Zámky na plastových oknech od dětí

Jsem rád, že mohu přivítat všechny na svém blogu, zejména rodiče malých dětí.

A teď vysvětlím, proč věnují zvláštní pozornost. Děti jsou květy života, ale kromě toho mohou svým rodičům způsobit spoustu úzkosti.

Jak se stalo s některými mými přáteli, když tříleté dítě položilo stolek na parapet a otevřelo okno. Všechno to skončilo ne moc dobře, ale nemluvme o tom smutném.

Dnes chci říci, jak zajistit svůj fidget pomocí dětských zámků na oknech.

Princip fungování těchto ochranných mechanismů a znaků dále.

Dětské okenní zámky

Co jsou dětské okenní zámky

Pojem „dětské zámky na oknech“ je běžným názvem řady zařízení, kterými jsou různé zámky a omezovače pro otevírání okenních a dveřních křídel, jejichž účelem je chránit okno.

Tato zařízení umožňují volně otevřít okno a zároveň neumožňují úplné otevření okna. K úplnému otevření okenního křídla pro mytí musíte vložit klíč a otevřít zámek zámku okna.

Dětské zámky na plastových oknech fungují bezchybně a zcela spolehlivě. Tyto chytré úchyty navíc nebudou schopny rozebrat ani ty nejmenší v letech pomocí inteligentních dětí.

Jaké jsou zámky pro dětská okna?

Časy se mění a moderní doba určuje potřebu chránit okno před pádem z dětí. V současné době jsou dětské blokovací zámky nejběžnější variantou ochrany oken před pádem z dětí.

Stejně jako všechny zámky na plastových oknech jsou dětské zámky na oknech také blokátory okenních listů, - spolehlivá omezeníotevírací křídlo.

Věnujte pozornost!
Dětské zámky pro plastová okna neumožňují otevření okna do plné šířky.

Náš internetový obchod má širokou škálu dětských okenních zámků širokého cenového rozpětí a odlišného principu činnosti. Na oknech jsou dětské zámky s lanem a ve formě šroubu.

Vynikající dětské zámky vyrobené v Turecku (Penkid a Pentilt), vynikající dětské zámky vyrobené ve Velké Británii (Jacklock), levné a kvalitní dětské zámky vyrobené na Ukrajině (BSL Baby Safe Lock).

Bílá, hnědá, zlatá - pro svůj design si můžete vybrat blokovač oken. Zároveň nabízíme cenově nejvýhodnější ceny dětských dětských zámků na plastová okna v Rusku.

V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit blokátory oken a dětské zámky, a to jak s dodáním, tak s podmínkami vyzvednutí. Pro regiony nabízíme dodávky prostřednictvím ruských poštovních služeb.

Dítě na parapetu

Všichni rodiče jsou potěšeni, když jejich děti vyrůstají, ale osobně jsem zažil opravdový šok, když jsem vstoupil do školky a našel své dcery na parapetu široce otevřeného okna.

„Mami! Myli jsme okno! “Starší zvolal. Mladší se usmál ve všech deseti zubech a na parapetu vykopal vlastní punčocháče. "Páté patro !!!" - mi problesklo hlavou.

Snažil jsem se neudělat žádné náhlé pohyby, s mraženým úsměvem na tváři, blížil jsem se, chválil jsem "hostesky" a vzal obapodpaží, přetažené z okna.

Děti jsou neopatrné, nevěří v nebezpečí.

Sedmiletá Lera mě později ujistila: "Mami, já nepadnu, pevně se držím."

Je to silné? Jeden nevhodný pohyb a ...

Malá Polinka vůbec nepochopila, co se stalo a proč maminka nebyla šťastná.

"My umýváme okno." A zítra uvidí na ulici něco zajímavého. Nebo jen chcete chatovat ve vzduchu s nohama. Dokonce i dvouleté dítě může snadno otevřít okno jen tahem za rukojeť moderního plastového skla.

Starší děti mohou být vysvětleny, jak nebezpečné jsou takové hry, požádat o neotevření oken bez svolení, nedívejte se ven ... A dokonce slibují!

