Můžu z ulice otevřít plastové okno a co je pro něj potřebné

Otevřete plastové okno z vnějšku

Dobrý den, pravidelní návštěvníci a noví návštěvníci! V letošním roce se závěrečný den hubové sezony shodoval s manželkou a já s denními okny.

Oni přišli k příbuzným v obci na víkend, a když oni šli do lesa pro houbu plodiny, oni náhodně opustili jejich klíče v prázdném domě.

To jsme zjistili při příjezdu lesa. Dveře příbuzných jsou masivní a bylo škoda je zkazit, takže jsme se rozhodli pokusit se otevřít okno.

Jsou situace, kdy je nutné otevřít plastové okno venku. Například, klíče zůstaly v bytě nebo jste byli uzamčeni zevnitř dítětem, a není možné zavolat na ministerstvo pro mimořádné události. Někdy si sám pronajímatel myslí a jak otevřít okno venku, aby se dostal dovnitř?

Teď vím, jak otevřít plastové okno z ulice a sdílet s vámi další užitečné tipy. V tomto článku se podíváme na různé způsoby, jak otevřít pvc okno venku a ne kazit to.

Otevřete plastové okno z vnějšku

ModerníPlastová okna - to je sen všech "zlodějů". Tato okna jsou mnohem nižší než stará dřevěná konstrukce, která by mohla být zevnitř uzamčena západkou. Přestože dnes existovaly všechny druhy ochranných zařízení proti zlodějům.

 • Pokud je k dispozici šroubovák, stiskněte okenní křídlo na místě, kde je západka umístěna, a pak stiskněte příslušenství pro otevření křídla.
 • S pravítkem nebo deskou poněkud odlišné schéma. Je nutné jej zasunout mezi rám a skleněnou jednotku, dosáhnout západky, zvednout ji a vytáhnout dolů.

Vzhledem k tomu, že plast je poměrně pružný, není obtížné. Okno by se mělo otevřít. Všechny tyto metody jsou však možné, pokud okno nemá rukojeť se zámkem. Pak otevřete okno zvenčí, které je sotva možné.

Ale profesionální zloději se s tímto úkolem vyrovnávají docela dobře. Pro ochranu vašeho domova je proto lepší objednat a instalovat pojistku proti vloupání na standardní kování, která chrání vaše prostory před pronikáním zlodějů a lupičů.

Jsou-li vloupání prováděny odborníky, budou moci snadno proniknout do domu a otevírat ochrannou funkci v doplňcích se standardním vybavením, které nezanechá žádné stopy.

Proto mnoho výrobců plastových oken vyvinulo dodatečnou ochranu. To platí zejména pro ty, kteří žijí v prvním a posledním patře.

Jako obranu položili mechanismus nazvaný „houbový pin“. „Hříbový kolík“ je kovová podšívka, která vydrží tahové zatížení až 1,5 tuny.

Existují i ​​jiné metody ochrany okna před průnikem zvenčí, což v kombinaci s „kolíky“ činí okno prakticky nezranitelným.

Když opouštíte domov, nenechávejte křídlo otevřené. V tomto případě budou všechny zvonky a píšťalky proti zlodějům zbytečné. Opustit dům, můžete dát tzv. "Štěrbinové větrání."

Vně, okno vypadá těsně zavřené, a opět, i v otevřeném stavu, nebudou znovu dostávat „špendlíky“ upevněné háky proti vloupání. A zatímco okno přijde čerstvý vzduch.

Pokud jsou v bytě děti, postarej se o násady. V opačném případě můžete být na balkóně s uzavřeným oknem. Rukojeť může být uzamčena vyjímatelným klíčem nebo může být odnímatelná rukojeť, která je vložena do výpustného otvoru. Ochrání vás před zavřením zevnitř.

Věnujte pozornost!
Při instalaci okna, především přemýšlet o ochraně vašeho bytu, a ne o tom, že možná jednou zapomenete klíče nebo dítě bude zavřít na balkóně.

Snažte se nezapomenout na klíče a na okno umístěte maximální ochranu. Je lepší si to promyslet předem a ne po instalaci plastových oken.

Způsoby otevření okna venku

V životě se hodně děje. Někdy se nacházíme v situacích, o kterých jsme dříve nemysleli. Navíc jsme si ani nedokázali představit, že se na nich budeme muset podílet.

