Garážová vrata

  

 Společnost PAPA STAVÍ s. r. o. je smluvním partnerem předního českého výrobce garážových, průmyslových a hangárových vrat a automatických dveří. Vrata jsou vyráběna na míru s důrazem na bezpečnost provozu, spolehlivost a mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost - garance pětileté záruky.

 Trido designer

Garážová vrata Trido

   
  • Sekční se zajížděním pod strop
 
  • Sekční s otevíráním do boku
 
  • Křídlová garážová vrata
 
  • Sekční garážová vrata Trido Evo
 

 

 

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata se vyrábějí přesně na míru. Jsou složena ze sekcí zajíždějících pod strop nebo do boku. Součástí garážových vrat je konstrukce s torzními pružinami, pojistkou proti protržení pružin a integrovanou těsnící gumou.

 Sekční výsuvná garážová vrata se zajížděním pod strop

 

 

Každá sekce je vyrobena z galvanizovaného plechu o síle 0,53 mm, který je vyplněn tvrzenou polyuretanovou izolační pěnou o síle 40 mm. Tepelný most je přerušen a zabraňuje se tak promrzáním vrat. Vrata lze ovládat ručně nebo motorem na dálkové ovládání. Tento typ garážových vrat je vhodný pro standardní garáže, dvojgaráže nebo jako vjezd do hromadných garáží.

  

 

Sekční posuvná garážová vrata s otevíráním do boku

   

Hlavní výhodou těchto vrat je, že šetří prostor, protože zajíždějí podél stěny do garáže a proto nepotřebují téměř žádné místo uvnitř garáže. Toto řešení ponechávaj prostor pod stropem volný pro další využití. Dále umožňují vrata jen částečně otevřít, např. pro průchod osoby s kolem, nebo kočárkem do garáže. Maximální šířka těchto vrat je 5,4 m a výška 3,3 m.

 
 
 

 

Křídlová garážová vrata

   
 Křídlová vrata jsou vhodná pro novostavby nebo pro rekonstrukce domů. V případě novostaveb se dodávají včetně ocelového zinkovaného rámu obložený hliníkovým profilema, u rekonstrukcí se můžou usadit do stávající ocelové zárubně. Vyrábí se do max. rozměrů 3 m (šířka) x 2,5 m (výška). Jsou obložené kvalitním hliníkovým systémovým profilem a je možno je dodat v provedení s, nebo bez prahu.Automatické či ruční ovládání dle charakteru umístění vrat.     

 

Sekční garážová vrata do otvoru Trido EVO

   
 Nový evoluční typ vrat, který je určen primárně k výměně za původní křídlová vrata. Sekční vrata Trido EVO jsou největší novinkou na našem trhu v oblasti garážových vrat. Jejich hlavní výhodou je, že se nemusí vybourat původní zárobeň a následně opravovat fasáda. Zjednoduší se tedy rozsah prací a to souvisí se značnou finanční úsporou. Stávající vratová křídla se jen vysadí, odřežou se panty a z exteriéru se osadí nosný rám vodících kojenic nových sekčních vrat, který stávající zárubeň z exteriéru opticky překryje. Sekční vrata Trido Evo se vyrábějí do max šířky 3 m, do výšky 2,3 m. Unikátní řešení Trido EVO se zachováním hloubky garáže a minimálním snížením průjezdu.  
 

 

Design Design


 
 Povrchová úprava  Doplňky
 

 

Vaše poptávky zasílejte na e-mail: papa-stavi@mtr.cz, obratem Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku zcela zdarma.  V případě  přesného zaměření stavebního otvoru nebo odborné konzulatce kontaktujte p. Brtníka, jednatele, tel.: 725 552 025.

 

Datum: 23. 7. 2018 | Autor: admin