Správně zvolte interiérové ​​plastové dveře

Pozdrav!

Technika není věčná a vyžaduje údržbu, jak se to stalo s naší pracovní gazelou. Byl to volný čas, tak jsem ho vzal na opravu sám.

Když vstoupil do dílny, byl svědkem horké debaty po telefonu. Muž zavolal do telefonu a argumentoval své ženě, že neexistují žádné vnitřní dveře z plastu.

Nemohl se zdržet a přiblížil se k němu poté, co zavěsil.

Řekl mi, že žena má pravdu, taková „zvířata“ existují v přírodě.

A dnes vám chci představit i ty. Myslíte si, že jsou tak jednoduché jako dveře v nákupních centrech? Podívejte se na to.

Vnitřní plastové dveře: výhody, typy, jak si vybrat

Až do nedávné doby byl nákup kvalitních vnitřních dveří skutečným problémem - musely být objednány v truhlářské dílně a ve volném prodeji nebyly žádné podobné výrobky.

Dnes je situace v zásadě opačná - téměř v každém velkém železářství si můžete koupit dveře pro každý vkus a barvu.

Typy těchto výrobků jsou velmi, velmi velké a jedním z nich jsou moderní interiérové ​​plastové dveře, které se objevily na trhu, v poslední době.

To je důležité!
Prakticky v každém velkém železářství si můžete koupit dveře pro každý vkus a barvu.

Budou probírány v tomto článku, ve kterém se budeme zabývat jejich výhodami a nevýhodami, studovat odrůdy a odpovídat na otázku, jak si vybrat vnitřní dveře z plastu pro dům?

Vnitřní plastové dveře: výhody a nevýhody

Výhody moderních plastových dveří jsou mnoho a podle výrobců a prodejců nemají téměř žádné nedostatky - jak říkám, ideální pro domácnost nebo byt.

Je to faktický bod a samotný čas tuto situaci objasní - samotným lidems ním se bude empiricky zabývat a my se v tom pokusíme pomoci a zvážit výhody a nevýhody těchto dveří. Začněme zásluhami.

1. Vysoký výkon.

Vnitřní dveře z PVC se během provozu nedeformují, při silných otřesech se neporušují a nejsou prakticky zraněny.

S prvním a druhým tvrzením lze souhlasit, protože tato konstrukce dveří je založena na hliníkovém profilu pokrytém dekorativní vrstvou z plastu.

Co se týče třetího, je to poměrně kontroverzní - samotný plast je měkký a škrábance a na něm snadno zůstávají i výmoly.

Postupem času se plast stává zakaleným a nabírá nepředvídatelný vzhled - ani ochranný a dekorativní laminovaný povlak nepomůže k jeho odstranění.

Mimochodem, laminát nenosí žádné ochranné vlastnosti - je to dekorace, která umožňuje plastovým dveřím poskytovat různé barvy a textury.

2. Odolnost proti vlhkosti.

Není třeba ani argumentovat - hliník i plasty prakticky nejsou náchylné ke korozi. Kromě toho je vlhkost nijak neovlivňuje.

Takové dveře lze označit za ideální volbu pro místnosti s vysokou vlhkostí - v domech a bytech jsou to zpravidla koupelny, koupelny, kotelny, sklady a podobné místnosti.

3. Připisovány plastovým dveřím a takovým vlastnostem jako požární bezpečnost - tvrzení, že vnitřní dveře z plastu jsou nehořlavé.

S tímtoprohlášení může argumentovat každou osobu, která je nějakým způsobem obeznámena s vlastnostmi plastu z PVC - jak se říká, že hoří s jasným plamenem a dělá to velmi rychle.

Pokud jde o dveře, hliník zde může být odstrašující, ale jako obránce proti požáru, mírně řečeno, ne.

Obecně platí, že tyto dveře hoří a v závislosti na intenzitě požáru nemusí zůstat ani hliníkovým rámem.