Při rozhodování o otevření plastového okna vně stojí za zmínku, že aby nedošlo k poškození předmětu, je důležité použít zvláštnínástroj

Číslo metody 1

Od ulice můžete otevřít plastové okno .Tento prvek, opatřený tenkou kovovou deskou nebo železným pravítkem, musí být pečlivě umístěn mezi rám a skleněnou jednotku.

Dalším krokem je dostat se do plastové okenní západky. Podařilo se vám to? Pak ho zacvakneme nástrojem a pomalu ho stáhneme dolů.

Není zde žádný problém, protože plast je spíše pružný materiál, který nemůže stát pod tlakem kovu. Jedinou nevýhodou této metody je možný výskyt drobných škrábanců a dokonce i promáčknutí.

Číslo metody 2

Jako šroubovák a otevřete plastové okno na vnější straně bez poškození .Určete, kde se západka nachází. Na tomto místě s tímto nástrojem se pokuste zmáčknout křídlo okna.

Bude možné jej otevřít kliknutím na příslušenství. Pokud se vše provádí správně, list se lehce otevře. Další a poslední fází je otočení rukojeti zámku.

Číslo metody 3

Mohu otevřít plastové okno venku vrtáním? Ukazuje se, že je to možné, ale ve většině případů se k této metodě uchylují pouze měšťané. Pokud v předchozích metodách je okno poškozeno drobnými škrábanci, pak je to o to větší.

Takže vyvrtáním otvoru perem nebo stejným šroubovákem se otevře okno. Samozřejmě, takže se stále dostanete do domu, ale vaše okno konstrukce bude poškozena.

To je důležité!
Mimochodem, pokud je vaše okno nápadem novéhovyvinutý systém s kovovou podšívkou zevnitř, je lepší se nepokoušet otevřít strukturu sami, protože se neotevře ven. V tomto případě je nejlepší voláním služby nebo průvodce.

Číslo metody 4

Rychle a efektivně, ale s poškozením otevíráme okno. Pokud nebyl v okně nainstalován speciální hardware proti vloupání a všechny výše popsané metody selhaly, můžete se pokusit vytrhnout křídlo sekáčem nebo páčidlem

Jak chránit před hackingem?

Jak chránit před hackingem?

S patřičnými dovednostmi můžete takové okno otevřít z vnějšku téměř stejně rychle jako zevnitř.

Chcete-li otevřít plastové okno, jak slavná postava řekla, „bez hluku a prachu“ je mnohem jednodušší než dřevěné okno, říkají soudní znalci.

Druhá strana pohody

Není to tak snadné otevřít normální dřevěné okno z vnějšku bez rozbití skla, říkají soudní znalci.

Další věc je elastická plastická hmota, kterou odborník může „vymáčknout“ rychle a téměř bez zanechání známek pomocí běžného šroubováku.

Venku zůstane na rámu jen několik škrábanců a ne vždy. Celá hackingová operace obvykle trvá maximálně jednu nebo dvě minuty, ale někteří řemeslníci mohou udržet během pěti sekund.

Komplikovanější způsob, jak otevřít takové okno, je vyvrtat otvor z vnějšku, aby se mohl přes něj otevřít stejným šroubovákem nebo jinou rukojetí. Používá se méně často. Tato metoda trvá v průměru půl minuty.

Hlášení o vloupání pomocí plastových okenních trhlin se pravidelně objevují ve zprávách o trestné činnosti po celé zemi. V souladu se statistikami loňského roku tímto způsobem pronikají do bytu 21% všech krádeží.

Kapitál není výjimkou. V červnu tohoto roku se skupina zlodějů aktivně „čistila“ tímto způsobem v apartmánech v severním Tushinu. Podle tiskové služby ministerstva vnitra SZAO obdržela okresní policejní stanice od postižených obyvatel sedm žádostí.

Počátkem června se v Troitsku odehrál podobný příběh. Podobně, z bytu v jednom z domů na Oktyabrsky Avenue, byli schopni snitch šperky za 150 tisíc rublů.

Způsoby ochrany

 • Nejlevnějším způsobem je instalovat další uzamykací zařízení. Například, dvě západky, analogicky s obyčejnými okny.
 • Metoda je dražší a spolehlivější - na okno se instaluje dodatečné příslušenství proti vloupání, stejně jako speciální rukojeti, které jsou při pokusu o jejich otevření z opačné strany zablokovány.

Samozřejmě, kdyby se zloděj dostal k oknu, mohl rozdělit hromádku. Ale je to příliš hlučné a znatelné. Daleko od všech sušenek to řeší. A pokud chcete chránit sklo, po nalepení speciálního filmu, pak to zlomí to dopadne jen přibližně od osmé rány.