Kde je však záruka, že i když neuvidíte, vaše dítě si myslí: „Já jsem jen jedno malé oko a nic se nestane“ - z okna to nevypadne. Koneckonců, za okny, tolik zajímavých věcí!

To je důležité!
Nemůžete ani vysvětlit nic malého. Prostě ti nerozumí. Něco přitáhne pozornost dítěte a teď už otevírá otevřené dveře.

Jediným spolehlivým způsobem, jak chránit své děti před sebou, je nedovolit jim snadno otevírat okna a riskovat jejich životy.

Osobně jsem uvedl „dětskou pojistku“. Děti mohou větrat svůj prostor otevřením klapky v naklápěcí poloze, ale při zavřeném zámku nemohou okno otevřít.

Pokud okna nejsou vybavena mechanismem naklápění a otáčení, je možné umístit zámky, které mohou být uzamčeny klíčem. Existují systémy, které omezují stupeň otevírání okna ...

Volba systémů ochrany je bohatá a vaše děti můžete určitě zachránit, i když jsou okna vyrobena na zakázku.

Zámky oken

Dětská pojistka pro plastová okna se pohodlně používají na výklopných dveřích.

Umožňují přenést křídlo do otevřené polohy, ale okno je zablokováno od úplného orání.

V důsledku toho dítě nebude schopno nezávisle otevřít křídlo, protože je uzamčena.

Snadné používání dětských zámků na oknech spočívá v tom, že je možné umístit křídlo na větrání bez použití klíče (v uzamčené poloze zámku).

Konfigurace zámků se liší, zvolte zámek, který je pro vás nejvhodnější.

Při výběru zvažte rozměry zámku, který se vám zobrazí, na stránce vybrané položky.

Před zakoupením zámku okna se ujistěte, že je možné jej nainstalovat na okno, provést nezbytná měření nebo telefonicky konzultovat s manažerem.

Věnujte pozornost!
Varování! Udržujte klíče od dětských zámků na oknech v místech, která nejsou přístupná dětem! Zajistěte, aby byly zámky zavřené!

Dětské zámky na plastových a dřevěných oknech jsou instalovány našimi zkušenými řemeslníky, nebo si je můžete objednat s kurýrem pro vlastní instalaci.

Cena za zámky oken je uvedena na kartě s jednou položkou, včetně nebo bez instalace, pro vlastní montáž. V naší společnosti můžetekoupit dětské zámky pouze nejlepší kvalitu, nejznámější firmy, nejlepší výrobci.

Jak omezit otevírání oken?

Pokud jde o objednávání nových oken, nejčastěji se výrobce ve svých reklamních textech zmiňuje o tom, jak jsou jeho výrobky teplé, jak esteticky vypadají, že nemusí být natřeny a přilepeny na zimu.

Výrobci průsvitných konstrukcí nemají čas objasnit všechny potřeby zákazníků, aby zohlednili zvláštnosti používání okenních jednotek v jednom pokoji. Kromě toho byla přehlížena bezpečnost používání oken pro děti.

Ochrana dětí na plastových oknech

Jak víte, okna nechávají ve světle uvnitř bytu a udržují teplo - to jsou jejich hlavní funkce.

Kromě toho otevírací klapky umožňují větrání místnosti, což je velmi důležité pro vnitřní vzduch v zimě.

A zejména v létě v horkém a dusném počasí.

Jak tedy otevřít okno pro vysílání a zároveň vyloučit pád dítěte nebo domácího mazlíčka?

Existuje několik typů bezpečnostních zařízení - svorky pro omezení otevření ventilů.

Rukojeť se zámkem pro plastová okna

Takové pero vypadá a funguje jako běžné pero bez zámku. Uzamykací mechanismus je zcela zapuštěn v rukojeti, nic extra, není třebazásahy do okenního příslušenství.

Po zavření okna a otočení klíče můžete být klidní - toto okno nelze otevřít bez klíče, pokud neodpojíte samotnou rukojeť.

Na rozdíl od standardu je vyroben z oceli a má spolehlivou montážní desku.

Kromě zámku mají některé modely rukojetí se zámkem také tlačítko - rukojeť můžete otáčet pouze stisknutím tlačítka.

