelové konektory pro každý profilový systém poskytují teplé a těsné spojení rámů (v libovolném úhlu).

7. Instalace do 1 dne - všechny instalační práce se neprotahují na několik dní, ale probíhají hladce, rychle a efektivně, nemusíte se z práce několikrát uvolňovat.

Jaký by mohl být váš balkon?

Volba panoramatického prosklení od stropu k podlaze je zvolena tehdy, když je nutné, aby byl pokoj světlejší a balkon propojen s místností.

Plnění dna sendvičovými panely je častěji vybíráno, když balkón zůstává balkónem.

Pro tepelnou izolaci je sendvič roven dvoukomorové skleněné jednotce, není žlutý.

Na Váš balkon nebo lodžii klasické bílé barvy nebo laminování "pod stromem" můžete instalovat teplé plastové konstrukce s ozdobným rozvržením v okně s dvojitým zasklením.(s falešným krytem) nebo bez něj, nechte průhledné sklo nebo tónovaný, volba je na vás!

Nejoblíbenější tónované sklo se zrcadlovým efektem (tzv. Jednostranná viditelnost) bude relevantní, pokud:

 • Jste obyvatelem prvních pater, musíte se schovat před zvědavýma očima;
 • bytový dům se nachází blízko sebe, sousední okna „se dívají“ přímo na vás a vždy musíte zavírat závěsy;
 • Váš balkon je příliš slunný a horký, chci se schovávat před spalujícím sluncem a dobře vidět ulici;
 • Chcete, aby lodžie vypadala moderně a krásně.

S pomocí tónovaných filmů ve dne nebude možné vidět místnost venku, z ulice se nikdo nemůže dívat z okna, ale vše, co je uvnitř bytu, bude jasně viditelné.

Další plus filmu dělá sklo odolnějším a chrání před řezy, pokud se okno náhodně zlomí, i když je to obtížné. Sklo se nerozbije na malé kousky a nikoho nestříhá. To je důležité, pokud jsou v domě děti.

Náklady na každý balkon nebo lodžii se vypočítávají individuálně.

Francouzský balkon: zasklení od podlahy ke stropu

V poslední době vzrůstá poptávka po zasklení francouzského typu (nebo francouzském balkonu).

V tradičním smyslu je francouzský balkon vnějším plotem bez balkonové plošiny nebo s extrémně úzkou plošinou, na kterou se dá vystoupit pouze jedna noha.

Ale naDnes, francouzské jméno žádný balkon bez obvyklého parapetu prosklené od stropu k podlaze.

To je důležité!
Jakmile bylo francouzské zasklení použito pouze v venkovských domech s nádherným výhledem na místní scenérii.

Móda pro takové balkony nyní dosáhla běžných výšek.

To znamená, že máte možnost proměnit nudný průměrný balkon na krásnou verandu s výhledem na velké rušné město nebo klidný nedaleký park.

Charakteristika

Jak již bylo zmíněno, znakem francouzského balkonu je celosklenění. Instalace PVC okenní konstrukce se provádí přímo na podlaze, v ní nejsou žádné tradiční balkonové zábradlí.

V tomto případě samotná konstrukce může být buď integrální, nebo složená z několika prvků.

Na žádost zákazníka je spodní část vyrobena ze sendvičových panelů nebo skla (transparentní, tónovaná, matná). Jako zasklení se používá nejen sklo, ale i okna s dvojitým zasklením.

Výhody francouzského zasklení

Do místnosti přichází více světla s francouzským balkonem, což znamená, že snížíte náklady na osvětlení. Transparentní design navíc opticky rozšiřuje prostor celé místnosti.

S takovým zasklením není třeba tepelně izolačního obložení, které ušetří málo místa a sníží náklady na materiál pro interiér i exteriér. Vysoká tepelná izolace aZvuková izolace francouzského balkonu poskytne příjemné prostředí pro vás i vaši domácnost.

Dobře vyrobený francouzský prosklený balkon bude sloužit věrně po dlouhou dobu a jeho vzhled vám poskytne estetickou radost v každém ročním období.

Nevýhody francouzského zasklení

Francouzské zasklení má také své nevýhody.

Vzhledem k použití dalších možností (například laminování) se mohou náklady na takové zasklení výrazně zvýšit.

Francouzský balkon má v létě špatnou tendenci přehřívat se a v zimě „zamrznout“. A proto budete muset dodatečně zvážit ventilační systém pro letní období a vytápění na balkóně na zimu.

Hmotnost konstrukce okna je dostatečně velká, a proto ne každá podlahová deska nemůže odolat takovému zatížení. Potřeba posílit desku bude znamenat dodatečné náklady na čas a peníze.

Dobrá rada!
Mít takový krásný balkon, nebudete schopni ho přeměnit na sklad starých věcí, což je škoda vyhodit.

Musíme si vybrat mezi spížou a krásnou terasou.

Konečně atraktivní fasáda vyžaduje pravidelnou údržbu čistoty. Buďte připraveni, že s francouzským balkonem přidáte práci týkající se mytí oken.

Francouzský balkon je krásný

Francouzské zasklení bude elegantním a moderním řešením problematiky balkonu. Výběr ve výběrubarvy, textury, materiály a formy budou schopny uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Kromě toho může být takový balkon doplněn plotem z tepaného železa. A můžete ji ozdobit květinami v květináčích a pak se na terase objeví nádherná zahrada.

Ujistěte se, že brzy všechny vaše domácnosti tento projekt ocení a budou rádi trávit čas na balkóně pro pohodovou konverzaci s šálkem čaje nebo sami se zajímavou knihou.

Trvanlivost a spolehlivost konstrukcí

Francouzský balkon je bezpečný a bezpečný pro váš domov ve všech ohledech. S ním se nemůžete starat o malé děti a domácí zvířata. Kromě toho, polyvinylchlorid, používaný pro výrobu okenních vzorů, je trvanlivý a spolehlivý materiál z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí.

Jedním z nejdůležitějších bodů bezpečnosti při návrhu francouzského balkonu je výpočet zatížení konstrukcí