Užitečné rady!
Taková zařízení obecně zvyšují náklady na okna o 20%, ale za několik minut se zloději nebudou moci dostat do bytu (pokud neriskují rozbití skla).

Nicméněskeptici, "rozbití" na okenní kování bez vloupání, zloději mohou dát tip kolegům zkušenějším. A ty se budou moci dostat do bytu, například otevřením dveřního zámku, což vyžaduje větší kvalifikaci.

Pokud se tedy obáváte o svůj majetek, neměli byste lépe pracovat s dodatečnou ochranou oken, ale je správnější okamžitě umístit byt na bezpečnostní alarm.

Nástroje pro otevření okna

Nástroje pro otevření okna

V některých situacích je nutné vyřešit problém, jak otevřít PVC okno zvenčí.

A tak, aby plastová okna nebyla otevřena nesprávně. Plastové okno otevřít se není tak těžké, jak se zdá.

Podobné případy nastávají, když je dítě uzamčeno zevnitř dospělé osoby nebo jsou klíče zapomenuty v bytě (nebo domě).

V této situaci je jedním ze způsobů, jak otevřít okno z PVC, použití zvláštního objektu.

Existuje několik způsobů, jak otevřít plastové okno venku. To lze provést pomocí tenké kovové desky nebo železného pravítka. Nebo můžete použít běžný šroubovák.

Věnujte pozornost!
Máte-li okno s klasickým kováním. pak to nebude obtížné otevřít z ulice, stačí si prostudovat tento standardní mechanismus.

Šroubovák

Klapka se otevírá směrem ven šroubovákem. Pokud se rozhodnete použít šroubovák k otevření okna z vnějšku, musíte to udělat v místě, kde se nachází západka.

To znamená, že stisknete plastové okenní křídlo. A poté otevřete křídlo z důvodu tlaku na kování (viz článek „Kování pro plastová okna“). Nyní se list trochu otevře - můžete otáčet rukojetí blokovacího mechanismu.

Pravítko

V případě, že máte pravítko nebo desku, bude schéma okna s otvorem směrem ven zcela odlišné. Takže každý z těchto nástrojů musí být umístěn mezi rám a sklo, dostat se do západky. A pak - zavěste západku s tímto předmětem a vytáhněte ji dolů.

Tímto způsobem bude snadné otevřít okno, protože plast je pružný materiál. Výsledkem tohoto úsilí by mělo být správné otevření plastového okna.

To je důležité!
Všechny tyto metody jsou však vhodné pouze v situacích, kdy na okénku není rukojeť se zámkem. Pokud je k dispozici, není možné otevřít okno z ulice samotné.

Vrtačka

Další, ale mnohem složitější metodou, jak otevřít vnější okno pvc, je vyvrtat díru. Je nutné, aby se pomocí vyvrtaného otvoru otevřelo šroubovák nebo pero.

Zloděje otevřená okna podobnou metodou, protože struktura je poškozena. Otevření okna skrz vrtaný otvor není nejlepší cestou.

A nejoptimálnější metodaotevřít okno PVC ze strany ulice - zavolejte záchrannou službu. A aby se zabránilo tomu, že by se neotevřeli, používejte speciální příslušenství proti vloupání, například tzv. Tzv. Tzv "Houbový pin".

Okna otevírající se ven

Existují návrhy plastových oken, ve kterých se chlopně otevírají směrem ven i dovnitř. Zaslouží se zásluhy. Není nutné pokaždé, když větrání místnosti čistit květiny.

A není třeba se obávat otravného hmyzu. Mohou být chráněny před použitím sítě proti komárům, i když to není vždy možné.

Dobrá rada!
Je nutné pochopit, že komár může být instalován pouze zevnitř místnosti a s největší pravděpodobností bude rukojeť okna spočívat na této mřížce. Proto při zavření okna musí být mřížka odebrána nebo sbalena.

Kromě toho se jedná o významné úspory ve vašem prostoru. S podobnou konstrukcí okna si můžete pečlivě umístit nábytek do okenního otvoru.

Aby se tato okna chránila před silnými poryvy větru, jsou k nim připojeny různé přídavné prvky kování, které umožňují pevně instalovat dveře do jedné nebo druhé polohy.

Z hlediska funkčnosti se plastová okna, ve kterých se skleněná tabule otevírá ven, neliší od tradičních okenních vzorů:

 • klapky mohou mít mikroventilaci,
 • být stulpovyh (bez přepážky uprostřed),
 • vyskočit,
 • mají blokovací rukojetioboustranný typ atd.