Dětský hrad

Pokud nechcete hledat klíče z rukojeti pokaždé, když místnost vyvětříte, pak nainstalujte speciální zámek pro okna, který umožňuje naklonit klapku pro větrání, ale zabraňuje otevření okna v normálním režimu (otáčení).

Okno můžete rychle otevřít pro vysílání, aniž byste ho zcela otevřeli a bez ohrožení malých nájemníků.

Proč tyto zámky instalujeme?

Existuje mnoho typů okenních zámků pro děti. Proč jsme si je vybrali?

Vycházeli jsme ze skutečnosti, že děti jsou jejich jedinými blokovacími zařízeními, která nejsou instalována pro klíště, ale aby se dítě co nejvíce otevřelo a ne náhodně vypadlo z okna.

 • Pokud instalujete zámek uprostřed svislé části - můžete zcela zavřít dvířka nebo okno zevnitř
 • .
 • Pokud instalujete venku, můžete jít na balkon a zavřít dveře těsně za sebou
 • Instalace několika takových zámků zajišťuje vysokou ochranu proti vloupání, aniž by bylo nutné měnit příslušenství

Ceny za další služby si můžete prohlédnout v našemceníku. Kromě rukojetí se zámkem můžeme instalovat ventilační ventily pro okna.

Kontaktujte našeho dispečera a zanechte svůj požadavek voláním (812) 715-94-93 od 9 do 21 hodin bez volna.

Ochrana oken před dětmi

Děti se vždy se zvědavostí zabývají světem kolem sebe, všichni se zajímají o to, aby se pokusili samostatně něco zkroutit a objevit.

Naším úkolem je chránit je na této cestě poznání.

Pro ochranu dítěte před náhodným pádem z okna doporučujeme instalovat speciální plastové dětské zámky na plastová okna.

Možnosti ochrany dětí před vypadnutím z okna jsou četné.

Nejpřístupnější z nich je instalace speciální ochrany na plastová okna - dětský zámek.

Montáž otevíracích zarážek je možná na všech plastových oknech a dveřích prodávaných firmou Plastok.

Ujistěte se, že okna jsou pro dítě bezpečná - instalujte na ně dětské zámky!

Druhy dětských hradů

Dětské zámky jsou různých typů a konečná volba zámku závisí na způsobu, jakým bude plastové okno použito.

Užitečné rady!
Náklady se liší v závislosti na modelu, průměrná cena dětského zámku pro okna s PVC je 550 rublů.

V dolní části okna se doporučuje instalovat blokovací blokovací zámek proti zamykání a otáčení pro okna s naklápěcím a otevřeným oknem s častým použitím, například pro větrání.

S takovým zámkem můžete kdykoliv otevřít oknovětrání (i když je zámek uzamčen), ale pro úplné otevření okna budete muset zámek otevřít klíčem.

Při instalaci takového zámku je třeba dodatečné práce při frézování okenního křídla.

U oken s otočnými dveřmi, které se neotevírají velmi často, například pouze pro mytí okna, se zpravidla používá rukojeť se zámkem s klíčem. Taková rukojeť je instalována namísto obvyklého.

S jeho pomocí lze okno zablokovat jak v uzavřené poloze, tak v nakloněné poloze. Rukojeti různých výrobců se mohou lišit v designu, spolehlivosti a hodnotě.

To je důležité!
Varování! Udržujte klíče mimo dosah dětí.

Na zřídka otevřených oknech často místo obvyklé rukojeti je instalována dekorativní zásuvka. V obvyklém čase je zámek uzavřen speciálním „závěsem“. V případě potřeby se okno otevře se speciální rukojetí, která je uložena samostatně.

Při montáži takového zámku, aby se zabránilo samovolnému otevření okenního křídla, je velmi důležité, aby všechny kování bylo velmi kvalitní.

Bezpečnostní systémy pro všechny typy moderních oken

Každé malé dítě si dříve nebo později uvědomí, že lezením na okenním parapetu pod plastovým oknem a otočením knoflíku můžete vidět ulici naživu.

Dětské zámky jsou různých typů a jejich volba je zpravidla určena okenními křídly.