4. Snadná obsluha.

Nehádáme se zde - hladký povrch, který mají plastové plastové dveře z PVC, se velmi snadno čistí od prachu a nečistot.

5. Velkolepý vzhled, rozmanitost tvarů, barev a struktur.

Plastové dveře bez ohledu na to, jakou barvu a strukturu dodáte, jsou stále plastové a nic než kancelářské prostory ji nemohou přivést do obytného prostoru.

Tyto dveře navíc vypadají stejně a jsou obdélníkové, což opět určuje jejich rozsah (kanceláře a veřejné budovy).

Pokud shrneme výše uvedené skutečnosti, lze učinit pouze jeden závěr - v zásadě jsou dveře docela dobré, lze dokonce říci, vynikající a nenahraditelné v některých situacích.

Ale, jak se říká, možnost není pro bytový dům nebo byt - pokud chcete teplou a útulnou atmosféru, pak se podívejte trochu jinak (například ve směru dřevěných dveří nebo alespoň MDF).

Odrůdy vnitřních plastových dveří a jejich klasifikace

Celkově lze plastová dvířka klasifikovat podle mnoha vlastností a v tomto ohledu se neliší od ostatních vnitřních dveří. Pokud se touto otázkou zabýváte podrobněji, můžete tuto klasifikaci provést.

  1. Konstrukční prvky mohou být všechny plastové dveře rozděleny na výkyvné, posuvné a skládací. Nejběžnější jsou výklopné konstrukce, posuvné interiérové ​​dveře jsou považovány za méně náročné a skládací skládací plastové interiérové ​​dveře jsou stěží oblíbené. Pokud se první dvě možnosti více či méně vyznačují spolehlivostí a trvanlivostí, pak v případě akordeonu nejsou věci velmi dobré - i když zde, s největší pravděpodobností, vše závisí na výrobci.
  2. Podle typu křídla dveří. Vnitřní plastové dveře, nebo spíše jejich plátno, mohou mít zpravidla plné nebo částečné zasklení nebo nemají vůbec (jsou to slepé dveře). V tomto ohledu se v zásadě neliší od všech ostatních moderních dveří. Volba na tomto základě je čistě individuální - jak chcete.
  3. Podle počtu ventilů a jejich konstrukčních vlastností. To je také standardní varianta, která je vlastní všem ostatním dveřím - zde si můžete vybrat jedno a dvojité plastové dveře. Plastové dveřní křídla mohou mít v tomto případě standardní obdélníkové i obloukové konstrukce - na rozdíl od jiných materiálových pásůzíská se pseudo-oblouk, protože profil se neohýbá hladce. Je prostě rozbitá na mnoha místech, což je vizuálně dobře nevnímané.

V zásadě zde můžete vidět jiné rozdíly, ale to je, jak se říká, maličkosti, které neovlivňují výkonnostní charakteristiky tohoto typu dveří.

Věnujte pozornost!
Plastové dveřní křídla mohou mít jak obdélníkové, tak obloukové konstrukce.

Například vnitřní plnění může být provedeno s různými materiály, dveře mohou být zakryty nebo nejsou pokryty dekorativní vrstvou laminátu nebo mají odlišný profil a systém mechanismů - to by mělo být při volbě také zohledněno.

Při výběru plastových dveří je třeba zvážit dva body

Kvalita vnitřních plastových dveří určuje dva hlavní body - to je profil, ze kterého jsou vyrobeny, a samozřejmě použité kování. Zvažte tyto body podrobněji.

Profil. V zásadě nevyvíjejí žádné speciální profily pro dveře tohoto typu - ty se používají pro výrobu oken, takže první věc, kterou musíte věnovat pozornost, je počet kamer.

V této situaci ovlivňují zvukovou vodivost dveřní jednotky - čím více z nich, tím lépe, ale také byste neměli být příliš uneseni.