Plastová okna otevírající se zvenčí, jakož i konstrukce s dvojitým zasklením, mají svá omezení. Pokud se tedy instalace provádí v okně a čtvrtině, mělo by se toto okno snížit o tuto čtvrtinu.

Jinak se okenní křídlo opře o čtvrtinu a tím se neotevře. A pokud okno otevření nemá čtvrtinu - neexistují žádná omezení.

Kromě toho je třeba vzít v úvahu skutečnost, že pro uzavření takového okna bude nezbytné, aby se otvorem otevíral do ulice.

Pokud žijete nad 1. patrem, je tento trik velmi nebezpečný, protože okna, kde se skleněná jednotka otevírá směrem ven, je lepší používat pouze v místnostech, které jsou v malé výšce.

Zajišťovací mechanismus

Křídlo v moderním skleněném obalu se uzavírá velmi obyčejnou západkou, podobnou těm, které se instalují na vnitřní dveře. Neslouží jako bezpečnostní prvek.

Věnujte pozornost!
Otevřete okno zvenčí, je-li to nutné, doslova kdokoliv, kdo může v ruce držet šroubovák. Okraj šroubováku je zasunut do mezery mezi rámem a křídlem v oblasti, kde je hardware umístěn.

Pak je klapka vytažena a stačí ji stisknout, abyste ji otevřeli. Trvá trochu déle, než se „hack“ s kovovým pravítkem nebo deskou. Je také vložen do štěrbiny a přiveden na západku.

Vzhledem k tomu, že deska je tenká, je to snadné. Pak zvedněte vládcea zatáhněte dolů. Pro okno je tato metoda méně traumatická.

Kovové plastové okno, které se snadněji otevírá než stará dřevěná konstrukce. Pokud je však nainstalován hardware proti vloupání, stává se otázka, jak otevřít plastová okna na vnější straně, mnohem obtížnější.

Metody ochrany

Obyvatelé prvního a druhého patra mohou zajistit své obydlí pouze instalací mříží. Jinak se používají následující zařízení:

 1. Rukojeti se zámky - mechanismus blokuje posun západky zvenčí. V tomto případě nelze křídlo otevřít ani při rozbitém skle.
 2. Uzavírací kolík - houbová kovová podšívka. Jeho maximální zatížení v tahu je až 1,5 tuny.
 3. Pancéřové sklo - zloději se pokoušejí rozbít okna, aby nepřitahovali pozornost. Ale pokud je to venkovský dům, který stojí na konci ulice, hluk z rozbitého skla není problém.

Ochranu oken nelze považovat za úplnou, pokud se ve skleněné jednotce používá běžné sklo, ale ne pancéřované sklo.

Třídy ochrany

Pro kovové plastové okno je 5 stupňů ochrany:

A 1- otevřen šroubovákem nebo pravítkem. Jedná se o standardní provedení bez speciálního hardwaru.

А 2- pro otevření se používá šrot a sada šroubováků. Doba hackování je v průměru 3 minuty.

A 3- budete potřebovat šrot nebo horu. Pitva trvá nejméně 5 minut.

A 4- zde je třeba jednat s pilou nebo vrtákem, aby bylo možnéVyvrtejte uzamykací mechanismy nebo rám. Takové hlučné činy nevyhnutelně přitáhnou pozornost.

A 5- je otevřen stejnými nástroji, ale do 15 minut.

Užitečné tipy

Užitečné tipy

Jak posílit dveře a ne provokovat zločince?

Nejspolehlivější kovové dveře

Kovová dveřní skříňka by měla být po obvodu přivařena k kovovým kolíkům vloženým do stěny, přičemž vzdálenost mezi nimi nesmí být větší než 700 mm.

Dveře musí být otevřeny směrem ven

Nainstalujte na dveře dva zámky různých provedení (náplast a dlažba) a ve vzdálenosti nejméně 150 mm od sebe, jakož i individuální vnitřní uzavírací ventil a kotevní systém proti vloupání.

Tloušťka zámky

Tloušťka zámku by neměla překročit polovinu tloušťky dveří, jinak jsou pro zpevnění křídla dveří zapotřebí další metody. Instalace visacího zámku méně ovlivňuje pevnost dveří, ale v tomto případě je vhodné použít kovové obložení.

