Krok za krokem návod, jak používat magnetický kartáč na mytí oken

Dobrý den, milí čtenáři!

Jakmile jsme odešli na volání od zákazníků v jedné výškové budově. Myslel jsem, že výměna skleněných obalů nebo jejich opravy. Ve skutečnosti všechno dopadlo úplně jinak. Byli jsme svoláni starším párem. Bydleli v nejvyšším patře.

Rozhodli se umýt všechna okna, dokonce si na to koupili magnetický kartáč.

Ale byl tu jeden problém - nemohli přijít na to, jak ho použít. Ve skutečnosti je všechno jednoduché.

Chcete vědět, jak používat magnetický kartáč na mytí oken? Níže uvedený článek obsahuje podrobné pokyny pro vás.

Jak používat magnetický kartáč k čištění oken a jak vybrat, které z nich jsou lepší

Zařízení se skládá ze dvou kartáčů, doplněných magnetem.

Žijte v desátém patře, nebo dokonce vyšší?

Pak se každé mytí oken změní na riskantní přitažlivost, jejíž důsledky je těžké předvídat. Ale nenechávejte stejné sklo špinavé?

To je důležité!
Zapomeňte na nebezpečí pro život. Vynálezci vynalezli zařízení, které snižuje rizika - magnetický kartáč.

Nejdříve zjistíte, jak si vybrat správné zařízení pro váš typ oken a kolik magnetického kartáče na mytí oken tak, aby se nestal obětí reklamy.

Jak zařízení pracuje?

Za prvé, jak zařízení pracuje. Jedná se o dva kartáče propojené silou magnetických desek. Jeden kartáč se používá pro vnitřní stranu okna, druhý - pro vnější. Čisticí povrch je oříznut měkkými materiály - plst, pěnová guma.

Při opotřebení materiálu se v obchodě zakoupí vyměnitelná sada houb. Podél hrany je pryžový pás - škrabka, která odstraňuje zbytkykapalina, bez zanechání skvrn, leští sklo.

Doba mytí při použití zázračného kartáče je poloviční. Zatímco hosteska zpracovává vnitřek okna jedním kartáčkem, druhá se pohybuje synchronně za první a čistí ji zvenčí.

Aby nedošlo k pádu vnější části, pokud dojde k poruše magnetu, je zajištěno pojištění - kabel.

S druhým koncem může být připevněn k druhé polovině zařízení nebo opatřen kroužkem na konci, který je umístěn na rukojeti skleněné jednotky nebo rukou podložky.

Jak používat?

K zvládnutí nového nástroje stačí jeden postup.

Zde je popsáno, jak používat magnetický kartáč k čištění oken:

 • Na sklo se nastříká voda nebo detergent.
 • K zastavení magnetu se kartáče otočí k sobě o 90 stupňů.
 • Čistící povrchy jsou navlhčeny ve vodném roztoku skleněného detergentu nebo v čisté vodě.
 • Pokud je kabel s kroužkem na konci, pak je upevněn na rukojeti skleněné jednotky nebo na ruce uživatele.
 • První kartáč je aplikován na vnitřní stranu, druhý (lanem) na vnější povrch okenního skla nebo okna s dvojitým zasklením. Magnet je přitáhne k sobě.
 • Zvolte pohodlnou polohu paže.
 • Umyjte povrch, jako kdybyste pracovali s hadrem.

Nejdříve otřete oblast v blízkosti rámu, začínající od dna v blízkosti rohu, pak se pohybujte nahoru, do strany, dolů, opět do strany do výchozího bodu.

S prostřední částí manipulujte pohybem shora dolů. Tímto algoritmem nezůstanou na okně stopy kapaliny.

Není-li okno poprvé dostatečně jasné, postup se opakuje. Přesný algoritmus pro používání zařízení je uveden v návodu.

Na co se zaměřit při výběru?

Na internetu je mnoho nespokojených recenzí výrobků. A důvodem je, že kupující se hrnuli ke jménu, ale nerozuměli charakteristikám. Koneckonců, nyní se modely oken dramaticky liší. Proto mají kartáče různé vlastnosti a vlastnosti.

Věnujte pozornost!
Hlavním kritériem, na které se má zaměřit, je síla magnetu.

Vyrábí se několik variant zařízení:

 • pro jednokomorové balení o tloušťce 25 mm;
 • pro okna s dvojitým zasklením o tloušťce 30 mm;
 • pro balkon, vitríny do tloušťky 6 mm.