Klapky pro naklápění a otáčení častopoužití se doporučuje instalovat dětský blokovač otáčení křídla ve spodní části okna a zároveň umožnit otevření křídla v režimu větrání, dětská pojistka je trvale zavřena klíčem a otevřena (odemčena) pouze v případě potřeby, klíč je mimo dosah dětí.

Pro rotační křídla s jemným provozním režimem, například otevírání pouze pro mytí oken, použijte knoflík s blokováním tlačítek.

Bezpečnostní zámky ABUS lze také použít jako současnou možnost bezpečnosti dětí.

Nejúčinnější ochranou proti dětem na plastových oknech je instalace zámku klíče. A právě proto, že dětské zámky mohou být uzamčeny klíčem, dítě, které se dostane do zámku, ho prostě nemůže otevřít.

Ochrana plastů pro plastová okna zahrnuje možnost vybavit okenní křídla speciálním kováním s protiproudem, ve kterém závěrka pracuje v režimu otáčení kliky zavřeným-sklopeným otevřeným klíčem, tato možnost je kompatibilní pouze s určitými značkami kování.

Také v oblasti možností bezpečnosti dětí existují rozpočtová řešení: dekorativní zásuvky, zástrčky, které jsou instalovány namísto rukojetí, což vám umožňuje otevřít okenní křídlo se speciální odnímatelnou rukojetí (prodává se samostatně), zabalené bez klíče, instalované tak vysoko, že dítě nemá může dosáhnout různých bezpečnostních systémů s aretací a stisknutím tlačítka.

Pokyny (zvláštní podmínky): Aby děti nemohly otevřít možnosti „bezpečnosti dětí“, nenechávejte klíče v zámcích nebo místech, která jsou přístupná dětem.

Použití volby „s klíčem“ by mělo být vždy doplněno o uzavření klíčem. Volba „window handle with key“ by měla být vždy doplněna o jeho uzavření klíčem.

Věnujte pozornost!
Důležité! Pro bezpečnost dětí doporučujeme instalovat příslušenství se zámkem na klíči, protože to je další záruka bezpečnosti vašich dětí.

Nedovolte dětem hrát si se zámky. Nenechávejte děti (ani na velmi krátkou dobu) s možností „bezpečnosti dětí“ v „otevřeném“ stavu.

Pravidelně kontrolujte možnosti „bezpečnost dětí“ pro „zavřeno“. Nezapomeňte, že žádný zámek nemůže nahradit pozornost a ostražitost dospělých.

"Dětský hrad" na oknech nákladního listu.

Vhodné pro okenní profil: PVC. Zařízení blokuje funkci otáčení a umožňuje použití funkce naklápění (pro ventilaci).

"Dětský hrad" na oknech nákladního listu.

Vhodné pro okenní profil: PVC. Zařízení blokuje funkci otáčení a umožňuje použití funkce naklápění (pro ventilaci).

 • Blokuje pouze funkci otočení křídla a umožňuje větrání místnosti.
 • Zahrnuje dva klíče. Červený držák vám připomene klíč zapomenutý v zámku.
 • Pokaždé, když je křídlo otevřeno, není na rozdíl od okenního madla s klíčem požadován klíčklíč.
 • Schopnost používat jeden klíč pro všechny blokátory.

Rukojeť s klíčem pro otočné a otočné klapky.

Vhodné pro okenní profil: PVC /dřevo.

Rukojeť je vyrobena ze slitiny hliníku, 8 poloh s aretací ve 2 polohách, doplněna dvěma klíči.

Vhodné pro téměř všechny typy PVC a dřevěných oken a dveří, výkyvné a otočné klapky.

Namísto obvyklé rukojeti je instalována, rukojeť je upevněna stisknutím tlačítka (profilový válec), poté je otevírána (odemčena) pouze klíčem.

Upevnění rukojeti je možné ve dvou polohách křídla - v zavřeném nebo sklopeném (režim větrání).

Ve stejné dávce jsou klíče všech úchytů stejné. K dispozici jsou různé barvy: zlatá /matná, titan /šedá, hnědá, stříbrná /tmavě šedá.

To je důležité!
Varování! Volba „okenní rukojeť s klíčem“ by měla být vždy dokončena zavřením klíčem nebo stisknutím profilového válce (v závislosti na modelu rukojeti), po kterém je nutné zkontrolovat, zda se rukojeť otočila.