Čím těžší je klíč, tím lépe zámek. Výhodnější je použití zámků s více mechanismy utajení, protože jejich utajení je mnohem vyšší než u jednořadých.

To je důležité!
Pamatujte, že po pěti až sedmi letech provozu se blokovací mechanismus opotřebovává, takže musí být včas vyměněn. A nejlepší ze všech na stejném, aby nedošlo k oslabení dveří s dalšídíry.

Při zavěšení dveřních závěsů je nutné vyloučit možnost vylomení axiálních závěsů. Závěsy dveří musí být pevné, vyrobené z oceli. Jejich upevnění by mělo být provedeno šrouby.

Pokud odjíždíte delší dobu, požádejte své sousedy, aby pravidelně vyzvedávali poštu nebo si objednali zvláštní schránku. Hodnoty jsou uloženy v poli banky.

Chcete-li simulovat přítomnost v bytě, ponechte přijímač vysílání nebo zakupte speciální zařízení, které periodicky zapíná a vypíná světlo, simuluje konverzaci, štěká psa.

Pokud je to možné, sjednejte dveře se svými sousedy. Pokud otevřete dveře a ostatní jsou v bytě, rychle zavřete dveře klíčem, nechte je v zámku, zavolejte policii a informujte své sousedy. Nesnažte se je zdržovat sami!

Nejčastější dotazy

Otázka:Dobrý den! Bylo vždy zajímavé, jaká bezpečnostní opatření používají policisté, když musí opustit své domovy?

Odpověď:Samozřejmě, moje žena a já jsme založili byt pro centralizované zabezpečení. Také nový systém je instalován na dveřích našeho bytu, který zaznamenává vniknutí, pouze zloděj vložil hlavní zámek do zámku.

Systém odešle signál do konzoly zabezpečení. Kromě toho, v našem vchodunainstalován interkom a videotelefon. U vchodu - videokamera. Proto s našimi sousedy můžeme vždy sledovat, kdo přišel a odešel.

Otázka : Četl jsem, že tuláci často "počítají" bohaté byty plastovými okny a drahými dveřmi. Zůstaňte u shnilého dřeva?

Odpověď:Skutečně, okna s dvojitým zasklením a drahé dveře jsou prvním signálem pro zločince, že zde můžete profitovat. Chtěl bych však radit, aby nedošlo k odmítnutí výhod civilizace, ale k posílení vašeho domova na maximum.

Dobrá rada!
Podle statistik bylo ze 4,5 tisíce krádeží spáchaných v loňském roce v regionu Nižnij Novgorod více než 90% spácháno porušením dveří. Proto nejprve věnujte pozornost dvířkům, instalujte zámek s vysokým stupněm ochrany a nyní o oknech.

Víte, že obyčejné sklo je snem pro cracker? Z hlediska bezpečnosti jsou plastová okna podstatně nižší než stará dřevěná okna. Otvírají se jen pomocí šroubováku nebo kovového pravítka.

Kupující obvykle chtějí ušetřit peníze, takže okna s dvojitým zasklením nejsou vybavena ani elementární západkou zevnitř.

Především jsou samozřejmě obyvatelé krajních podlaží ohroženi, nicméně případy, kdy zloději „steeplejackers“ vylezli za pomoci horolezeckého vybavení, také vyšli do bytů umístěných uprostřed.

Jediný způsob, jak se dostat ven, je nainstalovat západky na oknech, která se nacházejí zevnitř. Pak budou hackeři muset srazit, nebo řezané sklo, a to je již dost dlouho, apozornost bude přitahovat.

Namísto mřížky je také povoleno použít speciální ochrannou fólii nalepenou na sklenici dveří ze strany místnosti.

Otázka:Babička má klíč od dveří - jeden smích: tenký, s plnovousem. A na oběd je už sto let starý. Vyzývám ji, aby změnila zámek. A ujišťuje se, že starý hrad je dobrý, říkají, že zloději už dlouho nemají v arzenálu takové mistrovské klíče. Který z nás má pravdu?

Odpověď:Zloději mají pro všechny zámky zámky. Můžete to dát své babičce. Takže zámek musí být změněn. Velmi se o ni také starám, i když je doma. Muž ze staré školy často otevírá dveře cizincům.

Mohu poradit: nainstalovat zařízení do bytu babičky na tísňové volání policejní jednotky. Jsou stacionární („alarm button“) nebo ve formě rádiového klíčenky, kterou můžete nosit s sebou, a to i přesouváním z domova na 100-200 metrů.