Zde je důležité zvážit další bod. Zdá se, že pokud si koupíte kartáč pro dvoukomorová okna s dvojitým zasklením, ve kterých jsou instalovány nejsilnější magnety, pak se neomývají pouze okna, ale také balkonová okna. Ale to je mylná představa. Pro tenké brýle je takové zařízení příliš silné, je obtížné řídit druhý kartáč. Proto pro každou tloušťku - vlastní zařízení.

Typ skleněné jednotky, pro kterou je zařízení určeno, je uveden na obalu. Pokud takové informace neexistují, je otázka objasněna s prodávajícím.

Měli byste také dbát na délku bezpečnostního kabelu. Měly by být dvojnásobné než šířka okna, pokud jsou kartáče propojené, a ne menší než je úhlopříčka nejširšího okna, pokud je kabel připojen pouze k jednomu.části přístroje.

Značky na prodej

Hlavní značky na trhu jsou Tatla, Window Wizard. Vzhledem k tomu, že jich je málo, cena se stále kousá na kvalitní magnetický kartáč na mytí oken.

Tatla

Jednou z nejlepších značek je Tatla. Zařízení je prezentováno v pěti variantách pro různé tloušťky skla.

Zvláštností modelu je, že oba kartáče jsou propojeny šňůrou. Mycí prvek je vyroben z měkkého hadříku, leštící škrabka je vyrobena ze silikonu. Jedna sada překrytí je určena pro čištění 50 m².

Magnetický kartáč na okna "Tatla" cena: 1900−6500 ​​str.

Průvodce oknem

Čistí okna o tloušťce do 2 cm. Podle výrobce je výrobek vhodný pro tenká a tlustá skla. Zařízení je však zkontrolováno ihned po obdržení, protože v odpovědích je mnoho stížností, že výkon je dostačující pouze pro jediné sklo, ale ne pro okno s dvojitým zasklením. Hmotnost zařízení je asi 400 g.

Magnet pro mytí oken Okno Průvodce cenou: 1490 r.

Magnetický kartáč pro mytí oken Průvodce oknem. Video recenze:

Nevýhody

Existují magnetické kartáče a nevýhody. Pokud jsou kartáče vybrány nesprávně, pohybují se těsně kvůli vysokému výkonu s tenkým sklem nebo mytí je nemožné, protože magnet nedrží druhou část zařízení.

Užitečné rady!
Při mytí oken se ujistěte, že se nikdo nenachází pod okny. Pokud se kabel přeruší a kartáč se zlomí, lidé budou trpět. Takové případypopisují uživatele.
Po úspěšné kariéře a druhém narození jsem zůstal doma.

Mým cílem je nyní stát se ideální hosteskou, aby manžel a děti spěchali domů a užívali si pohodlí a čistoty.

Magnetický kartáč na mytí oken, úspěšné modely

Pro mnoho lidí je úklid bytu ustálen, protože jen tak můžete žít čistě a uklizeně. Čas od času se objevují nestandardní práce, které je třeba také provést. Jednou z takových akcí je mytí oken.

Proces je poměrně komplikovaný, pokud se provádí standardními způsoby, ale pokud používáte moderní zařízení a mechanismy, je snadné a zajímavé pracovat.

V dnešním článku budeme hovořit o magnetickém kartáčku, neobvyklém moderním čističi oken, jeho schopnostech, jak ho lépe používat, aby sklo ve vašem domě svítilo čistotou.

Obecné údaje

Za starých časů jste si v obchodě mohli vybrat jen čisticí prostředek, neexistovali žádná zařízení, která by usnadnila práci. Ale ne tak dávno magnetické kartáče na mytí oken se objevily na trhu s výrobky pro domácnost.

Tato věc se skládá ze dvou naprosto identických kartáčků, uvnitř kterých jsou vloženy magnety. Jsou to magnety, které umožňují upevnění konstrukce na sklo ze dvou stran. Poté umyjte mýdlové kartáče a sbírejte nečistoty z okna.

I když máte tlustou skleněnou jednotku, je dostatek magnetů, které zařízení pevně drží na skle. Na první pohled to vypadáStal se zázrak a štětec, ale ve skutečnosti je to banální fyzika.

Přístroj je vybaven bezpečnostním kabelem, který je připevněn k jednomu z kartáčků. Tato část by měla být upevněna vně, dobře, kabel ji bude držet, pokud je z nějakého důvodu kartáč odpojen. Podle odborníků úklidových firem, kteří aktivně používají zařízení pro práci ve výškových budovách, je kartáč ze skla zřídka odstraněn.