Pravidelně kontrolujte stav knoflíku do polohy “zavřeno”.

Rukojeť s knoflíkem a klíčem pro otočné dveře.

Vhodné pro okenní profil: PVC /dřevo.

Sortiment obsahuje knoflíky s knoflíkem pro rotačníokna.

Pozor! Rukojeť má upravený algoritmus blokování ramene.

Otočením páky rukojeti se automaticky zablokuje tlačítko, které je zase zablokováno možností stisknutí otočením klíče. Rukojeť má jeden stupeň upevnění páky, když je okno křídla v "uzavřené" poloze.

Pera jsou k dostání ve standardní bílé barvě, stejně jako zlatá, chromová a hnědá. Rukojeť je vyrobena výhradně z kovu. Uzavřený stav knoflíku je, když je tlačítko knoflíku uzamčeno stisknutím tlačítka.

Věnujte pozornost!
Pozor! Volba „okenní rukojeť s klíčem“ by měla být vždy dokončena zavřením klíčem nebo stisknutím profilového válce (v závislosti na modelu rukojeti), po kterém je nutné zkontrolovat, zda je rukojeť otočena.

Pravidelně kontrolujte stav knoflíku do polohy “zavřeno”.

Omezovač otevření pomocí kabelu Jackloc.

Vhodné pro okenní profily: PVC /Dřevo /Hliník /Al. rozdělit PVC PVC

Hrad - vyroben v Anglii. Jackloc zámek je esteticky přitažlivý, funkčně spolehlivý.

V závislosti na požadovaném úhlu orámování okenního křídla a konstrukce okna je zvoleno místo montáže rámu a křídlového dílu zámku, přičemž kabel je upevněn v části zámku otočením klíče.

Po zavření klíčem lze křídlo otevřít pouze v daném úhlu.

Umožňuje flexibilní kabelvícenásobné otevírání a zavírání křídla a umožňuje to téměř bez námahy a hluku, na rozdíl od různých druhů řetězů a jiných zádržných systémů.

K úplnému otevření křídla musíte klíč znovu použít a odemknout kabel. Vhodné pro všechny typy oken.

Omezovač otevření kabelem.

Vhodné pro okenní profil: PVC /Dřevo /Hliník /Al. rozdělit PVC PVC

Hrad - výroba Turecko. Jednoduchý, spolehlivý uzavírací mechanismus. Doplňková funkce "připomenutí" zavřeného stavu zámku - klíč je odstraněn z klíčové dírky, pokud je zámek zavřený. Vhodné pro všechny typy oken.

Balení s upevněním na klíči.

Vhodné pro okenní profily: PVC /dřevo /hliník.

Nová možnost. Dříve dostupná vlajka v sortimentu, nyní vybavená možností upevnění vlajky s omezovačem otáčení, se zavřením klíčem.

Je možné použít vlajku jak pro blokování otočných křídel z orby, tak i pro naklápění a otáčení se zachováním funkce „složené zpět“.

Široká škála barev - „zlatá“, „chromová“, hnědá a všestranná možnost instalace, umožňuje použití omezovače na téměř všech typech oken, bez ohledu na materiál okenního profilu - Al, dřevo, PVC.

Klávesa zámku má jednoduchou konfiguraci!

Automatický blokátor.

Vhodné pro okenní profil: PVC.

Zařízení pevně blokuje trhání nad určitý úhel. Pro plné otevřeníje nutné stisknout tlačítko nahoře (zámek bez upevnění klíčem!).

Doporučuje se instalace v dosahu dítěte.

Může být použito k omezení domácího mazlíčka do okna.

 • pro omezení otevření křídla
 • automatický zámek křídla
 • pevné upevnění otevřeného křídla
 • Před otevřením a zavřením listu musíte stisknout tlačítko
 • omezuje šířku otevření v otočné poloze o 50 mm při montáži ze strany šroubu, s horizontálním umístěním je dosaženo jiné šířky otevření
 • rozsah nastavení protikusu k rámu je ± 3 mm
To je důležité!
Varování! Blokovač bez upevnění klíče!