Nejjednodušší profil stačí k tomu, aby poskytoval vysoce kvalitní zvukovou izolaci.se třemi nebo čtyřmi fotoaparáty.

Musíte také věnovat pozornost výrobci těchto výrobků - profily KBE, Thyssen, Rehau, Veka lze v zásadě označit za nejlepší.

Armatury, ke kterým lze připevnit zámky, závěsy a rukojeti - vidíte, je nepříjemné, když tyto výrobky na dveřích selhávají, zejména pokud jde o zámek. Problémy v takových situacích se mohou zdát dost.

Vyhnout se tomu pomůže správnému výběru kvalitního kování.

Na závěr, téma interiéru plastových dveří několik slov o tom, jak vyzdobit. Všechny druhy textur a barev mohou být dány do dveří dvěma způsoby - to je malba a laminace.

Obě metody použití dekorativního nátěru se provádějí ve fázi výroby dveří a je lepší postarat se o vzhled výrobku předem - to nelze provést později.

Dobrá rada!
S pomocí nátěrových a laminovacích interiérových plastových dveří lze poskytnout jakoukoliv texturu a barvu.

Laminování je dražší, ale s podobným způsobem se získá méně široká škála barev a odstínů. Lakování umožňuje zhotovení dveří jakékoliv barvy dle katalogu Ral, ale zároveň je takový nátěr méně odolný vůči poškození.

Plastové, dřevěné interiérové ​​dveře, což je lepší?

Je volba problém nebo ne? Každý z nás se každou minutu setkává s volbou. Ať už se jedná o výběr práce, auta nebo vnitřních dveří.

Jak udělat chybu? SprávněPOTŘEBUJETE VLASTNÍ INFORMACE!

Nabízím vám komplexní informace o tom, které vnitřní dveře si vybrat! PLASTOVÉ nebo DŘEVĚNÉ.

Domníváme se, že plastové dveře se používají pouze v balkonových konstrukcích. To však již neplatí.

Rozsah použití plastových dveří je vzhledem k jejich jedinečným vlastnostem mnohem širší.

Především jsou spolehlivé a odolné vůči teplotním zatížením. Jsou úspěšně využívány v podmínkách ruské zimy, a to i v takových městech jako Magadan, Krasnojarsk nebo Irkutsk.

Plastová okna se navíc vyznačují vysokou úrovní zvukové izolace.

Věnujte pozornost!
Vysokopevnostní PVC si zachovává svou strukturu a není deformován ani pod vlivem velmi drsných vnějších podmínek.

Vysokopevnostní PVC si zachovává svou strukturu a není deformován ani pod vlivem velmi drsných vnějších podmínek, a proto je velmi vhodným materiálem pro vstupní i vnitřní dveře.

Plastové dveře odolné proti vlhkosti jsou preferovanou možností pro instalaci do koupelny, bazénu, sauny nebo kuchyně. V tomto ohledu jednoznačně těží z dřevěných protějšků, zejména pokud si uvědomíte, že plast se snadno umývá nejběžnějším způsobem.

Toto je nejlepší volba pro každého spotřebitele, kombinující dostupnou cenu a vysoký výkon.

Chemické složení profilů zajišťuje odolnost proti vlhkosti,hnijící a paraziti, takže jeho majitelé se nemusí starat o jeho stav po celý rok.

Většinu plastových dveří milovali majitelé soukromých domů a chalup. Pro tento typ dveří jsou zde velké možnosti: vstup do domu, kotelna, bazén, suterén, garáž, veškeré technické místnosti.

Plastové dveře jsou také skvělé pro instalaci v zimní zahradě. Zvláštním způsobem zde vypadají modely se skleněnou tabulí po celé výšce.

Plastové dveře jsou vyrobeny z polyvinylchloridu nebo PVC s přídavkem dalších chemikálií. A ve srovnání s běžnými dřevěnými dveřmi má plast řadu výhod.