Dříve jsme čistili okna výhradně vlastníma rukama, ale teď, když jsou taková zařízení, můžeme je vybrat a slavnostně dát všechny potíže při řešení nečistot na ramenou. Zvažte hlavní výhody a nevýhody použití magnetického kartáče.

Výhody a nevýhody

Jak jste již pravděpodobně dohadovali, hlavní výhodou kartáče je zjednodušení práce na polovinu, protože při použití tohoto zařízení se na skle provádí oboustranné čištění.

Zbývající výhody jsou uvedeny:

Myšlenka magnetického kartáče je velmi jednoduchá a srozumitelná, je okamžitě jasné, jak jej používat. Jednoduchá, praktická věc vyžadovaná v ekonomice.
Bezpečnost při mytí oken - velmi důležitý bod. Magnetickým kartáčkem nemusíme vystupovat z okna, stát na kluzkém okenním parapetu, bez jakýchkoliv problémů umýt i okno s dvojitým prosklením, stojící na jednom místě. Silný magnet, který drží kartáč pevně na druhé straně skla, nám to pomůže.

Mytí oken je časově omezené, možná ne dvakrát, jak uvádí výrobce, alenicméně, co se týče rychlosti plnění úkolů, je mnohem rychlejší než při práci s běžným hadrem nebo válcováním. Stojí za to si vybrat toto zařízení pro banální úspory času.

To je důležité!
Přístroj je vyroben z odolného plastu. Není rez, neporušuje, nestarne, životnost mechanismu je velmi dlouhá. Kromě toho nemůžete ztratit jednu část, protože zařízení je vybaveno bezpečnostním kabelem, což je užitečná věc.

Svítidlo je vybaveno kartáčem se silnými štětinami, je-li to žádoucí, lze jej vyčistit jinými plochými povrchy, například plastovým okenním parapetem nebo okenním rámem.
Malé rozměry štětce vám neberou vzácné místo ve skříni nebo na polici. Ať už jsou ve vašem bytě stísněné podmínky, kartáč najde své místo.

Modely magnetických kartáčů se liší v síle magnetů, rozsah tloušťky skla, kterou pokrývají, je od 3 do 32 mm. Kartáče na mytí silných skleněných obalů se liší od jednoduchých zařízení pro brýle se silnějšími magnety.

Přístroj se prodává v obchodě a není příliš drahý, kdokoli si to může dovolit, jen podkopává peníze. Úklid oken od úklidové firmy by vás stál mnohem víc.

Jak vidíte, seznam výhod je impozantní a většina z nich není nasávána z prstu, ale jsou skutečně výraznými rysy zařízení. Nevýhody kartáče na magnetech, příliš krátké.

Hlavní nevýhodou jsou technické vlastnosti zařízení. Jak již bylo uvedeno výše, magnetické kartáče jsou doplněny magnety různých výkonů. Pokud je sklo ve vaší domácnosti tlustší, než je uvedeno v návodu, magnety nebudou schopny pevně upevnit obě strany zařízení, takže kartáček odpadne nebo se nedrží vůbec. Před zakoupením takového zařízení je nutné pečlivě prozkoumat tloušťku skla, skla.

Magnetické kartáče se silnými magnety stojí za peníze, srovnatelné s náklady na běžné magnety této velikosti. Proto, pokud potřebujete umýt extra tlusté skleněné tabule, budete muset vyklopit ven. Chcete získat vlastnictví zařízení, které vám umožní čistit okna v domě bezpečně a bez velké fyzické námahy.

Neexistují prakticky žádné nedostatky ve funkčnosti kartáče s magnety, až na to, že se dobře nevyrovná obtížným místům. Jedná se o montážní body rámu a skla. Stejný nedostatek robotů pro mytí sklenic, obdobných funkčnosti jako zařízení, jejichž konstrukční vlastnosti jednoduše neumožňují umýt na takových místech.

Pokud však provádíte pravidelné čištění, můžete odstranit nečistoty v rozích, protože je vždy snazší odstranit znečištění než staré.

Možná se jedná o všechny nedostatky zařízení, které jsou patrné, zbytek drobných problémů se může stát až do doby, než se naučíte, jak správně umýt okna zařízením.