"Dětský zámek" na okénku zadrží.

Vhodné pro okenní profil: PVC /dřevo.

Přístroj blokuje funkci otáčení a umožňuje použití funkce naklápění (pro větrání), vyžaduje frézování okenního křídla.

 • je uzamčeno speciálním klíčem
 • neumožňuje dětem otevřít okno: okno lze naklonit, ale nelze je otočit
 • tento zámek funguje bez ohledu na typ kování
 • Používá se pouze s hákem WSK

Dekorativní růžice.

Vhodné pro okenní profil: PVC /dřevo.

Namísto obvyklé rukojeti je instalována, má otevíratelný závěs, kterým se otevírá okenní křídlo se speciální rukojetí.

Pozor! Instalace této varianty vyžaduje dobrou práci kování křídla, aby se zabránilo samovolnému otevření okenního křídla.

"Dětský" zámek pro hliníkové okno.

Vhodné pro okenní profil: Hliník.

Zařízení blokuje funkci otáčení a umožňuje použití funkce naklápění (pro ventilaci).

Je instalován na téměř všech typech hliníkových oken.

Komfort obsluhy je způsoben absencí potřeby manipulace s klíčem pro přenos okenního křídla z „uzavřeného“ režimu do režimu „otevřeného“ větrání, tj. obvyklá pracovní poloha zámku je, že je vždy zavřený a je k dispozici režim větrání

Klíč k zámku musí být uchováván mimo dosah dětí. V případě potřeby otevřete křídlo - musíte použít klíč.

Rukojeti s klíčem na oknech z hliníkového tvaru.

Vhodné pro okenní profil: Hliník.

Rukojeti se volí individuálně pro každý systém montáže profilu okna.

Neexistují žádné univerzální rukojeti vhodné pro různé typy hliníkových oken.

Tvar a vzhled rukojetí jsou rozdílné a omezené typem okenního kování.

Doporučeno pro rotační křídla z málo používaných hliníkových oken.

Při použití okenních oken vybavených madly s profilovým válcem na klíč, aby se vyloučila možnost přístupu dítěte k oknu, je nutné klíče držet mimo dosah dětí.

Po otevření - zavřeníokenní křídla - ovládání uzavírací rukojeti na klíči!

Věnujte pozornost!
Varování! Volba „okenní rukojeť s klíčem“ by měla být vždy dokončena zavřením klíčem nebo stisknutím profilového válce (v závislosti na modelu rukojeti), po kterém je nutné zkontrolovat, zda je rukojeť otočena.

Pravidelně kontrolujte stav pera ve stavu "uzavřeno".

Dětský zámek na okno - instalace a provoz + video

Každý ví, že bezpečnost je jednou z nejdůležitějších zásad, které musí rodiče dodržovat.

A mnoho zákazníků, kteří objednávají plastová okna, se obává o bezpečnost, protože každý ví, že se jedná o nejzajímavější výtvory na světě, a někdy to může být nebezpečné.

Jedním z řešení vyvinutých výrobci je dětský zámek s klíčem.

Jak dítě pracuje?

Nedovolí dítěti otevřít okno, zatímco funkce sklopného a sklopného křídla je zachována. To znamená, že nezanecháváte možnost otevřít okno, zatímco budete v místnosti vysílat.

Dobrá rada!
Zámek by měl být uzamknut, tj. Trvale uzamknut klíčem, a měl by se otevírat pouze podle vašich představ a potřebovat například umýt plastové okno zvenčí.

Hlavním problémem, který mají zákazníci, je ztráta klíče, proto jej uchovávejte na jednom místě mimo děti.

Instaluje se na vnitřní stranu sklopné a otočné klapky, spomocí dvou šroubů. Také na vnitřní straně rámu je také instalován kovový pásek, který zavírá mechanismus.

Jedinou nevýhodou tohoto výrobku je to, že když jej instalujete, budete vrtat plastovým profilem, že když odstraníte zámek (protože vaše dítě vyroste), bude to vypadat ošklivě.

Proto mnoho lidí dává přednost instalaci rukojeti s larvou, článek si můžete přečíst zde.

Video: Jak nainstalovat