Vnitřní plastové dveře jsou ohnivzdorné a odolné proti vlhkosti. Ten je obzvláště důležitý pro vlhké místnosti, protože ani v takových podmínkách nebude podléhat deformacím. Zároveň, navzdory svému „původu“, tyto dveře organicky zapadají do interiéru.

Na povrchu plastových vnitřních dveří se zpravidla převaluje texturní vzor a nahoře dekorativní fólie „pod stromem“.

Takže vždy můžete zvolit správnou texturu. Plastové dveře jsou navíc úspornější než dřevo.

Je to levnější a je také vynikající ochranou proti hluku, protože má dobrou zvukovou a tepelnou izolaci.

Ale navzdory všem jehodůstojnosti, jsou plastové dveře pod vlivem životního prostředí nižší.

Plast, který obsahuje různé modifikátory a stabilizátory, může vydávat škodlivé výpary, zatímco dřevo je samo o sobě šetrné k životnímu prostředí.

Kov, sklo, plast, dřevo, kompozitní materiály se používají pro výrobu a konečnou úpravu dveřních sad. Se všemi bohatými možnostmi výběru materiálů pro výrobu dveří jsou dřevěné dveře nejpůsobivější a nejdražší.

Přirozená krása borovice, mahagonu, dubu, ořechu, třešně, javoru, anegri s jedinečným vzorem a barvou svědčí o vynikající chuti a úctě majitelů.

Kromě toho mají dřevěné dveře nízkou tepelnou a zvukovou vodivost, což vám umožní udržet si mikroklima v místnostech a dosáhnout tak akustického komfortu.

Dřevěné dveře jsou velmi krásné a pohodlné, strom může být natřený, lakovaný, natřený na něm, a dokonce i nezpracovaný. Bude záležet na tom, kde ji instalujete.

Dřevěné dveře jsou:

  1. Síla.
  2. Tepelná izolace.
  3. Zvuková izolace.
  4. Luxusní vzhled.
  5. Ekologická čistota.

Dřevěné dveře mohou vytvořit atmosféru tepla a pohodlí v každém domě.

Dřevěné vnitřní dveře jsou neelektrostatické, proto nepřitahují znečištění jako plastové dveře. V případě požáru takové dveře nevydávají jedovaté plyny.

Jako plastové dveře, dřevěné dveřeposkytuje vysokou tepelnou ochranu a nízkou zvukovou vodivost.

Dřevěné interiérové ​​dveře z řady vysoké pevnosti, zatímco jejich duté a MDF- "bratři" na této vlastnosti jsou porovnány s plasty.

To je důležité!
Další mínus plastových dveří je jeho těsnost.

Důsledkem může být dusnost a zvýšená vlhkost v místnosti.

Souhrnně lze tvrdit, že: plastové dveře jsou levné, spolehlivé a nevyžadují údržbu. Dřevěné dveře jsou dražší, ale vypadají atraktivněji a šetrněji k životnímu prostředí.

Plastové dveře: které zvolit?

Když řeknete slovo "plast", většina lidí se spojí pouze s plastovými okny. Plast je však mnohem více používán. Včetně pro výrobu plastových vnitřních dveří.

Dveře tohoto typu mohou být instalovány jak ve velkém soukromém domě (bazén, garáž, suterén, kotelna), tak v běžném bytě (balkon, interiér, vchod, kuchyně).

Plast je dobrý, protože s jeho provozem je jen málo problémů. Z jeho povrchu můžete snadno odstranit jakoukoliv kontaminaci, je odolnější vůči vlhkosti.

Kromě toho nyní může být jeho vzhled vytvořen tak, jak chcete. Například laminované dřevo. Nebo se skleněnými vložkami.

Užitečné rady!
Plastové vchodové dveře se často používají nejen v obytných budovách, ale také ve správních prostorách.

V tomto případě je však nutné použít silnější profil, navržený pro velmi dlouhou životnost, jakož i pro časté „otevírání a zavírání“ dveří.