Prototypy

Příjemným faktem je, že na hospodářském trhu již existuje velké množství úprav magnetických kartáčků.

Průvodce oknem

Kartáč na čištění okna okna průvodce umožňuje mytí okna na obou stranách najednou. Vyrábí se kartáče pro tloušťku skla 24 mm a 32 mm. Podle prohlášení mnoha uživatelů je stěrač na čištění oken 24 mm schopen umýt tlustší okno až do 32. místa, hlavní je dodržovat technologii praní popsanou v návodu.

Věnujte pozornost!
Magnetický kartáč pro mytí oken s oknem průvodce 32 mm se používá výhradně pro mytí velkých skleněných jednotek.

Nedoporučuje se umývat úzká skla, protože magnety jsou velmi silně spojeny, je obtížné řídit konstrukci přes sklo, navíc při upevnění obou polovin je snadné snášet sebe, štípat prsty.

Soudě podle názorů mnoha spotřebitelů je magnetický kartáč na mytí oken okna průvodce vynikajícím řešením pro mytí hluchých velkých oken balkonů a lodžií.

Stěrač skla

Magnetický kartáč na mytí okenního skla je také široce zastoupen v domácích železářstvích. Stejně jako výše uvedený konkurent je určen pro mytí oken ze dvou stran. Takové uspořádání velmi zachrání obyvatele výškových budov, kteří si velmi obtížně umývají okna. Podívejte se z okna z 30. nebo 40. patra.

Štětec na mytí okenního skla vám pomůže rychle a efektivně vyrobit okna, okna s dvojitým zasklením. Funguje však výhradně na jednomkřídlo. Upevnění na dvojité zasklení neumožňuje výkon magnetu.

Je třeba poznamenat, že mnoho úklidových společností používá toto zařízení a vědí mnoho o kvalitním a rychlém čištění.

Další dobrá kopie - Tatla štětec od domácích výrobců, se nedávno těší dobré poptávce.

Způsob použití

Před použitím se doporučuje seznámit se s návodem k použití přístroje, protože v jeho práci jsou nějaké nuance.

 • K mytí oken magnetickým kartáčem potřebujeme čistící roztok. Můžete si to z vody a obyčejný čistič oken.
  Pokud jsou obě poloviny kartáče připojeny, musí být odděleny. Umístíme je na chvíli na namáčení do mycího prostředku. V dalším kroku je třeba připevnit kartáč ke sklu na obou stranách.
 • Kartáč s rukojetí je připevněn ke sklu zevnitř, kartáč s bezpečnostním kabelem venku. Kabel připojte k zábradlí, abyste mohli kartáč ovládat venku. Jakmile magnet spojuje obě poloviny kartáčků paralelně na skle, můžete uvolnit rukojeť.
 • Kartáč je připraven k práci, teď my přímo umyjeme okno. Držet rukojeť, je nutné hladce pohybovat štětcem podél skla, čímž se umyje zevnitř a současně zvenčí, protože druhá, vnější část kartáče bude opakovat pohyby.

Všimněte si, že nejlepší trajektorie pohybu štětce je uvedena v návodu, takže pro dobré mytí by bylo dobré jej sledovat.

ObaPoloviny kartáče jsou opatřeny speciální látkou nebo houbou, která absorbuje čistící roztok a pak je aplikuje na povrch skla. Na druhé straně kartáče se nachází škrabka (sgon), která zachycuje nečistoty a vodu ze skla. Při práci na již vyčištěném skle působí zároveň jako leštička.

Přístroj je velmi snadno ovladatelný, není snadné ho používat, připevnit ke sklu a mému zdraví. Během své krátké historie se již nahromadilo dostatečné množství pozitivních recenzí, které můžete najít na různých místech.

V naší době není nutné používat k čištění sklenic metody babičky a lidové prostředky, vyzkoušejte moderní, nádherné nástroje jako magnetický kartáč.

Jak používat magnetický kartáč k čištění oken na obou stranách

Snaha usnadnit život a usnadnit čištění vedla k rozvoji mnoha zajímavých inovací. Jedním z těchto vylepšení je magnetický kartáč na mytí oken.

Čištění nečistot a skelných skvrn na horních patrech bylo doprovázeno mnoha obtížemi. Hosteska musela vylézt na okenní parapet, aby se dostala k nejvzdálenějším koutům. Po zakoupení magnetického kartáčku byl postup čištění jednoduchý a bezpečný.