Tým soukromých bezpečnostních zadržení dorazí na signál „poplachu“ během několika minut.

Otázka:Na valné hromadě domu bylo rozhodnuto, že odhodíme a najmeme stráž. Nechte ho sedět ve všední dny na schodišti, sledovat cizince. Ale otázka okamžitě vyvstala: pokud je náhle někdo ještě okraden, bude odpovědný?

Odpověď:Zde jsou možné dvě možnosti. Uzavíráte smlouvu se soukromou bezpečnostní společností, která má licenci, která vám poskytne zaměstnance na služební cestě na verandě.

Věnujte pozornost!
Smlouva jasněevidovat nejen práva a povinnosti stran, postup pro náhradu škody, pokud existuje, ale i podstatu poskytované služby - „ochrana majetku“.

Toto je velmi důležitý bod. Protože mnoho soukromých bezpečnostních firem v nedávné době raději uzavírá dohodu s občany „na ochranu veřejného pořádku“. V tomto případě nenese společnost žádnou odpovědnost.

Druhá možnost - najít osobu, tj. Zvenčí. Nelze však hovořit o žádné dohodě s ním - dohoda má právo uzavřít pouze právní subjekt.

A v tomto případě, pokud dojde ke krádeži, váš „opatrovník“ snadno unikne odpovědnosti, protože jeho pravomoci nejsou nikde zajištěny.

Otázka:Sousedé chtějí instalovat kombinovaný zámek na společné dveře. A říkám, že to není překážka zločincům. Existují nějaké srovnávací statistiky o počtu krádeží v domácnostech s interkomem a bez něj?

Odpověď:Takové statistiky nemáme. S jistotou však můžeme říci, že komplexní ochrana je nejefektivnější při organizaci ochrany bytů.

Zahrnuje nejen interkom nebo kombinační zámek na vstupních dveřích, ale také instalaci technického zabezpečovacího zařízení přímo v bytě.

To je důležité!
Rozumíte tomu, že se na knoflících zámku brzy objeví odřezky a není problém vypočítat správný kód zločinců. Poměrně často jsou i cizinci předáváni nájemci sami. Takže musíte zvolit vážnější způsoby.

Otázka:Cojsou pohybové senzory? Jak přenášejí signál do mobilního telefonu? Kolik je jejich instalace a je to bezpečné?

Odpověď:Snímač pohybu je zařízení, které sleduje celý objem vzduchu ve vašem bytě. Pokud je v tomto objemu pohyb, vibrace, zařízení je opraví - A pokud je kočka?

Tato technologie umožňuje nastavit minimální hmotnostní limit, například do 15 kg. Zařízení pak nebude reagovat na pohyb objektů, které váží méně než nastavený limit.

Samozřejmě vzniknou problémy, pokud v domě bydlí velcí psi vážící více než 40 až 45 kilogramů - fortochniki obvykle váží přibližně stejnou hodnotu. Pokud přístroj detekuje pohyb většího objektu, spustí se na centralizované bezpečnostní konzole alarm.

Dobrá rada!
Signál může být duplikován na mobilním telefonu pronajímatele. Instalace zařízení trvá pouze jeden nebo dva dny. Cena zde závisí na ploše bytu a Vašich přáních.

Otázka:Dobrý den, mé jméno je Maria, mám 27 let. O "poplachovém tlačítku" nyní každý ví. Velmi pohodlné: Stiskl jsem tlačítko - dorazila policie. Ale toto zařízení je stacionární. A pokud existuje podobné zařízení, které by mohlo nést? Použil bych ji - je často nutné vrátit se domů pozdě, ale teď je pro nadšence malá naděje.

Odpověď:Bohužel v tuto chvíli na Nižním trhu taková služba neexistuje. Soukromé zabezpečeníteď může poskytnout odjezd pro signál, který je odeslán z konvoje eskortované námi.

V tomto případě můžeme objekt okamžitě vyhledat pomocí satelitu. Nicméně, pro jednotlivce, tato technologie ještě není praktikována.

Otázka:Kolik jsou bezpečnostní systémy Panické tlačítko je asi 5 tisíc rublů. Autonomní zvukový alarm - od 3000 rublů, malý kapacitní koncentrátor (dálkové ovládání u vchodu) v závislosti na počtu bytů - od 7854 rublů (bez instalace).

Zámek se systémem ochrany proti hackování (s instalací) - 3 700 - 5 800 rublů Konvenční mřížky oken - od 5 500 rublů na 1 m2, kované - od 9 500 rublů na 1 m2.