V tomto případě napomáhá nábytek, který i přes dlouhou dobu provozu je schopen zajistit dobrou přilnavost dveří k otvoru, jakož i jeho snadné otevření, jakož i na začátku.

Nyní stále více a více začaly používat plastové vnitřní dveře.

A to je vysvětleno nejen jejich dobrými výkonnostními vlastnostmi, ale také schopností dát jim vzhled, který se vám líbí nejlépe.

Můžete si vybrat plastové interiérové ​​dveře, plastové vstupní dveře nebo dveře pro lodžii nebo balkon.

Plastové dveře lze již považovat za téměř univerzální.

Jsou vhodné pro každou místnost a dokonale doplňují jakýkoliv interiér. Nejběžnější instalace plastových dveří.

Nyní je důležité, aby se na tyto dveře zavedla zvláštní ochrana proti vloupání. Vaše dveře Vás tak ochrání nejen před nepříznivým počasím nebo nadbytečným hlukem z ulice, ale také před nečekanými hosty.

S plastovými dveřmi bude vaše zimní zahrada ještě krásnější a elegantnější.

Vaše dveře můžete ozdobit skleněnou vložkou. Kromě toho použití skla není omezeno - může být jakékoliv barvy, typu, reliéfu.

Máte-li lodžii nebo balkon, instalace plastových dveří je v tomto případě ideálnírozhodnutí. K tomu můžete také použít okna s dvojitým zasklením, pak vaše dveře propůjčí místnosti více propracovanosti, ale také více světla, stejně jako vizuální zvětšení prostoru.

Pokud plánujete instalovat plastové dveře na balkon nebo lodžii, můžete si vybrat, jak to nejlépe budete dělat:

  • buď naplní horní část dveří skleněnou jednotkou a zbytek je sendvičový panel;
  • nebo zcela vyplňte prostor sklem.

Nezapomeňte však, že v těchto případech jsou nutné sítě proti komárům.

Plastové vstupní dveře se také liší počtem listů - jedno-, dvou- a vícedílným. Mohou dokonce volat a instalovat interkom.

Plast splňuje všechny požadavky na dveře.

Plast - odolný, spolehlivý a šetrný k životnímu prostředí. Tyto dveře při provozu nevyžadují zvýšenou pozornost, snadno se udržují.

Dveře z PVC přinášejí nejen pocit novosti a modernosti, ale jsou také schopny stát se hodným prvkem výzdoby.

Různorodost barev a tvarů vám umožňuje realizovat ty nejnáročnější nápady a fantazie s plastovými dveřmi. Zvláštní pozornost věnujte výběru příslušenství, protože ve většině případů záleží na tom, jak snadné bude pro vás „komunikovat“ s vašimi dveřmi.

Preferuji pohodlí? Pak si vyberte plastové dveře!

Vnitřní plastové dveře. Na co se zaměřit při výběru.

Mnohé, při zmínce o plastu, okamžitě vidět plastové stěny nebo moderní okna. Ale ve skutečnosti, výrobky z tohoto materiálu velké množství.

V poslední době při výběru dveří kupující věnují pozornost modelům vyrobeným z plastu nebo, jak se také nazývá jinak, polyvinylchlorid (PVC).

Plastové dveře jsou v lidském životě stále častější.

Jsou instalovány všude.

V obytných prostorách (domy a chalupy) a částečně obývaných (garáže, kanceláře, tělocvičny, nemocnice).

Pokud porovnáte dveře z PVC s dveřmi z jiných materiálů, objeví se řada výhod. Vynikající tepelná a hluková izolace díky minimálním mezerám a vysoce kvalitním pryžovým těsněním.

Ziskovost, výrobní náklady jsou mnohem nižší než dřevěné a skleněné dveře. Další výhoda - snadná péče - jen otřete dveře čistícím roztokem. Plastové dveře mají dobrou odolnost proti vlhkosti a mrazu.