Konstrukce a princip činnosti

Nové čistící zařízení umožňuje současně umýt okna magnetickým kartáčem ze dvou stran. Konstrukce zařízení je jednoduchá, ale dokonalá. Je reprezentován dvěma identickýmipoloviny plastových výrobků s ergonomickou rukojetí. Uvnitř přístroje jsou skryté magnetické prvky různých výkonů.

Dobrá rada!
Na vnitřní straně jsou upevněny vyměnitelné vložky z pěny a gumový leštící pás. Bezpečnost použití poskytuje silný kabel s kroužkem. Položí si ruku a nedovolí, aby vnější část padala z výšky na zem.

Výrobky jsou vyráběny z několika typů:

 • pro mytí skla o tloušťce 5-6 mm;
 • 16-24 mm určené pro jednokomorová okna s dvojitým zasklením;
 • příslušenství pro dvoukomorové konstrukce do tloušťky 34 mm.

Jaký je proces mytí oken ze dvou stran? Čistá voda se shromažďuje v kbelíku, a když je silně znečištěná, do skla se přidá detergent. Díky speciálnímu provedení kartáče se provádí čištění, když je namočeno ve vodě.

Před zahájením čištění musí být části svítidla rozděleny. K tomu jsou otočeny o 90 ° vůči sobě. Každá část se spouští do kbelíku a pak se upevní k oknu na obou stranách skla na stejné úrovni.

Položili na rameno bezpečnostní kroužek a začali prát z rohů okenní konstrukce a postupně se pohybovali směrem k jeho středu. Část magnetického kartáče umístěná na vnější straně skleněné jednotky opakuje všechny pohyby řízené poloviny. Postup oboustranného mytí panoramatických oken je spuštěn shora, takže proudy špinavé vody neplaví promyté sklo.

Jaké jsou přínosypomocí kartáče

Pohodlný design v průběhu čištění nedělá ruku, má malou hmotnost, nevyklouzne ze zachycení.

Současné čištění povrchu ze dvou stran podstatně snižuje čas strávený při čištění oken, protože proces je dvakrát rychlejší.

Speciální konstrukce zařízení umožňuje odstranit nečistoty bez použití drahých nástrojů, jednoduše navlhčením pěnové gumy čistou vodou.

Použití kartáče snižuje náklady bez ztráty kvality. Gumička po vyčištění leští sklo, aby se lesklo.
Přístroj nezanechává vily a pruhy, jemně čistí povrch.

Kartáč může být použit pro okna, pro okna s dvojitým zasklením, plastový a textolitový povrch. S jeho pomocí umývají okna, balkonová okna bez zapojení služeb klinigovogo.

Používání přístroje je naprosto bezpečné, v procesu čištění není nutné zasahovat ven, riskujete pád z okna výškové budovy.

Přehled výrobců kartáčů - jak si vybrat

Mezi zařízeními, která si zaslouží pozornost:

Kartáče Tatla se vyznačují širokou škálou výrobků pro mytí oken a skleněných jednotek různých tlouštěk. Každá hosteska si zde vybere tu nejlepší variantu pro dům. Jsou vyrobeny ruským výrobcem odolného plastu, který umožňuje dlouhodobě používat magnetický kartáč na mytí oken.

Vnitřní pracovní stranainstalovaná tkanina odolná proti opotřebení, která absorbuje vlhkost. Silikonový proužek jemně leští povrch skla.

Po umytí jednoho okna stačí magnetický kartáč ponořit do vody na 1 minutu, aby byl připraven pokračovat v práci.

Pro běžná okna se sklem 3-10 mm se doporučuje model Tatla 1 a 1+. Rychlé praní jednokomorových oken 16–22 mm pomůže Tatla 2 a 2+, a pokud má design dvě kamery, je lepší zvolit číslo modelu 3. Všech pět přístrojů se liší výkonem magnetických prvků. Nejsilnější zajištění retence vnější části kartáče přes 32 mm tlustou skleněnou jednotku.

Náklady na přizpůsobení závisí na síle jeho magnetu, můžete si vyzvednout výrobek v cenovém rozpětí od 1800 do 4 299 rublů.

Kartáč průvodce je vybaven méně silným magnetem než Tatla. S jeho pomocí můžete vyčistit skleněnou jednotku o tloušťce až 27 mm. Ve spodní části zařízení je pěnová houba, která čistí nečistoty z povrchu. Nahoře je silikonová škrabka, která odstraňuje vlhkost a leští sklo.

