Hliníkové ploty

 

V nabídce hliníkových plotů Vám nabízíme celkem 24 základních motivů. Ploty se dělí do čtyř řad: Plaňkové plotyTyčkové ploty, Kombinované ploty a Okenicové ploty. Skvělé oplocení vašeho domu, chaty či zahrady. U všech těchto typů plotů si ale můžete navrhnout vlastní řešení, čímž dojdeme k tomu, že těchto motivů bude nespočetně. Každý si tedy jistě vybere plot dle svých představ. Ve všech typech plotových polí Vám samozřejmě dokážeme dodat i brány a branky pro kompletní oplocení Vašeho domu. 

Ploty plaňkové - standardně jsou dodávány ve třech RAL barvách a třech dřevodekorech. Na přání je možno práškově nalakovat v jakékoli standardní barvě, případně potáhnout exterierovou folií v široké škále dekorů. Plaňky je možné zakončit rovně, případně obloukem. 
   
Ploty tyčkové- standardně jsou dodávány v šedé a černé barvě s jemnou krupičkovou strukturou. Na přání je možno v jakékoli RAL barvě. Zakončení tyček je možné provést různámi koncovkami, případěn jejich kombinací.

 

 
Ploty kombinované - vznikly kombinací kovaného a plaňkového plotu. Barevné kombinace a způsob zakončení jak planěk tak tyček je dán těmito typy plotů.  
 
  Ploty okenicové - design těchto plotů vám dodá dostatečnou míru soukromí a současně originalitu. Opět si můžete vybrat v základu dvě barvy RAL a tři dřevodekory. Samozřejmostí je jako u všech ostatních typů oplocení výroba branky a brány ve stejném designu. 

 

Datum: 25. 4. 2012 | Autor: admin