To je důležité!
Výrobci nabízejí obrovský výběr plastových dveří, které budou vypadat skvěle v každé místnosti.

Pryč jsou dny, kdy byly jen bílé dveře. Technologie laminování vám nyní umožňuje vybrat si dveře do jakéhokoliv interiéru. Můžete vytvořit texturu dřeva, kamene.

Můžete vyrobit vložku z jakéhokoli skla: od obvyklého průhledného až po barevný reliéf - to je uvedeno na fotografiích plastových vnitřních dveří uvedených níže.

BV závislosti na přání klienta může být počet ventilů od jednoho k mnoha.Nastavili zvonek, interkom, bezpečnostní zámek.Charakteristickým rysem dveří - kvalita, nedostatek toxicity, snadné ovládání.

Jak si vybrat plastové dveře.

Základ všech dveří vyrobených z polyvinylchloridu, abych tak řekl, byl kovový profil.Nejen spolehlivost, ale také životnost dveří závisí na jeho kvalitě.Volba profilu by proto měla být brána velmi vážně.

Dobrý profil nebude levný, ale vždy můžete najít perfektní variantu z hlediska kvality /ceny.

To pomůže konzultantům obchodů nebo internetu, kde můžete najít informace o výrobcích, přečíst recenze a recenze zákazníků o produktech a společnostech.

Vnitřek místnosti určuje určité podmínky pro vzhled dveří.Dub, ořech, třešeň, jaká barva bude vypadat ve vašem pokoji?

Je třeba o tom předem rozhodnout, protože nátěr nebo laminace dveří nastávají bezprostředně po provedení profilu.Všechny položky by měly být jasně dohodnuty s výrobcem.

Pozor!
Změna struktury již hotových dveří bude velmi obtížná, stejně jako malování v jiné barvě.

Po výběru profilu a vnějšího provedení je nutné rozhodnout, co budou dveře naplněny.Existují dvě možnosti: plast a sklo.Mezi nimi není významný rozdíl v ceně.

Plast může mít stejnou strukturu a barvu jako základvšechno bylo v jednom tónu. Dveře se sklem vypadají skvěle, zejména proto, že existuje mnoho variant provedení.

Pokud je požadována zvýšená odolnost skla proti nárazu, výrobce instaluje trojité sklo.

Je také nutné předem zvážit, kde se dveře otevřou. S předními dveřmi je vše jasné, pro bezpečnost bydlení by se mělo otevírat pouze směrem ven. Ale jak se vypořádat s vnitřními dveřmi závisí na velikosti bydlení.

Je-li na chodbě dostatek volného místa, je lepší se zastavit u venkovního otvoru. Pokud je v místnosti více místa - vnitřní. Nezapomeňte na straně otevření dveří, které také závisí na architektuře bydlení.

V závislosti na zvolené straně zůstane prostor pro rukojeť a zámek.

Aby dveře sloužily po dlouhou dobu, profil kvality, sklo a plasty nestačí. Hodně záleží na hardwaru.

Jak si vybrat příslušenství.

Výběr dveřního kování, kterému musíte věnovat pozornost jednoduchosti a snadnému použití.

Všechny mechanismy by měly pracovat bez námahy, zámky se snadno otevírají a zavírají.

Většina plastových dveří je instalována ve veřejných institucích.

Nemocnice, mateřské školy, školy, veřejné služby, nákupní centra navštěvuje velké množství osob, takže kování dveří na těchto místech je provozováno pod velkými náklady.

Pro zajištění bezpečnosti prostor jsou instalovány zámky s ochranou proti vloupání a teplým potrubím.

Dobrá rada!
Aby dveře sloužily dlouhou dobu, stojí za to vyzvednout zesílené závěsy a rukojeti.

Pro vchodové dveře, protože jsou instalovány hlouběji než vnitřní dveře a poskytují větší bezpečnost, výrobci poskytují zesílené zesilovače, které jsou instalovány po obvodu krabice.