Hmotnost výrobku je nižší než půl kilogramu. Obě části jsou spojeny trvanlivým bezpečnostním kabelem. Mnoho kupujících se zajímá, kolik stojí kartáč? Tento model je možnost rozpočtu pro podobné produkty, jeho cena nepřesahuje 1500 rublů. Hlavní nevýhodou je, že je na skleněné jednotce špatně uchycena, je vhodné ji použít k mytí standardních rámů.

To je důležité!
Stírače skla jsou levné a snadno použitelné modely od čínských výrobců. Jednoduchý designdvě části vybavené magnety různých výkonů, umožňující použití výrobku pro jednotlivá skla a sklo o tloušťce 30 mm.

Vnější strana kartáče má ergonomickou rukojeť a na vnitřní straně jsou vložky z pěny a pružné pásy pro odstranění přebytečné vlhkosti. Stírač skla zařízení je cenově dostupný pro širokou škálu spotřebitelů.

Co lidé říkají

Před získáním nového gadgetu jsou nejlepším doporučením hodnocení zákazníků. Dnes mnoho z nich sdílí na internetu své dojmy ze zboží.

Hospodyně z Moskvy píše: „Ztratil jsem potřebu jít do úklidových firem s Tatlovým kartáčem, protože jsem nemohl umýt okna na balkóně v 11. patře.

Brýle jednoduše svítí a úspory jsou hmatatelné. “ Ale nejen v hlavním městě, které používají tato zařízení, obyvatelé jiných měst jsou také spokojeni s akvizicí, která dělá polovinu okna čištění práce pro ně.

Ti, kteří mají v úmyslu koupit magnetický kartáč, by měli dbát na radu, ne být v pokušení nabídkami levných nákupů. Nekvalitní design je vybaven slabými magnety, takže se na skle neuchovává dobře. Pokud hledáte místo, kde koupit magnetický kartáč, kontaktujte oficiální stránky nebo důvěryhodné internetové obchody.

Magnetický kartáč: popis a výhody pro balkón

Zpravidla umýváme okna dvakrát ročně - před zimním oteplováním a na jaře. Čistá okna poskytují lepší pronikání světla do místnosti a anoobecně vypadají estetičtěji.

Kdybychom dříve museli použít čisté hadry a zmačkané noviny a speciální mop s houbou-stěrač byl vnímán jako zázrak technologie, pak dnes můžete použít magnetické kartáče na mytí oken pro speciální sklo a běžné brýle.

Co je to magnetický kartáč?

Vskutku není těžké umýt okna v soukromém domě v prvním patře - stačí jít ven do dvora. Pokud ale žijete ve výšce a mluvíme o proskleném balkónu nebo lodžii, pak se můžete dostat k některým brýlím pouze pomocí horolezeckého vybavení.

A vy, s největší pravděpodobností, odložíte a odložíte proces praní a okna budou i nadále hromadit znečištění. Koneckonců, nikdo nechce zůstat na stoličce u otevřeného balkonu.

Mistři vyrábějící čistící zařízení byli schopni vyřešit problém nedostupnosti těchto skel tím, že nabídli speciální magnetický kartáč pro mytí oken ze dvou stran.

Zařízení se skládá ze dvou kartáčů, doplněných magnetem. Jsou umístěny na protilehlých stranách skla (skla) a magnety jsou přitahovány, což zajišťuje spolehlivou fixaci.

Poznámka: Externí kartáček je doplněn pojistkou - silnou šňůrou. A tak, i když se v procesu mytí odtrhne, neodletí do země, ale zůstane ve vašich rukou.

Výhody použití

Magnetický kartáč umožňuje umývat okna ze dvou stran - a to je jeho hlavní výhoda, ze které se utvářejí ostatní:

Bezpečnost a pohodlí - nemusíte prokázat zázraky vynalézavosti a obratnosti a zapomenout na opatrnost ve snaze o čistotu. V tomto případě je kartáč vyroben ergonomicky, bezpečně upevněn a neklouže.

Zde chybí komplexní mechanismy a princip fungování je neuvěřitelně jednoduchý.

Přístroj nemá pohyblivé části a základem konstrukce je trvanlivý, pevný plast. Takový asistent pro mytí oken vám bude sloužit neuvěřitelně dlouhou dobu.

Ušetříte spoustu času a úsilí, protože nyní budete moci organizovat práci s dvojnásobnou produktivitou.

