Interiérové dveře

Interiérové dveře dnes již neplní pouze funkci uzavření prostoru, ale také funkci estetickou.  Pečlivý vyběr interiérových dveří je proto na místě. Dvěře mohou celý prostor bytu či domu oživit, zatraktivnit a zútulnit. Vhodný výběr dveří doladí Váš interiér k dokonalosti. Navštivte naši zákaznickou kancelář, kde Vám s výběrem vhodných dveří právě pro Váš interiér samozřejmě rádi poradíme. U nás můžete vybírat z velmi široké nabídky řady renomovaných výrobců. 

 Prohlédněte si aktuální katalogy námi nabízených interiérových dveří:

       

DRE

BOULIT

 GERBRICH

Bezpečnostní dveře 

 

 Abyste se v základních pojmech a typech dveří lépe zorientovali, připravili jsme pro Vás základní přehled. 

  

POUŽITÉ MATERIÁLY

Interiérové dveře se vyrábějí z různých materiálů a z širokého spektra dezénů. Výběr je od papírových folií až po dekory k nerozeznání od pravého dřeva nebo přímo masiv. Výplň dveří je také variabilní. Základní materiály si prohlédněte níže. Povrch Výplň

 

ZÁKLADNÍ TYPY DVEŘÍ

Interiérové dveře se dají dělit dle různých parametrů. Dělíme je podle funkce, kdy dveře neplní pouze základní funkci uzavření prostoru, ale také funkci ochrannou nebo protihlukovou. Dále podle způsobu otevírání a potom podle orientace. 

Otevírání  Orientace

VZHLED DVEŘÍ

Pokud již máte ujasněno, z jakého materiálu by měly Vaše dveře být, nastává ta těžší část, vybrat konkrétní typ dveří a dekor. Výběr je od zcela plných až po celoskleněné dveře. Co se týče dekorů, tak těch je opravdu mnoho, každý výrobce se snaží držet krok s nejnovějšími trendy a každý rok tedy přibývá řada novinek. Výrobci již nabízejí stejné dekory, jako u kuchyňských linek či podlah, nebo Vám ve stejném dekoru vyrobí i vnitřní okenní parapety. Interiér tak můžete dokonale sladit. Níže najdete pár tipů, které by Vám mohly výběr ulehčit. 

Prosklení Odstín


 

Akce na interiérové dveře 2013, ke stažení zde.

Nové řady interiérových dveří - leták ke stažení zde.  

Datum: 26. 3. 2014 | Autor: admin