Pokud se předpokládá, že vstupní dveře budou vystaveny zvýšené expozici slunci a vlhkosti, aby profil zachoval svůj tvar, je žádoucí instalovat speciální kovové zesilovače.

Balkonové dveře jsou vyrobeny na principu plastových oken, se stejným zámkem a armaturami.

Vždy otevřete do místnosti a rukojeť je instalována ve stejném směru. Chcete-li pohodlně zavřít dveře z balkonu, nastavte západku nebo háček.

Profil vnitřních dveří je odlišný od okna, má širší křídlo, které umožňuje upevnit rukojeti z obou stran, vybavit vyztuženými závěsy a uzávěry.

Plastové dveře s výjimkou pohodlí a komfortu použití dokonale zapadnou do každého interiéru.

Jak si vybrat plastové dveře - profil a výplň webu.

Pokud máte v plánu objednat vchodové nebo vnitřní dveře z plastu, pak nemusíte chodit k prvnímu výrobci a koupit nejdražší konstrukci, protože je důležité zvolit profil vrat a typ výplně z webu bez spěchu.

Dnes budeme hovořit o vlastnostech výběru plastových dveří a sdílenízajímavá tajemství.

Plastové dveře v Oděse prodává nejméně tucet firem, ale ne všichni jejich zástupci jsou připraveni podělit se o praktická doporučení, jak vybrat správný design.

Obchod se nespokojuje s romantikou, ale diktuje přísná pravidla, která říkají, že nejdražší prodej je nejúspěšnější obchod. Vyplníme informační mezeru, protože nemáme co skrývat před jejich zákazníky.

Profil vrat.

V současné době jsou na našem trhu široce zastoupeny profilové systémy ze zemí blízkého i vzdáleného zahraničí, a proto je volba i při vysokých nárocích dostatečná.

V první řadě věnujte pozornost profilu značky společnosti, protože je to přímá nápověda, pokud si přejete zvolit kvalitní dveře.

Zde zdůrazníme společnosti Rehau, Lider a KBE, které jsou proslulé kvalitou a dlouhou životností svých výrobků.

To je důležité!
Pamatujte, že profil je základem dveří a pokud existují problémy s jeho kvalitou, konstrukce dveří bude sloužit jen málo a špatně.

Když přijímáte hotová vrata, podívejte se na rozdíly ve výškách spojů vodorovných a svislých profilů a zkontrolujte kvalitu broušení svarů - na nich by neměly být ani malé otřepy.

Dokončování a plnění dveří.

Plastové dveře mohou být natřeny.nebo pokryté laminovací vrstvou.

Laminování má velké dekorativní možnosti, protože si můžete objednat povrch dveří z mramoru nebo dřeva, což je obtížné dosáhnout standardním nátěrem.

Na druhé straně je malba lépe používána a není tak náchylná k poškození způsobenému fyzickým nárazem.

Někdy dekorativní otázky s pomocí malování jednotlivých částí profilu dveří v jiném tónu, ale hlavní věc zde není přehánět a ne dělat "klaun šatnu" z domova nebo kanceláře.

Naplněním dveří se rozumí instalace okna s dvojitým zasklením v listové nebo pevné plastové konstrukci.

Na rozdíl od skeptiků, okno s dvojitým zasklením si udržuje teplo lépe než pevné plastové pole, zatímco dnes si můžete objednat dveře s barevným sklem v sáčku nebo dokonce v vitrážovém okně.

Aby se zabránilo poškození skla ve dveřích, triplex se používá pro jeho zasklení - jedná se o speciální sklo se zvýšenou odolností proti nárazu.

Výběr správných plastových dveří

Ve starověkém Rusku "dveře" připomínaly hostům pravidla zdvořilosti času: ostění dveří bylo tak nízké, že osoba, která vstoupila, se musela ohnout - aby se poklonila domu a jeho pohostinným majitelům.