Věnujte pozornost!
Praktický pracovní povrch výrobku může čistit nejen sklo, ale také plastové a textolitové povrchy.
Kartáč nezabírá mnoho úložného prostoru.

Veškeré práce na čištění zasklených balkonů a lodžií, oken, kancelářských a domácích oken, mohou být prováděny samostatně, bez účasti odborníků třetích stran, takže můžete ušetřit značné množství peněz.

V závislosti na zvoleném modelu bude síla magnetů dostatečná pro skla a tloušťku skleněné tabule od 3 do 32 mm.

Existují nevýhody?

Stojí za zmínku, že magnetický kartáč pro čištění oken je k dispozici v několika modifikacích - v závislosti na výkonu a velikosti instalované magnetické sílypřitažlivost zařízení bude dostačující pro určitou tloušťku. Cena zařízení se také liší - ve skutečnosti je nejvýraznější nevýhodou vysoká cena kartáčů pro okna s dvojitým zasklením o tloušťce větší než 20 mm.

Než však odmítnete koupit, musíte si uvědomit, že kupujete jedinečný design, který značně zjednodušuje proces odstraňování nečistot z brýlí.

Důležité: Vyberte si štětec podle toho, jak silné je sklo ve vašem okně.

Modelová řada kartáčů Tatla poskytuje 5 modifikací: 3-5 mm, 3-10 mm, 16-24 mm, 22-28 mm a 28-32 mm. Magnetický kartáč na mytí oken Průvodce oknem umožňuje umývat okna s maximální šířkou skleněné jednotky 27 mm

Jak správně pracovat se zařízením

Před praním oken je třeba otevřít dvě části kartáče, pro které jsou otočeny o 90 °. Poté se povrch měkkých houby nastříká čističem skel, běžnou mýdlovou vodou nebo jen vodou, pokud na oknech nejsou žádné těžko odstranitelné mastné skvrny.

Poté jsou kartáče upevněny na skleněné podložce - jedna je držena v ruce a druhá je umístěna na opačné straně okna.

Tip: Doporučuje se, aby proces mytí oken začínal od okrajů skla a poté pokračoval do centrální části. Nečistoty při vyjmutí ze skla se vypustí.

Recenze magnetických kartáčů na okna

Olga píše o kartáčku Window Wizard: Skvělý kartáč - to mi zachránilo problémy s neustálým mytím oken. Viděl jsem od přítele štětec a několikrát si ho vypůjčil. Koneckonců, můj dům je blízko silnice a jednouza 2 měsíce jsem musel umýt okna. Už mě nebavilo žádat přítele o laskavost a už dva měsíce používám svůj vlastní štětec, na kterém jsem velmi rád!

Anna na webových stránkách domácího zboží „Comfort at Home“ píše (model kartáčů není znám): Pokaždé, když jsem umyl okna na lodžii, bylo to naprosto náročné - konec konců jste na to museli strávit celý den! Teď jsem si koupil magnetický kartáč a jsem velmi rád. Dokonce i děti žádají, aby tento chladný kartáč rychle a snadno vyčistil všechna okna. Díky této jednoduché úpravě se veškerá práce provádí s radostí a vynikajícím výsledkem. Díky tvůrcům za skvělý nápad!

Na stejném místě, Lyubov Toshcheeva říká, že byla tímto kartáčem zklamaná, když ho použila na hliníkových oknech s jedním sklem, ale síla magnetů nestačí a nedrží se.

Zheka napsala o kartáčku Window Wizard následující: Aby okna v domě byla čistá, často jsem musela vyvážit parapet ze 7. patra. Upřímně řečeno, je to nepříjemné a neuvěřitelně riskantní, ale nebyl jiný způsob, než se objevil magnetický kartáč. Díky těm, kteří vynalezli toto skvělé řešení - všechna okna jsou čistá během několika minut! Pro mě je to skutečně spása, bez nadsázky.

Jeden z uživatelů našich stránek sdílel informace, že jeho skleněné stěrače nefungují na oknech s dvojitým zasklením. Uveďte všechny charakteristiky prodejců, jakož i podmínky návratu, nezapomeňte si uchovat všechny kontaktní údaje obchodní organizace.

Jakpoužijte magnetický kartáč na mytí oken - všechna tajemství v jednom návodu!

Mytí oken tradičním způsobem je časově náročným úkolem, který vyžaduje mnoho času a úsilí, ale výsledky ne vždy splňují očekávání. Čištění oken z vnějšku je nejproblematičtější a na horních patrech se k obtížím přidává nebezpečí pro život a zdraví.

Dobrá rada!
V důsledku toho strach z náhodného vypadnutí z okna přináší značné nepohodlí, sklo, i po pečlivém praní, se ukáže být nedostatečně čisté a čas a úsilí jsou zbytečné.

Vynálezci tohoto řešení začali a vytvořili magnetický kartáč - funkční zařízení, které umožňuje efektivně a bezpečně umýt okna současně ze dvou stran.

Magnetické kartáčové zařízení

Tento užitečný vynález je jednoduchý a praktický. Skládá se ze dvou částí, z nichž jedna je určena pro čištění oken uvnitř objektu a druhá - zvenčí.

Poloviny mají:

 • plastové pouzdro s magnetickou deskou instalovanou uvnitř;
 • na pracovní straně - čisticí nátěr z měkkých materiálů a gumová škrabka určená k odstranění kapalných zbytků a leštících brýlí;
 • na zadní straně - pohodlná rukojeť (pro vnitřní část) nebo bezpečnostní kabel s kroužkem na zápěstí (pro polovinu, která čistí sklo ze stranyulice).

Bezpečnostní šňůra eliminuje riziko, že vnější polovina padne, pokud magnetický zámek nevyhovuje svému úkolu. Konstrukce s dvojitým kartáčem umožňuje umýt okna najednou ze dvou stran, přičemž je uvnitř budovy a nevyčnívá do okenního otvoru.

To významně zvyšuje bezpečnost a pohodlí mytí oken, šetří energii, trvá méně než polovinu času a po prvním průchodu kartáčů se sklo stává čistým a průhledným.

Použití magnetického kartáče na mytí oken, instrukce

Algoritmus pro použití tohoto praktického vynálezu je velmi jednoduchý:

 • Chcete-li rozdělit poloviny nástroje, otočte je o 90 ° vůči sobě a posuňte je od sebe.
 • V závislosti na stupni znečištění sklenic navlhčete houby vodou nebo detergentním prostředkem. Na sklo můžete také stříkat vodu nebo čisticí prostředek.
 • Nasaďte pojistný kroužek vnější části kartáče na zápěstí nebo na rukojeť skleněné jednotky.
 • Nakloňte část zařízení rukojetí na vnitřní sklo a polovinu bezpečnostním lankem na vnější sklo. Kombinujte je tak, aby byly spojeny magnetické desky.
 • Postupně pohybujte vnitřním kartáčem, držte ho za rukojeť. Druhá část se bude synchronně pohybovat za první a vyčistí vnější část okna.
 • Za prvé, je žádoucí zpracovat blízký dolní roh a oblast v blízkosti rámu. Chcete-li to provést, posuňte se nahoru a na stranu, pak jděte dolů a vraťte se do výchozího bodu.
 • Prostor je třeba umýt, pohybovat shora dolů.

S takovým sledem činností nejsou na skle žádné stopy kapaliny. Po dokončení procedury musí být povrch nástroje promyt a vysušen a poté produkt odložen do dalšího použití.

Jaký model zvolit?

Před použitím magnetického kartáče pro mytí oken a obdivování výsledků jeho použití je třeba zvolit vhodný model. Komerčně dostupné možnosti pro magnetické kartáče mohou mít různá provedení a hmotnosti, rozdíly v designu, vlastnostech a možnostech použití.

Namísto kroužku na bezpečnostní šňůře lze například zajistit upevnění jedné části nástroje na druhou. Klíčovým faktorem, který je důležité vzít v úvahu při výběru takového kartáče, je síla přitažlivosti magnetů.

Na tom záleží i tloušťka sklenic nebo skleněných obalů, pro které jsou nabízené produkty vhodné.

Kartáč na okénka je tedy vhodný pro použití v oknech s dvojitým zasklením do tloušťky 27 mm a vylepšený model tohoto vynalézavého vynálezu umožňuje čištění sáčků do tloušťky 35 mm.

Není vhodné zvolit taková zařízení „s rezervou“ - výrobek s lehkými magnety je optimální pro tenké vitríny a výkonnější zařízení v takových případech bude obtížnější pohybovat se po povrchu.

Proto je pro každou kategorii zpracovaných povrchů - zasklení balkónů nebo výloh, jednokomorové a dvoukomorové okno s dvojitým zasklením žádoucíkoupit samostatnou položku