Plastové dveře mají mnoho nesporných výhod, jsou snadno omyvatelné, vysoce pevné PVC si zachovává svou strukturu a není deformováno ani pod vlivem velmi drsných vnějších podmínek.

A pokud máte stále vynikající zvukovou izolaci, je to obtížnérozsah jejich použití.

Jsou umístěny v místnostech s vysokou vlhkostí - v bazénu, koupelně. Vnitřní PVC dveře jsou často instalovány tam, kde je nutné neustále udržovat čistotu - v nemocnicích, klinikách a mateřských školách.

Používají se v domech a chatách, PVC dveře jsou skvělé pro instalaci v zimní zahradě. Zvláště často jsou plastové dveře instalovány v kancelářských a průmyslových prostorách.

Výroba plastových dveří od společnosti OKNA Sok se provádí v jednom z největších ruských podniků v oboru, který se nachází v Samaře.

Prodám interiérové ​​dveře a vyzvednout potřebné vybavení pro vás, můžete v nejbližší prodejní kanceláři města Voroněž.

Dobrá rada!
Dveře jsou instalovány na základě předběžného měření a výpočtu.

K tomu můžete vyplnit formulář na webových stránkách nebo zavolat specialistu na měření voláním prodejní kanceláře ve Voroněžě.

Barva a dekorace

Výrobní základna společnosti WINDOWS SOC vám umožňuje vyrábět laminované plastové dveře, které lze zakoupit dle Vašich individuálních preferencí.

Rozmanitost barev vám umožňuje vypadat harmonicky téměř v každém interiéru. Dveře z PVC mohou být vyrobeny z barevného plastu, laminovaného pod dřevem, zdobeného tónovaným nebo vlnitým sklem.

Je možná oboustranná nebo jednostranná laminace.Dveře v následujících barvách:

Vnitřní dveře

Plastové interiérové ​​dveře se montují na jednom z největších výrobních závodů v Rusku pomocí speciálního profilu dveří z PVC.

Naše společnost vyrábí jednokřídlové i dvoukřídlé (push-pull) vchodové a interiérové ​​dveře.

Kde koupit, jak si vybrat design, který splňuje vaše požadavky, můžete zjistit zavoláním nejbližší prodejní kanceláře společnosti WINDOWS ve Voroněžě.

Montáž vnitřních dveří provádějí vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří zajišťují jejich spolehlivý provoz po celou dobu provozu.

Máme odpovědný přístup k výběru kování pro interiérové ​​dveře společnosti WINDES SHOCK ve Voroněžě, proto se v jejich výrobních prvcích používají výrobci, jejichž kvalita a spolehlivost jsou časově prověřené.

Prodej interiérových dveří se provádí v kancelářích společnosti OKNA SOK ve Voroněži. Nabízíme interiérové ​​dveře na zakázku za velmi příznivé ceny a ve velkém sortimentu.

Vchodové dveře

V obchodech, kancelářích, restauracích se často instalují nejen dveře, ale celá vstupní skupina je vybavena. Vstupní skupiny mohou zahrnovat dveře různých modifikací, vestibulů, hal, markýz, ramp apod.

Vstupní struktury instalované v několika řádcích tvoří průchozí vestibuly. Protože tyto stavby jsou nejčastějiinstalovány v budovách, které zahrnují velké toky lidí, jsou na vstupní skupiny kladeny zvýšené požadavky na trvanlivost.

Plastové vchodové dveře musí nejen odpovídat stylu budovy, ale také splňovat požadavky na funkčnost, splňovat vysoké požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci.

Příslušenství pro plastové dveře společnosti WINDOWS SHOCK dodávají přední evropští výrobci. Doporučujeme dodávat plastové vchodové dveře s vyztuženým kováním, uvnitř dveří jsou instalovány kovové zesilovače.

Věnujte pozornost!
Konstrukce těchto dveří je vyvinuta se zvýšenou ochranou